Bluetooth ακουστικό κράνους-ΟΧΙ ενδοεπικοινωνια...

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Το βρσικουμε αυτο με πολυ λιγοτερα-σχεδον τα μισα...-χρηματα.Ακριβως το ιδιο :) Δεν ξερω φυσικα αν αξιζει.......
Βεβαια μεχρι να βρω αυτο που θελω,αν το βρω,παρηγγειλα ενα σετ ακουστικα κρανους σαν τα δικα σου και περιμενω.ΣΙΓΟΥΡΑ ειναι καλυτερα απο αυτα που τωρα εχω,δηλαδη απλα ακουστικα τηλεφωνου με καλωδιο τα οποια δεν καταφερα ποτέ να φορεσω χωρις να με πονανε τα αυτια μου(απο την πιεση του κρανους).Ασε που στο βαλε-βγαλε ειναι θεμα!!!Οπότε αναμονη να δοκιμασθουν ως μια μεση λυση εστω αυτα που ειπες πιο πανω και αν βρεθει κατι καλυτερο ή καλο,το ποσταρουμε και βλεπουμε μπας και παμε κι αλλοι παρεα για ομαδικη αγορα(με καθε ρισκο "καλο ή οχι").
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Διορθωνω περι τιμης στο σετ BT ακουστικων που εδωσες...εκει στο ebay τα εχουνε 42.47€ το σετ...Εγω τα βρηκα με...17.67€ το σετ...και Free μεταφορικα...οπότε αν αποφασισουμε οτι θελουμε να δοκιμασουμε το βλεπουμε σε τιμη που δεν θα κλαιμε κιολας αν δεν βγουν καλα :)
 

asotosios

Μέλος
Όνομα
Ευγενιος
Μοτό
Moto Guzzi Breva 1100 2007 ABS
Το βρσικουμε αυτο με πολυ λιγοτερα-σχεδον τα μισα...-χρηματα.Ακριβως το ιδιο :) Δεν ξερω φυσικα αν αξιζει.......
Βεβαια μεχρι να βρω αυτο που θελω,αν το βρω,παρηγγειλα ενα σετ ακουστικα κρανους σαν τα δικα σου και περιμενω.ΣΙΓΟΥΡΑ ειναι καλυτερα απο αυτα που τωρα εχω,δηλαδη απλα ακουστικα τηλεφωνου με καλωδιο τα οποια δεν καταφερα ποτέ να φορεσω χωρις να με πονανε τα αυτια μου(απο την πιεση του κρανους).Ασε που στο βαλε-βγαλε ειναι θεμα!!!Οπότε αναμονη να δοκιμασθουν ως μια μεση λυση εστω αυτα που ειπες πιο πανω και αν βρεθει κατι καλυτερο ή καλο,το ποσταρουμε και βλεπουμε μπας και παμε κι αλλοι παρεα για ομαδικη αγορα(με καθε ρισκο "καλο ή οχι").
Τα πηρες...τα δοκιμασες...σε βολεψαν...???
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Tα πηρα εδω κ κανα Μηνα παιδια...ακομα δεν εχω κατσει να τα τοποθετησω και γιατι;...Διοτι εχουν μακρύ καλωδιο το οποιο κρεμεται περιπου 1μετρο απο το κρανος.Επειδη θελω να τα εχω μόνιμα στο κρανος κ οχι βαλε-βγαλε(το βαριεμαι)θελω να ασχοληθω σοβαρα κ να κοψω το καλωδιο ωστε η υποδοχη που εχει για την προεκταση να μεινει μεσα στο κρανος κ να μην φαινεται καθολου.Γινεται απλα θελει λιγο χρονο να κατσω κοψε-ραψε κ κολληση τα καλωδια με κολλητηρι κ να το φτιαξω.
Σορυ για το μη review σχετικα με την αποδοση,οταν βρω χρονο κ το φτιαξω οπως επιθυμω θα δωσω κ σχετικο αποτελεσμα σε αποδοση...
Παντως για τα ελαχιστα χρηματα κοστους,φαινονται αρκετα καλα κ ποιοτικα.Σαφως κ δεν ειναι(δεν περιμενα αλλωστε)BTX2 Midland αλλά εδω μιλαμε για άλλο κοστος...
 

nikanthi

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νικος
Μοτό
fzs1000
Ενδιαφέρουν όλα αυτά. Αλλά θα ήθελα να ρωτήσω κατά πόσο είναι νόμιμη η χρήση τους για τους δρόμους του εξωτερικού; Υπάρχει πιθανότητα να φας κλήση εν ώρα οδήγησης ακούγοντας μουσική;
 

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
Κεφαλακουςτικα κράνους...σαν ενδοεποικοινωνιας δλδ...τέτοια εχω πάρει...μπαίνουν στις θήκες μου έχουν τα κράνη και δεν νιώθεις τίποτα...
Μιλάμε για πολλές ώρες χωρίς να τα βγάλω...
Εγω πήρα αυτά...
http://www.ebay.com/itm/161090356798
Τέτοια θέλω και εγώ, είχα πολύ παλιά σε κάποιο κράνος αλλά με την πάροδο των χρόνων κάπου χάθηκαν.
Φέρνει κάποιος στην Ελλάδα, αν ξέρει κανείς να αγοράσω, για να μη περιμένω κανα μήνα από το ebay;

:)
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Τέτοια θέλω και εγώ, είχα πολύ παλιά σε κάποιο κράνος αλλά με την πάροδο των χρόνων κάπου χάθηκαν.
Φέρνει κάποιος στην Ελλάδα, αν ξέρει κανείς να αγοράσω, για να μη περιμένω κανα μήνα από το ebay;

:)
Καπου πηρε το αυτι μου οτι ερχεσαι κατ'απ'τ'αυλακι οσονουπω...εχω ενα σετακι μικροφωνο και αυτακια...δικα σου,δεν τα εχω βαλει ποτέ...θυμησε το μου:)
 
Top Bottom