Bmw F650 GS Dakar

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Βάζε τα μέταλλα τότε, μόνο όταν πας χώμα!
Με βίδες δεν είναι και τα δικά σου;
Ποιος κάθεται να κάνει τέτοια δουλειά τώρα...:)
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ποιος κάθεται να κάνει τέτοια δουλειά τώρα...:)
Θενο μπορείς να βάλεις Quick Release Clip η αλλιώς QRC.
 

g1ann1s

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Kawasaki Versys 650
Εγώ στο 640 έχω γίνει κομανέτσι για να ανεβαίνω.
Αλλα το ρδελο περνάει από παντού, δεν καταλαβαίνει τίποτα.
Μηπως το πουλάς μιας και ψαχνομαι;; o_O
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Μηπως το πουλάς μιας και ψαχνομαι;; o_O
Όχι αδερφέ μου.
Αυτό το μηχανάκι ήρθε για να μείνει.
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Πλακα πλακα αυτα ειναι επενδυση περα απο καυλα.. (Και μιλάω σοβαρα)
Τετοια...λεγε...κ οι κατεμακιδες εδω...θα σε ανακηρυξουν...επιτιμο προεδρο...!!!!!
 

g1ann1s

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Kawasaki Versys 650
πρόσεχε τι ζητάς... γιατί αν σου κάτσει......
Μηπως να ανοίξεις νέο θεμα; Μετα το 640 τι;;

Τετοια...λεγε...κ οι κατεμακιδες εδω...θα σε ανακηρυξουν...επιτιμο προεδρο...!!!!!
Δεν θελω τους τίτλους .. ας μου δώσουν ο καθένας το μηχανάκι του για μια βολτα καλυτερα.. αφου δεν βλεπω να παιρνω άμεσα ετσι όπως παει το πράΜα..
 

g1ann1s

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Kawasaki Versys 650
Είπα να κάνω ένα ΑΠ μήπως και βρέθηκε κάτι από γνωστούς, φίλους, συγγενείς, μανάδες, πατεράδες κτλ κτλ.. Όσο έχω ψάξει απογοητεύομαι για το τι θα βρω..

Για Dakar αναφέρομαι ακόμα..
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Είπα να κάνω ένα ΑΠ μήπως και βρέθηκε κάτι από γνωστούς, φίλους, συγγενείς, μανάδες, πατεράδες κτλ κτλ.. Όσο έχω ψάξει απογοητεύομαι για το τι θα βρω..

Για Dakar αναφέρομαι ακόμα..
Δυστυχώς ή ευτυχώς για τους κατόχους... Αν δεν φτάσεις τουλάχιστον 3500 ευρώ δεν θα πάρεις καλό Dakar.
Είναι ελάχιστα τα καλά και φαίνονται.
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Δυστυχώς ή ευτυχώς για τους κατόχους... Αν δεν φτάσεις τουλάχιστον 3500 ευρώ δεν θα πάρεις καλό Dakar.
Είναι ελάχιστα τα καλά και φαίνονται.
Συμφωνω...ειναι λιγα και περιζητητα τα καλα.
Οριακα παιρνεις καλο 1150 σε αυτα τα λεφτα...

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Συμφωνω...ειναι λιγα και περιζητητα τα καλα.

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εάν είναι να φτάσει τόσο ψηλά σε τιμή η γνώμη μου είναι να προτιμησει το G650 X του akis92 που έχει ελάχιστα χιλιόμετρα.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εάν είναι να φτάσει τόσο ψηλά σε τιμή η γνώμη μου είναι να προτιμησει το G650 X του akis92 που έχει ελάχιστα χιλιόμετρα.
Συμφωνώ.. Αν και μιλάμε για άλλη κατηγορια
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Έχω έναν γείτονα... Μιλάμε για το καλύτερο Dakar που έχω δει εγω
Του είχα προτείνει 3500 πριν 1 χρόνο και γέλαγε.



Advphone....
Εισαι....πολυ...Large...αδερφακι μου..!!!!
Που περιμενει να φτασει ;;;
 

g1ann1s

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Kawasaki Versys 650
Έχω έναν γείτονα... Μιλάμε για το καλύτερο Dakar που έχω δει εγω
Του είχα προτείνει 3500 πριν 1 χρόνο και γέλαγε.

Advphone....
Δεν τον ρωτάς και φέτος αν άλλαξε γνώμη ?? χεχε!

Εάν είναι να φτάσει τόσο ψηλά σε τιμή η γνώμη μου είναι να προτιμησει το G650 X του akis92 που έχει ελάχιστα χιλιόμετρα.
Συμφωνώ.. και ας είναι και άλλη κατηγορία.. και το σκέφτομαι σοβαρά και το ενδεχόμενο μέσα σε όσα λίγα ακόμα σκέφτομαι σοβαρά.. Βέβαια δεν έχω δει και κανένα από κοντά μήπως ψηθώ πολύ..
Από την άλλη εκεί ανεβαίνω και άλλο γιατί είναι και τα έξοδα του διαζυγίου..

Στο θεμα του θοδωρη...μετα το 640 τι...εβαλε ενα μελος λινγ απο Dakar στο ψαρ...3-4 μη:χανακια....δεν ξερω αν το ειδες...χθες εγινε..
Τα έχω δει όσα παίζουν στο car .. όχι από κοντά όλα.. κάποια ναι. Νομίζω και στο car όποιος βάλει αγγελία κοιτάζει που παίζουν τα υπόλοιπα και σου λέει σου δίνω τσάμπα πράμα άμα το έχει 500 ευρώ πιο κάτω. και επειδή δεν πιστεύω ότι υπάρχει μηχανάκι όσο προσεγμένο και να το έχει κάποιος που να πεις δίνω 4000 αλλά δεν θα μου βγάλει τίποτα άμεσα.. όλα θέλουν μαζέματα και γι'αυτό δεν θέλω να δώσω 3500 - 4000 για ντακαρ.. Από την άλλη το απλό δεν μου κάνει το κλικ το άτιμο.. πόση διαφορά κάνουν μερικοί πόντοι ε ??
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Δεν τον ρωτάς και φέτος αν άλλαξε γνώμη ?? χεχε!



Συμφωνώ.. και ας είναι και άλλη κατηγορία.. και το σκέφτομαι σοβαρά και το ενδεχόμενο μέσα σε όσα λίγα ακόμα σκέφτομαι σοβαρά.. Βέβαια δεν έχω δει και κανένα από κοντά μήπως ψηθώ πολύ..
Από την άλλη εκεί ανεβαίνω και άλλο γιατί είναι και τα έξοδα του διαζυγίου..



Τα έχω δει όσα παίζουν στο car .. όχι από κοντά όλα.. κάποια ναι. Νομίζω και στο car όποιος βάλει αγγελία κοιτάζει που παίζουν τα υπόλοιπα και σου λέει σου δίνω τσάμπα πράμα άμα το έχει 500 ευρώ πιο κάτω. και επειδή δεν πιστεύω ότι υπάρχει μηχανάκι όσο προσεγμένο και να το έχει κάποιος που να πεις δίνω 4000 αλλά δεν θα μου βγάλει τίποτα άμεσα.. όλα θέλουν μαζέματα και γι'αυτό δεν θέλω να δώσω 3500 - 4000 για ντακαρ.. Από την άλλη το απλό δεν μου κάνει το κλικ το άτιμο.. πόση διαφορά κάνουν μερικοί πόντοι ε ??
Δεν ειναι μονο οι ποντοι...ειναι ολο το πακετο....κ εγω το εψαχνα κανα χρονο στο ψαρ...κ παροτι ασφαλτινος...κοιταγα μονο το Dakar..
Ολα ομως ηταν σε μετρια προς κακη κατασταση κ ακριβα.....κ επειδη ειμαι ψειρας κ το ματι μου πεφτει στη λεπτομερεια δεν...
 
Top Bottom