Benelli trk 702/702X

Adventurous

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
GSXR Κ8 1000
Γνωρίζω ότι ειναι Ιταλίδα μόνο στο όνομα αλλά δεν έχω δει κάποιο θέμα επί τούτου μοντέλου οσο κι αν έψαξα.

Παρατηρώ ότι από τα μοντέλα που είχαν κατακλύσει το ίντερνετ 2/3 μήνες πριν και ενώ έδειχναν ότι είναι τα μοντέλα παραγωγής,στην EICMA παρουσιάστηκε με νέο καντράν και αλλαγές σε ζελατίνα.

Αναμενω να έρθει να την δω από κοντά και να την οδηγήσω,τα σχόλια για το μικροτερο αδερφάκι της είναι αρκετά καλά και θα είναι ένα νέο χτύπημα στην μεσαία αντβε κατηγορία κάτω από την μέση στα μεγάλα κεφάλια της αγοράς.



Στάλθηκε από το M2004J19C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
αν βγαλουν ακρη τι θα κανουν με το 800 και αναλογα ποσο θα παιξει τιμη,ειναι υποσχομενο....για να μπει στην αγορα πρεπει να παιζει κοντα στο 8αρι ,δεδομενου οτι το 502 ξεκιναει απο 6700ε..το μοτερ ειναι ενα μπουσταρισμενο 502

 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
8549€ με τις χυτές.. επικίνδυνα κοντά στο cf 800 8990€ με τις χυτές επίσης..

 

mallllias

Μέλος
Όνομα
κωστας
Μοτό
Yamaha Tenere 700
με το trk 800x τι γινεται? ποτε θα κυκλοφορησει ,
Ιουνιο ??????
 

jpk chios

Μέλος
Όνομα
Dimitris
Μοτό
Xt660Z
Καλησπέρα σε όλους. Έχετε δει πουθενά τα μηχανάκια αυτά? Πήγα στη Χίο και είδα στατικά το QJ SRT 800x και οφείλω να πω ότι τα πλαστικά δε μου άφησαν θετικές εντυπώσεις. Μάλλον αρνητικές θα τις έλεγα.Οποιος μπορεί και θέλει ας γράψει σχετικά. Το αναφερθεν είναι αδερφό του TRK 800 X.
 
Top Bottom