Car.gr χάσιμο χρόνου και μόνο

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Μόλις βρεις μηχανακι ψαξε και για pc :friend:

.. κανονινα τα δειχνει σε μενα.
Εχεις δικιο εβλεπα απο κινητο..!!!
Η αληθεια ειναι οτι ειμαι μπερδεμενος...

Εψαχνα για GS....αλλα οταν βρεθηκα απο κοντα....με το Βολιωτικο αγορι...με αδιασειστα επιχειρηματα...με επεισε οτι το στρωμα ειναι καλυτερο παντου...!!!!!
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Μία περίπτωση είναι ο υπολογιστής σου να είναι πολύ προχωρημένος ώστε να έχει καταλάβει ότι δεν πρόκειται να πάρεις τίποτα...
Οπότε.... τι τα θες τα τηλέφωνα... :roflmao:
Δεν εχω PC καρντια μου..!!!
Τι ειστε εσυ ρεε..;;
Μια ερωτηση καναμε..ολοι βουρ...που να ανοιγα κ θεμα...Μετα το Κουλουρι Τι..;;....χαχα..!!!!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Δεν εχω PC καρντια μου..!!!
Τι ειστε εσυ ρεε..;;
Μια ερωτηση καναμε..ολοι βουρ...που να ανοιγα κ θεμα...Μετα το Κουλουρι Τι..;;....χαχα..!!!!
Ε ναι...
Καιρός είναι...
Τώρα που έκλεισε το θέμα μετά το V-strom τι? (πάλι V-strom - διότι μετά απ' αυτό το χάος):wacky:
Αναμένεται δύσκολος χειμώνας οπότε να έχουμε να ασχολούμαστε...:p
 

Jeronimo

Simplicity
Περιοχή
Athens
Όνομα
George
Μοτό
Suzuki GT1000
Honda Super Cub C125
Honda SH350
Ξερει καποιος γιατι εδω κ 5-6μερες στις αγγελιες ιδιωτων κ εμπορων...ενω βγαινουν ολες οι πληροφοριες κ διευθυνσεις...το ψαρ δεν εμφανιζει τηλεφωνα επικοινωνιας..;;;;


Στάλθηκε από το LM-G810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
με επεισε οτι το στρωμα ειναι καλυτερο παντου...!!!!!
Να το κοιτάξεις αυτό Πέτρο μου...
Ξερω καλούς γιατρούς αν θες να σου συστήσω..

Καλά ο άλλος είναι καμμένο χαρτί...
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Δεν ξέρω τι κάνουν στην Ευρώπη Πάνο , δεν έχω άποψη .
Αλλά για μας , μετά από 20 χρόνια στη λιανική ναι , πολλοί είναι γύφτοι πολυτελείας .
Αυτο με την λιανικη αστο,πας σεμαγαζια και εχουν το προιον πανω κατω στα 300ευρω στην βιτρινα και μολις ρωτησεις για καλυτερη τιμη ...ολοι μα ΟΛΟΙ σου κοβουν απο 50 εως 70 ευρω,τελικα θα νοιωσεις μλκς αν μπεις και σκασεις τα 300,αφου ξερεις οτι θελουν γυρω στα 230..

Κυριοι,υπαρχουν ατομα που πουλανε ΑΤ 750 μονο για γνωστες κλπ στα 5.000,ΔΙΚΑΙΩΜΑ τους δεν ειστε υποχρεωμενοι να το αγορασετε.Υπαρχουν επισης ατομα που ενω πουλατε 10000 σας προσφερουν 7000,επισης Δικαιωμα τους,δεν ειστε υποχρεωμενοι να τους πουλησετε,βεβαια καποιοι ισως γινουν φορτικοι,δεν ειναι πολλοι θα τους υπομεινετε και αν το παρακανουν θα παψετε να απαντατε.
ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ ειναι τα πραγματα!
 
Top Bottom