Bmw g 650 xchallenge vs Ktm 690 enduro...

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Επίσης ένα άλλο πρόβλημα που θυμήθηκα σήμερα είναι ότι το βεντιλατερ εφάπτεται με το ψυγείο,το αποτέλεσμα με την τριβη ή με ένα απλό χτύπημα να κινδυνεύει να τρυπήσει , η λύση είναι ανάμεσα στο ψυγείο και το βεντιλατερ να παρεμβάλεις ένα μαλακό αφρολέξ η ένα λάστιχο σαν τσιμούχα για τα τζάμια κτλ .
Επίσης μπορείς να βάλεις μια ροδέλα σαν αποστάτη αλλά όταν το βεντιλατερ εφάπτεται με το ψυγείο η ψύξη είναι καλύτερη .
Η να τα κανείς όλα αυτά μαζί .


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
εχουμε ενα εδω κατω λεωνιδιο xchalenge 650 λουλουδι με καποια αφτερ,που καθεται οποιος εδιαφερεται το πουλαει,δεν ειναι στο car..χλμ λιγα.....σημερα το ειδα και ρωτησα το παιδι....φανταστητε δεν ξεραμε οτι εχει τετοιο μηχανακι..επισης εχουμε και την εκδοση xcountry,την εχει σουβλατζης...τουτος το κυκλοφοραει καθε μερα...προβλημα κανενα....
 

itsikis

Μέλος
Όνομα
Ισίδωρος
Μοτό
BETA evo 300 2t
YAMAHA tenere 700
εχουμε ενα εδω κατω λεωνιδιο xchalenge 650 λουλουδι με καποια αφτερ,που καθεται οποιος εδιαφερεται το πουλαει,δεν ειναι στο car..χλμ λιγα.....σημερα το ειδα και ρωτησα το παιδι....φανταστητε δεν ξεραμε οτι εχει τετοιο μηχανακι..επισης εχουμε και την εκδοση xcountry,την εχει σουβλατζης...τουτος το κυκλοφοραει καθε μερα...προβλημα κανενα....
Καλησπερα...

Αν μπορεις να με φερεις σε επαφη θα ημουν υποχρεος..

....το τηλεφωνο μου ειναι 6972022890, Ισιδωρος....

Εναλλακτικα αν μπορεις στειλε μου το τηλεφωνο του....

Υπερευχαριστω....
 

galanakop

Μέλος
Περιοχή
tripolitsa
Όνομα
Nikos
Μοτό
BMW 1250GSA
Aprilia Tuareg 660
Vespa gts 300
KTM 350 EXC-F 23
Σκέφτομαι ένα μηχανάκι για να κάνω ΤΕΤ τα Βαλκάνια γύρω γύρω.
Θέλω κάτι ανάμεσα στο KTM 350ex-f και Tuareg 660 βασικά να μην ξεπερνά τα 130-150 κιλά
Σκέφτομαι το 650 xchallenge
Σαν επιλογές σε μεταχειρισμένο με όσο το δυνατόν λιγότερα θέματα έχετε να προτείνετε κάτι άλλο???

Στάλθηκε από το Pixel 7 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Σκέφτομαι ένα μηχανάκι για να κάνω ΤΕΤ τα Βαλκάνια γύρω γύρω.
Θέλω κάτι ανάμεσα στο KTM 350ex-f και Tuareg 660 βασικά να μην ξεπερνά τα 130-150 κιλά
Σκέφτομαι το 650 xchallenge
Σαν επιλογές σε μεταχειρισμένο με όσο το δυνατόν λιγότερα θέματα έχετε να προτείνετε κάτι άλλο???

Στάλθηκε από το Pixel 7 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Δεν γνωρίζω αν πούλησε ο δικός μας ο Τάκης το δικό του ztakisg16
Ότι πρέπει για τα σχέδιά σου αυτή η μηχανή
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Περίμενε να δεις και τις κινεζιές τα 450
 
Top Bottom