Beta alp 4.0 (350cc)

Iraklio1000

Μέλος
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
Suzuki V-strom 1000 Vespa px150 Beta alp 4.0
Ψάχνω για beta alp 4.0 κατά προτίμηση νεότερης χρονολογίας, αλλά αν είναι σε καλή κατάσταση όποιοδήποτε έτος ευπρόσδεκτο.

Βαγγέλης 6946128375
 

bill race

Μέλος
Περιοχή
Λουτρακι
Όνομα
Βασιλης
Μοτό
Gamoto
Φίλε δύσκολο να βρεις αυτό που ζητάς σε λογική τιμή.
Πουλήθηκαν ελάχιστες, είναι παλαιά τεχνολογία και πολύ βαριά και ακριβή για αυτά που δίνει.
Δες xtrainer ή freeride
 

Iraklio1000

Μέλος
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
Suzuki V-strom 1000 Vespa px150 Beta alp 4.0
Αδερφέ καθαρόαιμα και 2χρονα τα αποκλείω, κάναμε μπόλικο εντούρο extreme και αγώνες στα νιάτα μας με καθαρόαιμα.
αυτό και drz400 είναι οι πιο πιθανές μου επιλογές και στο Τσακ είμαι να αγόραζα ένα άψογο με extra crf250L αλλά μου πέφτει πολύ μικρό και λίγο για λίγο πιο μακρινά....
 

bill race

Μέλος
Περιοχή
Λουτρακι
Όνομα
Βασιλης
Μοτό
Gamoto
Xtrainer και freeride δεν είναι καρθαροαιμα και είναι πολύ ελαφριά για μοτοαλπινισμό.
Εσύ ξέρεις καλύτερα την χρήση που θέλεις να κάνεις, καλή αγορά να έχεις
 

clear

Μέλος
Περιοχή
Παλλήνη
Όνομα
Κλέαρχος
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Εγώ θα έλεγα να ρίξεις μια ματιά σε αυτά.

 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Ψάχνω για beta alp 4.0 κατά προτίμηση νεότερης χρονολογίας, αλλά αν είναι σε καλή κατάσταση όποιοδήποτε έτος ευπρόσδεκτο.

Βαγγέλης 6946128375
Ψαγμένη επιλογή, εύχομαι να βρεις αυτό που ζητάς! Ίσως να πέρναγες μια βόλτα από τα παιδιά στη BETA μήπως έχουν κατά νου κανένα υποψήφιο.
 

Iraklio1000

Μέλος
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
Suzuki V-strom 1000 Vespa px150 Beta alp 4.0
Ψαγμένη επιλογή, εύχομαι να βρεις αυτό που ζητάς! Ίσως να πέρναγες μια βόλτα από τα παιδιά στη BETA μήπως έχουν κατά νου κανένα υποψήφιο.
Αμ το έχω κάνει τηλεφωνικά!!!
 
Reactions: STF

Iraklio1000

Μέλος
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
Suzuki V-strom 1000 Vespa px150 Beta alp 4.0
Μπορώ να κλείσω την αγγελία ή πρέπει να το κάνει κάποιος διαχειριστής??? Ευχαριστώ...
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Μπορώ να κλείσω την αγγελία ή πρέπει να το κάνει κάποιος διαχειριστής??? Ευχαριστώ...
Είσαι έτοιμος...
 
Top Bottom