BMW GS 1200 04-05 οι εχοντες για πειτε

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Οπότε, βλέπεις στάντ, έχει τετράγωνο? Καλώς .... Προχωράς στο αριστερό γκρίπ. Έχει κουμπάκι αντισπίν? Καλώς... Ανοίγεις διακόπτη. Κάνει σβινκγγγγ ? Κάνει ! Όχι καλώς !
Κατάλαβα καλά ή θέλω βελτίωση ?
 

Mister Jim

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
R1200GS
Καλώς αλλά ακόμα καλύτερα απο τον αριθμό πλαισιου (τα 7 τελευταία γράμματα) και
πας εδώ https://www.bmwvin.com

Για να μην τρέχεις τσαμπα.

Καλώ να ζητάς τον αριθμό πλαισίου από των πολιτή, ψαρώνει και δε λέει παπάδες.
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Αυτό με το πλαίσιο σίγουρα θα παίξει...

Καλώ να ζητάς τον αριθμό πλαισίου από των πολιτή, ψαρώνει και δε λέει παπάδες.
Πάντως και το αριθμό πλαισίου που δίνω σε πελάτη (ως πωλητής) πάλι παπάτζες λέω.... :ll:
 

Iceman

Μέλος
Όνομα
Σωτηρησ
Μοτό
BMW GS 1200 05
Ρε παιδιά έχω φάει τον κόσμο σε καρ και εμπόρους για να βρω κρύσταλλα λευκά για τα φλασακια του Gs και δεν βρίσκω τίποτα ,καποιος απ τους έχων ;
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Εγώ δεν βλέπω την αγγελία για να σου πω.
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Έπεσε όλο το καρ χαχα
 

AkisGSpot

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Akis
Μοτό
Yamaha Movistar GP (Sky VR Team)
Ρε παιδιά έχω φάει τον κόσμο σε καρ και εμπόρους για να βρω κρύσταλλα λευκά για τα φλασακια του Gs και δεν βρίσκω τίποτα ,καποιος απ τους έχων ;
Εδώ αν τα θες imitation..

Εδώ με τον κωδικό τους, γνήσια μαμά..

Αλλά όπως σου είπε και ο gsmaniac ένα τηλέφωνο στη BMW (της περιοχής σου) και ίσως γλιτώσεις και τα μεταφορικά από Γερμανία..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

abakas

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1250GS ADV
ΚΤΜ 950 ADV :-)
Κάτοχος για δύο χρόνια GS 2004, δύο ζητήματα με ενόχλησαν περισσότερο. Πρώτον το ABS το οποίο λειτουργούσε με τρομερά αραιά διαστήματα με αποτέλεσμα να μην σταματάει η μηχανή - είχα πάει να τρακάρω δύο φορές με αστεία ταχύτητα- και δεύτερον η χαρτογράφηση του κινητήρα ο οποίος κρέμαγε στις χαμηλές στροφές με αποτέλεσμα να μην μπορείς να κινηθείς με χαμηλή ταχύτητα με πρώτη και δευτέρα (κλώτσαγε και ζήταγε ανέβασμα των στροφών). Ο κινητήρας είναι αυτός των 98HP. Και τα δύο ζητήματα λάμπουν δια της απουσίας τους στην adventure του 09 που έχω τώρα.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Κάτοχος για δύο χρόνια GS 2004, δύο ζητήματα με ενόχλησαν περισσότερο. Πρώτον το ABS το οποίο λειτουργούσε με τρομερά αραιά διαστήματα με αποτέλεσμα να μην σταματάει η μηχανή - είχα πάει να τρακάρω δύο φορές με αστεία ταχύτητα- και δεύτερον η χαρτογράφηση του κινητήρα ο οποίος κρέμαγε στις χαμηλές στροφές με αποτέλεσμα να μην μπορείς να κινηθείς με χαμηλή ταχύτητα με πρώτη και δευτέρα (κλώτσαγε και ζήταγε ανέβασμα των στροφών). Ο κινητήρας είναι αυτός των 98HP. Και τα δύο ζητήματα λάμπουν δια της απουσίας τους στην adventure του 09 που έχω τώρα.
το σαζμαν του αντβε ειναι πιο κοντο στις μικρες ταχυτητες δηλαδη πρωτη δευτερα
για το σκορτσαριζμα παιζει......
 
Top Bottom