Benelli TRK 502

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
Μπον ζουρ αγόρια.
Φίλε Doctoras φυσικά και δεν είναι κινέζικο όπως ορθά ανέφερες, η Benelli έχει αγοραστεί από την κινεζική Keeway και ένα μικρό
ποσοστό της έχει η ινδική Bajaj. Απλά πολύς κόσμος θεωρεί πως είναι κινέζικα, λανθασμένα, αφού διαβάζει και καταλαβαίνει ό,τι να'ναι :D

Λογικά στην έκθεση που θα τα δούμε από κοντά θα έχουμε πιο εμπεριστατωμένη άποψη, και για αυτό αλλά και για τα στρητάδικα που βγάζει
η εταιρεία...και επιτέλους να καταλάβουν και οι υπόλοιπες εταιρείες ότι δεν μπορούμε να πληρώνουμε μαρίδα Σενεγάλης για σολωμό Νορβηγίας
ποταμίσιο κιόλας :D
 

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
Εδώ και μερικά 24ωρα έχουν έρθει στην Ελλάδα τα πρώτα κομμάτια :D Πρώτα ο Θεός και αν είναι καλή η μέρα τη
Δευτέρα, θα από τον ντήλερ στην Ελευσίνα να τα δω από κοντά, να μιλήσω και να δω το χρηματοδοτικό τους.
Μου φαίνεται σοβαρός ντήλερ πάντως και ωραίο μαγαζί...είδωμεν :)

 

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
Εδώ και μερικά 24ωρα έχουν έρθει στην Ελλάδα τα πρώτα κομμάτια :D Πρώτα ο Θεός και αν είναι καλή η μέρα τη
Δευτέρα, θα από τον ντήλερ στην Ελευσίνα να τα δω από κοντά, να μιλήσω και να δω το χρηματοδοτικό τους.
Μου φαίνεται σοβαρός ντήλερ πάντως και ωραίο μαγαζί...είδωμεν :)

Νικολα πολυ ωραιο φαινεται αν και οπως ειπαν και οι προλαλησαντες ειναι λιγο copy-paste απο αλλα μηχανακια αλλα ουτως ή αλλως δεν υπαρχει παρθενογεννηση στην τεχνη και δη στο σχεδιασμο......
Μηπως επρεπε να το αφησεις να περπατησει λιγο και μετα να παραγγειλεις? γιατι τα ιταλικα με τα ηλεκτρικα τους ξερεις.......
Σε τιμη που θα παιξει? ζαντες με ακτινες θα εχει ή μονο τις χυτες?
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Εδώ και μερικά 24ωρα έχουν έρθει στην Ελλάδα τα πρώτα κομμάτια :D Πρώτα ο Θεός και αν είναι καλή η μέρα τη
Δευτέρα, θα από τον ντήλερ στην Ελευσίνα να τα δω από κοντά, να μιλήσω και να δω το χρηματοδοτικό τους.
Μου φαίνεται σοβαρός ντήλερ πάντως και ωραίο μαγαζί...είδωμεν :)

Εχεις καψωσει !!!!!!
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Εγώ είπα με το καλό !!
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Στην Ελευσίνα ποιός ;
 

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
Νικολα πολυ ωραιο φαινεται αν και οπως ειπαν και οι προλαλησαντες ειναι λιγο copy-paste απο αλλα μηχανακια αλλα ουτως ή αλλως δεν υπαρχει παρθενογεννηση στην τεχνη και δη στο σχεδιασμο......
Μηπως επρεπε να το αφησεις να περπατησει λιγο και μετα να παραγγειλεις? γιατι τα ιταλικα με τα ηλεκτρικα τους ξερεις.......
Σε τιμη που θα παιξει? ζαντες με ακτινες θα εχει ή μονο τις χυτες?
Δεν έχω παραγγείλει Τάσο, έχω καψώσει όπως λέει και το πλι. Θα πάω να το δω από κοντά, η τιμή είναι στα 6500 χιλιάρικα,
για τις υπόλοιπες λεπτομέρειες δεν ξέρω, ότι αναφέρουν και αυτοί στο site τους...
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Νικολα πιστευω κ Αθηνα καποια μαγαζια θα το φερουν.
Δεν μπορει μονο Ελευσινα ενας να το φερνει.
Κ απο καλυψη ανταλλακτικων τι θα παιζει ;;;;
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Δεν έχω παραγγείλει Τάσο, έχω καψώσει όπως λέει και το πλι. Θα πάω να το δω από κοντά, η τιμή είναι στα 6500 χιλιάρικα,
για τις υπόλοιπες λεπτομέρειες δεν ξέρω, ότι αναφέρουν και αυτοί στο site τους...

Ελευσίνα είναι παιδικός φίλος ο Μερεμέτης Αντώνης πές οτι σου είπα ...ο Μουρίκης Γιώργος απο το Κρανίδι και όλα καλά !!
 

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
κινεζικα κεφαλαια και παραγωγη στο Varese.
Την εδω αντιπροσωπεια την εχω επισκευθει 2 φορες οταν ηρθα να παρω αναλωσιμα για το ΤΑ που ειχα και με την ακρη του ματιου μου επιασα εικονες απο φοβερο ντιζαιν. Ρωτησα για χρηματα και σερβις αλλα δεν ηξεραν να μου πουν.
Την τελευταια φορα τον Δεκ 2016 παλι δεν γνωριζαν ακριβως τιμη -λεπτομερειες χρηματοδοτικου αλλα ουτε και ποιος θα αναλαμβανε το σερβις στην Θεσσαλονικη,απογοητευτηκα και εφυγα.
Χθες μολις καποιος απο γειτονικο φορουμ μου ειπε οτι να κανω τον κοπο να περασω ξανα απο τον αντιπροσωπο -ο οποιος να τονισω ειναι στην Θεσσαλονικη ως γενικος εισαγωγεας της Keeway και Benelli- και να ενημερωθω για τιμες σερβις κτλ.
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Ελευσίνα είναι παιδικός φίλος ο Μερεμέτης Αντώνης πές οτι σου είπα ...ο Μουρίκης Γιώργος απο το Κρανίδι και όλα καλά !!
διαπλοκηηηηηηηηηηηηη !!!!!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Κανονίστε ρε αλητάμπουρες να πάω από εκεί και να με περιμένουν τίποτα λαδωμένοι αραπάδες :laugh::roflmao:
Κανε ενα μπανιο πριν πας...καλου-κακου...μην πεσεις σε καμμια ADVride live...:D:ha:ha
ΥΓ.Και ΠΛΙΖ...παρε και καμερα μαζι...ανοιξε την :ttw:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Δεν πρόλαβα να πάω σήμερα, καθυστέρησα στο μαγαζί που αγοράζω παιχνίδια PS3 μέχρι να διαλέξω,
αύριο θα πάω από εκεί !
Αστα αυτα...πες οτι σκιαζεσαι(βλ.ποστ σου #35...)παλιοποστη :p:fun:fun:fun
 
Top Bottom