CF MOTO 650MT to buy or not to buy ....

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Πέρα από το θα το πάρω δεν θα το πάρω που είναι μια απόφαση που θα παρθεί κάποια στιγμή ..

για όποιον ενδιαφέρεται μια παρουσίαση σχετικά με το μοτέρ για να αρχίσουμε να το αναλύουμε και λίγο


επίσης το μοτέρ έχει βασιστεί (αντίγραφο) στο αντίστοιχο της kawasaki με μια διαφοροποίηση στην κεφαλή, αυτά μπόρεσα να ανακαλύψω μέχρι στιγμής ...
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Παναγιώτη R.E.H , πρόσεξε τι θα πω.....

ανταλλάσουμε Χιμαλάιαν με vstrom (θα σου έχω αλλαγμένα όλα τα ρουλεμάν-το κάνω τώρα-θερμαινόμενα oxford και δώρο αυτοκόλλητο advride!!!)

πουλάς το στρόμα 3000€ τουλάχιστον (πιάνει και παραπάνω) και τα δίνεις για το cf!!

οπότε, κι εσύ με το μοτόρι που σου κλίκαρε κι εγώ με τον Ινδο που με αρέσει πολύ....
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
δεν το φτάνω όσο και αν πηδήξω ....
Αυτό δεν το έχει πει καμία κάρχια ποτέ, μάθε μπαλίτσα από τα κορίτσια, δες λίγο δε μπάτσελορ που πρότεινε ο μέντορας onroad και μας άνοιξε τα μάτια....
 

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Παναγιώτη R.E.H , πρόσεξε τι θα πω.....

ανταλλάσουμε Χιμαλάιαν με vstrom (θα σου έχω αλλαγμένα όλα τα ρουλεμάν-το κάνω τώρα-θερμαινόμενα oxford και δώρο αυτοκόλλητο advride!!!)

πουλάς το στρόμα 3000€ τουλάχιστον (πιάνει και παραπάνω) και τα δίνεις για το cf!!

οπότε, κι εσύ με το μοτόρι που σου κλίκαρε κι εγώ με τον Ινδο που με αρέσει πολύ....
Μα δεν δίνω το Ινδό, ο Ινδός ήρθε για να μείνει ...
και ο Ινδός δεν κάνει για σένα δεν μπορείς απο warp ταχύτητες να πηγαίνεις κάτω απο το όριο :D:D:D
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Πολύ ωραίο εργαλείο.
Τίμιο.
Άνετο στο.ταξιδι
Παρτο !!!!
Και μόλις ανοίξουν τα σύνορα θα σας πάω μέχρι το Βελιγράδι !!!
 

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Πολύ ωραίο εργαλείο.
Τίμιο.
Άνετο στο.ταξιδι
Παρτο !!!!
Και μόλις ανοίξουν τα σύνορα θα σας πάω μέχρι το Βελιγράδι !!!
Αύτος έιναι ο σκοπός ..
Να το πάρω και για τα επόμενα χρόνια να γράψει πολλά χλμ και αν βγεί και καλό να το έχω για τα ταξίδια μέχρι να λιώσει ή να μπορώ να πάρω άλλο ....
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Πολύ ωραίο εργαλείο.
Τίμιο.
Άνετο στο.ταξιδι
Παρτο !!!!
Και μόλις ανοίξουν τα σύνορα θα σας πάω μέχρι το Βελιγράδι !!!
Ναι, ναι, ναι.
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Παναγιώτη R.E.H , πρόσεξε τι θα πω.....

ανταλλάσουμε Χιμαλάιαν με vstrom (θα σου έχω αλλαγμένα όλα τα ρουλεμάν-το κάνω τώρα-θερμαινόμενα oxford και δώρο αυτοκόλλητο advride!!!)

πουλάς το στρόμα 3000€ τουλάχιστον (πιάνει και παραπάνω) και τα δίνεις για το cf!!

οπότε, κι εσύ με το μοτόρι που σου κλίκαρε κι εγώ με τον Ινδο που με αρέσει πολύ....
Νατα μας...αρχισαμε...!!!

Ωραιο χειμωνα θα περασουμε...!!!
 
Top Bottom