camera αναβατη

Paulos.gs

Μέλος
Περιοχή
ιεραπετρα
Όνομα
παυλος
Μοτό
r1200gs
Εκτος απο τις γνωστες καμερες σε ολους μας go pro και contour(ακριβές),τι αλλες επιλογες εχουμε για να αγορασουμε και σε πιο προσιτες τιμες,αν καποιος λοιπον εχει καποια αλλη μαρκα να μας πει δυο-τρια λογια για το ποσο ευχαριστημενος η δυσαρεστημενος ειναι.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Την δευτερα που ερχεται, βγαζουν τα lidl μια καμερα αυτοκινητου στα 55€. Εγω προσωπικα εχω εμπιστοσυνη στα προιοντα του lidl, με την εγγυηση τους κτλ κτλ!
Δες την, και αν σου κανει την παιρνεις. Μια βαση ram θα χρειαστεις και θα εισαι ετοιμος.
Σου αναφερω αυτην, μιας και ανεφερες οτι ψαχνεις για φθηνη αγορα. Τωρα, αν θελεις να φαινεται και το μυγακι που θα περναει με 100χλμ διπλα απο την καμερα, μαλλον δεν θα σου κανει, και μαλλον δεν θα σου κανει καμμια φθηνη!
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Να αναφερω οτι δεν ειχα ουτε θα παρω καμερα ποτε μου, αρα δεν ξερω τεχνικα χαρακτηριστηκα, οχι μονο αυτης που σου ειπα αλλα γενικοτερα!
Σαν ιδεα στο ειπα. Ψαξε το εσυ καλυτερα και αναλογα με τις αναγκες σου και τις απαιτησεις σου, πράτεις!
 

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS
Τελευταία επεξεργασία:

Slane

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BMW F 650 GS TWIN
Παύλο ευτυχώς που στην τελευταία βόλτα δεν είχαμε κάμερες, θα μας είχαν βγάλει στο youtube!
 
Top Bottom