Balkan Tour με ολιγον απο Αλπεις part1

El Capitan

Μέλος
Περιοχή
Εξαρχεια-Αιγαλεω-Λιμνη Πλαστηρα
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
BMW R 1200 GS 08'
Γεια χαρα σε ολο το φορουμ!Μια πρωτη προσπαθεια να φτιαξω βιντεο απο το προσφατο ταξιδι μας!
9 μερες 9 χωρες..Σκοπια,Αλβανια,Μαυροβουνιο,Κροατια,Βοσνια,Σλοβενια,Αυστρια,Ιταλια,Σαν μαρινο(κλεψια :p )...για καποιο λογο(που ελπιζω να βρω ακρη) δεν ανοιγει σε κινητα..Ευχαριστω πολυ και απο εδω τα παιδια που με βοηθησαν !Πολλα απο τα μερη αυτα θα τα ειχαμε περασει στο ντουκου χωρις τις πληροφοριες σας!

 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
και μπραβο σας!!!!!!:biker:
 

El Capitan

Μέλος
Περιοχή
Εξαρχεια-Αιγαλεω-Λιμνη Πλαστηρα
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
BMW R 1200 GS 08'
Ταξιδιάρηδες σε ποιες χώρες χρειαστήκατε συνάλλαγμα; Ετοιμαζομάστε για παρόμοιο tour ;)
Συναλλαγμα καναμε σε Σκοπια,Κροατια και Βοσνια!Στα Σκοπια καναμε σε ανταλλακτηριο,Κροατια και Βοσνια απλα πληρωσαμε σε ευρω και μας εδωσαν ρεστα στα δικα τους..δεν αντιμετωπισαμε προβλημα πουθενα,ρωτουσαμε αν μπορουσαμε να πληρωσουμε σε ευρω.το 80%-90% ηταν θετικες απαντησεις,αν ηταν αρνητικη επαιζε χρεωστικη καρτα και ξεμπερδευαμε!Οτι θες ρωτα!

Edit:Αν δεν πηγες ηδη μιας και εχω να μπω μηνες... :sorry:
 

xntinou

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
R1200GS 07
Συναλλαγμα καναμε σε Σκοπια,Κροατια και Βοσνια!Στα Σκοπια καναμε σε ανταλλακτηριο,Κροατια και Βοσνια απλα πληρωσαμε σε ευρω και μας εδωσαν ρεστα στα δικα τους..δεν αντιμετωπισαμε προβλημα πουθενα,ρωτουσαμε αν μπορουσαμε να πληρωσουμε σε ευρω.το 80%-90% ηταν θετικες απαντησεις,αν ηταν αρνητικη επαιζε χρεωστικη καρτα και ξεμπερδευαμε!Οτι θες ρωτα!

Edit:Αν δεν πηγες ηδη μιας και εχω να μπω μηνες... :sorry:
:ok: Πήγαμε γουστάραμε ήρθαμε, με κάτι σέρβικα ψιλά για την επόμενη φορά :D
 

El Capitan

Μέλος
Περιοχή
Εξαρχεια-Αιγαλεω-Λιμνη Πλαστηρα
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
BMW R 1200 GS 08'
:ok: Πήγαμε γουστάραμε ήρθαμε, με κάτι σέρβικα ψιλά για την επόμενη φορά :D
Χαχαχα έχω και γω κάτι ψιλά σε κουνα ακόμα!!Με το καλό να τα χαλάσουμε την επόμενη φορά!
 
Περιοχή
ΕΔΕΣΣΑ
Όνομα
γρηγοης
Μοτό
ΚΤΜ 990R 10"
ειμαι και εγω στα σχεδεια για ακρηβος ιδια διαδρομη...εγω λεω να την κανω σε 7 μερες. και επισεις θα ηθελα να ρωτησω για το κοστος διαμονη βενζινες :thinking::pc:
 

El Capitan

Μέλος
Περιοχή
Εξαρχεια-Αιγαλεω-Λιμνη Πλαστηρα
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
BMW R 1200 GS 08'
ειμαι και εγω στα σχεδεια για ακρηβος ιδια διαδρομη...εγω λεω να την κανω σε 7 μερες. και επισεις θα ηθελα να ρωτησω για το κοστος διαμονη βενζινες :thinking::pc:
Καλησπέρα φίλε μου,7 μέρες μου φαίνονται λίγες,έχει πράγματα να δεις αρκετά και πολύ όμορφες διαδρομές επίσης..βενζίνες κάνα 300αρι περίπου,φαγητο και διαμονή φτηνά σχετικά αν εξαιρέσουμε την Αυστρία και την Ιταλία,Βαλκάνια βρίσκαμε από 25 έως 35-40 με πάρκινγκ και πρωινό το δίκλινο,Αυστρία Ιταλία επειδή και στα δύο μας πήρε το βράδυ το πληρώσαμε ακριβά μιας και δεν είχαμε πολλές επιλογές..Πες μου αν θες το πρόγραμμα σου να σου πω πιο συγκεκριμένα!
 
Περιοχή
ΕΔΕΣΣΑ
Όνομα
γρηγοης
Μοτό
ΚΤΜ 990R 10"
o
Καλησπέρα φίλε μου,7 μέρες μου φαίνονται λίγες,έχει πράγματα να δεις αρκετά και πολύ όμορφες διαδρομές επίσης..βενζίνες κάνα 300αρι περίπου,φαγητο και διαμονή φτηνά σχετικά αν εξαιρέσουμε την Αυστρία και την Ιταλία,Βαλκάνια βρίσκαμε από 25 έως 35-40 με πάρκινγκ και πρωινό το δίκλινο,Αυστρία Ιταλία επειδή και στα δύο μας πήρε το βράδυ το πληρώσαμε ακριβά μιας και δεν είχαμε πολλές επιλογές..Πες μου αν θες το πρόγραμμα σου να σου πω πιο συγκεκριμένα!
o.k ευχαριστω και για λεπτομεριες θα μηλησουμε οταν ερθει η ωρα.....
 
Top Bottom