BMW Race Helmet - Black Matt

elis_GS

Μέλος
Περιοχή
Tirana - Albania
Όνομα
elis
Μοτό
2015 BMW R1200GSA LC
Καλησπέρα,

το γλυκοκοιτάζω εδώ και καιρό, το εχει δοκιμάσει κανείς ? Εχει θέση για ενδοεπικοινωνια ? δυστυχώς στο νετ δεν έχει και πολλά Review.


P.S.
Ξέρω οτι δεν είναι και οτι καλύτερο για το GS , αλλά μου αρέσει :D:D:D:D

"On racing circuits or on a high-speed ride of any distance, this helmet sets the standard, with a large spoiler that ensures a stable, steady position even at speeds in excess of 300 km/h "
:D:D:D

https://www.bahnstormer.co.uk/product/bmw-race-helmet/
 

MOYTPO

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Παυλος
Μοτό
BMW
Αγόρι δεν έχω ιδέα αλλά φοβάμαι ότι είναι για στριτ μηχανάκια οπότε η θέση οδήγησης γιαυτό το κράνος είναι η σκυφτη. Στο δικό σου που είναι όρθια θέση ούτε θα αεριζεται σωστά ούτε θα είναι ζυγισμενο σωστά στο κεφάλι σου. Μια γνώμη λέω..... ;)
 

elis_GS

Μέλος
Περιοχή
Tirana - Albania
Όνομα
elis
Μοτό
2015 BMW R1200GSA LC
Αγόρι δεν έχω ιδέα αλλά φοβάμαι ότι είναι για στριτ μηχανάκια οπότε η θέση οδήγησης γιαυτό το κράνος είναι η σκυφτη. Στο δικό σου που είναι όρθια θέση ούτε θα αεριζεται σωστά ούτε θα είναι ζυγισμενο σωστά στο κεφάλι σου. Μια γνώμη λέω..... ;)
Πολύ σωστό αυτό :) και εγω γνώμες ζητάω :)
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Αγόρι δεν έχω ιδέα αλλά φοβάμαι ότι είναι για στριτ μηχανάκια οπότε η θέση οδήγησης γιαυτό το κράνος είναι η σκυφτη. Στο δικό σου που είναι όρθια θέση ούτε θα αεριζεται σωστά ούτε θα είναι ζυγισμενο σωστά στο κεφάλι σου. Μια γνώμη λέω..... ;)
συμφωνω
 

elis_GS

Μέλος
Περιοχή
Tirana - Albania
Όνομα
elis
Μοτό
2015 BMW R1200GSA LC
Άμα φτάνουν τα λεφτά σου πάρε το καινούργιο το BMW το gs trophy που είναι κραναρα.
Δεν ειναι το πρόβλημα στην τιμή, άλλωστε το race που έβαλα είναι πιο ακριβό :eek: :eek:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Καλησπέρα,

το γλυκοκοιτάζω εδώ και καιρό, το εχει δοκιμάσει κανείς ? Εχει θέση για ενδοεπικοινωνια ? δυστυχώς στο νετ δεν έχει και πολλά Review.


P.S.
Ξέρω οτι δεν είναι και οτι καλύτερο για το GS , αλλά μου αρέσει :D:D:D:D

"On racing circuits or on a high-speed ride of any distance, this helmet sets the standard, with a large spoiler that ensures a stable, steady position even at speeds in excess of 300 km/h "
:D:D:D

https://www.bahnstormer.co.uk/product/bmw-race-helmet/
Μονο και μονο απο την περιγραφη που παραθετεις, ειναι οτι λεει ο Παυλος το παλιομουτρο.
Προσανατολισου σ ενα τουρινγκ η on/off κρανος.

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

elis_GS

Μέλος
Περιοχή
Tirana - Albania
Όνομα
elis
Μοτό
2015 BMW R1200GSA LC
Σου τράβηξα μερικές φωτό από το προσπέκτους της BMW, δεν ξέρω αν σε βοηθάνε



Sent from my iPhone using Tapatalk
Σε ευχαριστώ,
Μόνο οπτικά μου άρεσε.... τώρα με όλα αυτα καλύτερα μην το δοκιμάσω :D :D
 
Top Bottom