BMW R1200GS 2017

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Αυτα τα ανακλαστηκά στα καλαμια.... πως μου τη δινουν στα νευρα:mad::mad::mad:!!!
Εχει και το παπι μου και θελω να τα σπασω....
Γ@μω τις ευρωπαϊκες οδηγιες:hungover::banghead::banghead:!!!

Σ αυτο συμφωνω. Αλλα τι να γινει? Ολα θα εχουν...:wacky::hungover:
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Οντως!!! Τετοια ομορφια και "τσακπινιά", πρεπει ολες πλεον να'χουν:confused:!!! Μικρες, μεγαλες..... :cool:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Κάντε τα λεφτα σας ταξιδια με οτι εχετε και αφήστε για αργότερα οπως ειπε και καποιος να τα παρετε μεταχειρηζμενα
ή καντε τα ταξιδια με τις νυν...και θα δειτε διαφορετικα τον κοΖμο...:)
 

Serial

Μέλος
Όνομα
Παύλος
Μοτό
Suzuki bandit 650 και KAWASAKI KLX450R
αν και φανατικος φαν της bmw.

δεν ειχα ποτε μποξερ...καθως δεν μου εκανε ποτε κλικ συμφωνα με την χρηση που κανω στις μοτο μου και τα γουστα μου.

τουτο εδω ομως εχει κατι...

οπως ειπωθηκε απο αλλον φιλο παραπανω...θα ναι probably το ιδανικο μεταχειρο σε 6-7 χρονια..

θα πλησιαζω 50 τοτε...

δεν θα ναι ασχημα να γυρισω ολη την ευρωπη με την κυρα και μπαγκαζια...

ειδομεν...

υγεια να χουμε και να φυγει αυτος ο διαολος που εχει ριζωσει στον τοπο μας.
 

lleonidas

Μέλος
Όνομα
Λεωνίδας
Μοτό
Αμήχανος!
Tο επίσημο video από την παρουσίαση των καινούριων ψηφιακών οργάνων του R 1200 GS που θα πωλείται από το τέλος Αυγούστου του 2017 έως και τον Αύγουστο του 2018, αφού οι τελευταίες φήμες λένε ότι ο boxer κινητήρας θα αυξήσει τον κυβισμό του, ώστε να πλησιάσει τα 1300 κυβικά, όπως οι ανταγωνιστές της BMW.
 

lleonidas

Μέλος
Όνομα
Λεωνίδας
Μοτό
Αμήχανος!
Εκτός από τα νέα χρώματα και τα νέα riding modes και πακέτα εξοπλισμού, το R1200GS Adv του 2018 θα εισάγει και κάποιες καινοτομίες όπως το eCall, ένα σύστημα με το οποίο καλείται βοήθεια χειροκίνητα ή αυτόματα σε περίπτωση ατυχήματος ή πτώσης...το κόστος είναι στα 350€.

Υπάρχει επίσης ένα σύστημα συνδεσιμότητας με μία νέα TFT οθόνη 6,5'' και κόστος 650€, η εφαρμογή πλοήγησης BMW Connected App, το BMW Navigator κ.ά.

Περισσότερα εδώ και εδώ .

 
Top Bottom