BMW R 1300 GS, R 1400 GS και Μ 1400 GS 2023

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Που να ξέρω βρε Γιάννη μου?
Πρέπει να γνωρίζεις και τους 500 για να βγάλεις στατιστικό νούμερο
Ή απλά μπορείς να δεις τι μηχανάκια συναντάς σε βόλτες, τι βλέπεις στις φωτό και στα βίντεο άλλων, τι πωλείται μεταχειρισμένο.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ή απλά μπορείς να δεις τι μηχανάκια συναντάς σε βόλτες, τι βλέπεις στις φωτό και στα βίντεο άλλων, τι πωλείται μεταχειρισμένο.
Εγώ προσωπικά δεν βλέπω όσα έβλεπα πριν 10 χρόνια ....στο τροφυ του 2015 ήμασταν γύρω στα 50 gs.
Οι λαστιχαδες πάντως που μιλάω, βλέπουν αρκετά που πάνε βουνό, γιατί έχουν ζήτηση σε λάστιχα και δεύτερο σετ ζαντων
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Τίποτα δεν διαρκεί για πάντα , ένα άριστο φρένο όμως μπορεί να σου σωσει την ζωή
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Από την μια τροφοδοτούν τα τρολ, από την άλλη είναι *το καλύτερο". Αυστριακοί δεν είναι, πληρωμένοι από τον εχθρό!!!111!!1!!


 

Thanpen

Μέλος
Περιοχή
Κορινθος
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Africa twin
Tuareg 660

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ανάκληση πίσω βαλίτσας λέει
Πόσο χαίρομαι.....να αντιναχθουν τα καφάσια, να σταματήσει αυτή η λαιλαπα
 

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
Ανάκληση πίσω βαλίτσας λέει
Έμαθα ότι ετοιμάζει ανάκληση που θα κάνει πάταγο και θα ταράξει την μοτοσικλετοβιομηχανία.

Θα ανακοινώσει ανάκληση καθρέφτη, γιατί δημιουργεί είδωλα, κάτι σαν την Σαμανθα Φοξ και κάνει τους οδηγούς να ονειρεύονται διάφορα ώστε να γίνονται επικίνδυνοι.
Θα ονομαστεί ως Samatha’s recall ! Οι απανταχού κάτοχοι BMW, μείνετε συντονισμένοι.
 

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
Αυτό δεν είναι τίποτα .
Για μένα η ανάκληση των ανακλήσεων ήταν τοτες στα γάντια
Έβγαλε και σε μπουφαν αν είχες μαθει, πριν 2-3 χρόνια χαχαχα

Μιλάμε τρέλα η BMW


edit: τώρα διάβασα ότι το 2020 έβγαλε ανάκληση για γάντια και τζάκετ μαζί :ha
 
Τελευταία επεξεργασία:

panavour

Μέλος
Περιοχή
Αθήναι
Όνομα
παναης (οχι απ τα μεγαρα)
Μοτό
voge500ds
Υπαρχει και η ολικη ανακληση,οπου σου δινουν και τα λεφτα πισω,και σου δινουν και μπονους 20% μεσω της BMW BANK, να αγορασεις μεγαλη τουριστικη ΧΟΝΤΑ.(ΝΤ1100,GOLDWING κλπ.) . :ha:ha
 

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
Υπαρχει και η ολικη ανακληση,οπου σου δινουν και τα λεφτα πισω,και σου δινουν και μπονους 20% μεσω της BMW BANK, να αγορασεις μεγαλη τουριστικη ΧΟΝΤΑ.(ΝΤ1100,GOLDWING κλπ.) . :ha:ha
Ώπα για πες λεπτομέρειες.

Δηλαδή αν τους δώσω και τα 2, παίζει να πάρω κανένα διαμέρισμα στο Ψυχικό?
Πισίνα δεν με ενδιαφέρει….
 

panavour

Μέλος
Περιοχή
Αθήναι
Όνομα
παναης (οχι απ τα μεγαρα)
Μοτό
voge500ds
Ώπα για πες λεπτομέρειες.

Δηλαδή αν τους δώσω και τα 2, παίζει να πάρω κανένα διαμέρισμα στο Ψυχικό?
Πισίνα δεν με ενδιαφέρει….
ΟΧΙ.Η ανάκληση ισχυει μονο,γιά την αγορά ΧΟΝΤΑ. :yew:
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Υπαρχει και η ολικη ανακληση,οπου σου δινουν και τα λεφτα πισω,και σου δινουν και μπονους 20% μεσω της BMW BANK, να αγορασεις μεγαλη τουριστικη ΧΟΝΤΑ.(ΝΤ1100,GOLDWING κλπ.) . :ha:ha
Θείο ,άμα ακούσεις τίποτα για ανταλλαγη με άλλες μηχανές κι όχι απλωστρες ,πάρε με τηλ ,με ενδιαφέρει
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
ΟΧΙ.Η ανάκληση ισχυει μονο,γιά την αγορά ΧΟΝΤΑ. :yew:
Γιατί όπως είδαμε η Χόντα δεν χαλάνε, εκτός από τις πως τις είπες πριν, Γκόλντγουινγκ που να δεις τι διαβάσαμε τελευταία και ποιά εταιρεία κάνει το παγώνι. Έλα λίγη τσίπα οι KFC φανατικοί.
 

panavour

Μέλος
Περιοχή
Αθήναι
Όνομα
παναης (οχι απ τα μεγαρα)
Μοτό
voge500ds
Γιατί όπως είδαμε η Χόντα δεν χαλάνε, εκτός από τις πως τις είπες πριν, Γκόλντγουινγκ που να δεις τι διαβάσαμε τελευταία και ποιά εταιρεία κάνει το παγώνι. Έλα λίγη τσίπα οι KFC φανατικοί.
Μου είπανε ότι άμα πας Βρετανία,αναβαθμίζεις και το χιούμορ, αλλά μάλλον ψέματα μου ειπανε. :ha:ha
 
Τελευταία επεξεργασία:

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μου είπανε ότι άμα πας Βρετανία,αναβαθμίζεις και το χιούμορ, αλλά μάλλον ψέματα μου ειπανε. :ha:ha

Πέρα από την πλάκα, την φάση με το τα Χόντα δεν χαλάνε να δω πότε θα την κόψετε. Γιατί και σε αυτό ψέματα σου είπαν.

*Αναβάθμιση μόνο στην ιπποδύναμη έγινε γιατί δεν τα χρειάζονται εκεί με τα όρια που έχουν
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom