Benelli TRK 502

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Έχει κάποια στοιχεία που μου αρέσουν πολύ(φρενούκλες,50άρι πηρούνι!) και κάποια που δεν μου αρέσουν κυρίως αισθητικής φύσεως όπως το ρύγχος(δεν μου αρέσει ούτε στα Ducati) και η πολύ μεγάλη υψομετρική διαφορά σέλας-ντεπόζιτου.
Πάντως απ'οτι φαίνεται αγοράζεις πολύ μοτοσυκλέτα για τα λεφτά του.
Και δεν μας είπες Νικόλα,θα πας για 17άρη μπροστινό ή 19άρη?

 

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
Έχει κάποια στοιχεία που μου αρέσουν πολύ(φρενούκλες,50άρι πηρούνι!) και κάποια που δεν μου αρέσουν κυρίως αισθητικής φύσεως όπως το ρύγχος(δεν μου αρέσει ούτε στα Ducati) και η πολύ μεγάλη υψομετρική διαφορά σέλας-ντεπόζιτου.
Πάντως απ'οτι φαίνεται αγοράζεις πολύ μοτοσυκλέτα για τα λεφτά του.
Και δεν μας είπες Νικόλα,θα πας για 17άρη μπροστινό ή 19άρη?
Κι εμένα δεν μου αρέσει το ρύγχος, αλλά κάνω την καρδιά μου πέτρα, ποτέ δεν μου άρεσε. Μάλλον σε βάζει μέσα στη μοτοσυκλέτα και όχι πάνω
της γι' αυτό και η διαφορά στο ύψος ανάμεσα σε σέλα-ντεπόζιτο, λέω να πάω στην έκδοση με τον ασφάλτινο προσανατολισμό και 17 τροχό γιατί
θέλω ελαστικά χωρίς σαμπρέλα, δεν είμαι του χώματος. Είδωμεν και από κοντά, δεν υπάρχει βιασύνη.

εμενα αυτο που με προβληματιζει πολυ ειναι το βαρος.
Κι εμένα αυτό με προβληματίζει, για το αν θα την καταφέρνω στατική που με ενδιαφέρει, το test ride θα μας λύσει τις απορίες μας.
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Α'ρε φωτιές που μας άναψες Νίκο κάμπμαν .....
Άρχισα να γλυκοκοιτάω ιταλικά μηχανάκια... Ελπίζω όταν το δω απο κοντά να είναι μικρό, να φαίνομαι τεράστιος επάνω του κι έτσι να γλυτώσω τα 6500€...
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Έχει κάποια στοιχεία που μου αρέσουν πολύ(φρενούκλες,50άρι πηρούνι!) και κάποια που δεν μου αρέσουν κυρίως αισθητικής φύσεως όπως το ρύγχος(δεν μου αρέσει ούτε στα Ducati) και η πολύ μεγάλη υψομετρική διαφορά σέλας-ντεπόζιτου.
Πάντως απ'οτι φαίνεται αγοράζεις πολύ μοτοσυκλέτα για τα λεφτά του.
Και δεν μας είπες Νικόλα,θα πας για 17άρη μπροστινό ή 19άρη?

Πες τα ρε Λευκαδιε και εμενα αυτο το ρυγχος εδω μου καθεται και φοβομουν να το πω μην με κραξουν για το γουστο μου
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Πες τα ρε Λευκαδιε και εμενα αυτο το ρυγχος εδω μου καθεται και φοβομουν να το πω μην με κραξουν για το γουστο μου
Όχι βρε πολλοί είμαστε απλά θέλουμε να του το φέρουμε μαλακα γιατί είναι συναιαθηματικο το αγόρι μας :D
Σαν τον Νταφυ Ντακ είναι παναθεμα το :p


 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Και δεν μας είπες Νικόλα,θα πας για 17άρη μπροστινό ή 19άρη?
Επειδη εχει δειξει o παπιος οτι το μεγεθος μετραει...:Dγια 19αρη τον κοβω...μην φανει μικροτσUτσU....κλπ κλπ...που να κυνηγιεται στα χωραφια με 17αρη μονο...:ha
 

kostasra

Ncλάτρης
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Nc750x
Αν λυσσας για χωμα περισσοτερο απο ασφαλτο βαλε 19 αλλιως 17, εχεις απιθανα λαστιχα για τρελα πλαγιασματα!
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
θέλω ελαστικά χωρίς σαμπρέλα, δεν είμαι του χώματος. Είδωμεν και από κοντά, δεν υπάρχει βιασύνη.
Υπάρχει και περίπτωση ο 19άρης να είναι tubeless,ίδωμεν


Ανακαλώ :pce: :roflmao::roflmao::roflmao:



Πες τα ρε Λευκαδιε και εμενα αυτο το ρυγχος εδω μου καθεται και φοβομουν να το πω μην με κραξουν για το γουστο μου
Μην ανησυχείς,το κράξιμο είναι αποκλειστικό προνόμιο σου(KORAX) :laugh:



:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 

lleonidas

Μέλος
Όνομα
Λεωνίδας
Μοτό
Αμήχανος!
Με ανάρτηση στο fb η Benelli προϊδεάζει για την έλευση της έκδοσης Χ του TRΚ 502 με ρεζερβουάρ 20 λίτρων, βάρος 213(αντί για 235) κιλά, ακτινωτές ζάντες, πλήρως ρυθμιζόμενο πίσω αμορτισέρ.Περισσότερα εδώ .


 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Προχθές, στην δουλειά, για πολύ ώρα χάζεψα, ένα λευκό 502, με βαλίτσες. Όσο το κοιτούσα, τόσο περισσότερο μ άρεσε. Θυμόμουν κ ότι είναι στα 6.500ε και έχω να πω ότι ίσως είναι και η καλύτερη αγορά, από άποψης κυβικών, προσφοράς κ τιμής.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Πολυ εξυπνο και πρακτικο εργαλειο !!!!!!!!!
 
Top Bottom