CFMOTO 800MT 2021

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Οσο και να χτυπιεται η ΚΤΜ οτι δεν υπαρχει καμια σχεση εταιρικα με την CFMOTO, δεν παιζει να τους δίνουν μοτερ εδω και χρονια χωρις να εχουν καποιο συγκεκριμενο πλανο. Εξαλλου ειχα γραψει και αλλου για τις τιμες των μεγάλων ΚΤΜ που πανε 15000 τα 890 και 25000 τα 1290 και τραβανε τον ανηφορο, ανοιγουν δρομο για τις ασιατικες συνεργασιες για να πουλησουν Ευρώπη.
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Οσο και να χτυπιεται η ΚΤΜ οτι δεν υπαρχει καμια σχεση εταιρικα με την CFMOTO, δεν παιζει να τους δίνουν μοτερ εδω και χρονια χωρις να εχουν καποιο συγκεκριμενο πλανο. Εξαλλου ειχα γραψει και αλλου για τις τιμες των μεγάλων ΚΤΜ που πανε 15000 τα 890 και 25000 τα 1290 και τραβανε τον ανηφορο, ανοιγουν δρομο για τις ασιατικες συνεργασιες για να πουλησουν Ευρώπη.
πολυ σωστο και καποιος ψαγμενος θα σκεφθει τη συνεργασια αυτη
 

lleonidas

Μέλος
Όνομα
Λεωνίδας
Μοτό
Αμήχανος!
Από 7.450€ έως 8.230€ οι τιμές του στην Κίνα.
Στο σαλόνι του Πεκίνου παρουσιάστηκε και Dakar έκδοση για την οποία όμως δεν έχει γίνει γνωστό αν θα βγει στην παραγωγή.
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Αντιγραφή 790 .
Οι δαγκάνες των φρένων είναι της j jouan θυγατρικής της brembo
 

zannisvel

Μέλος
Όνομα
Ζαννής
Μοτό
NC750X
Αυτό που θα με απέτρεπε να πάρω ένα μηχανάκι σαν και αυτό είναι και να δώσω τα 9Κ είναι αν στα 5-6 χρόνια που θα φάει μια τούμπα η θα πάθει κατι, το ανταλλακτικό η το πλαστικό που θα. χρειαστώ, θα το βρω η θα κάνω πατέντες; Όταν αυτό εξακριβωθεί τότε ο μοτοσυκλετιστής θα αλλάξει γνώμη για τα κινεζικά. Όπως έγινε με Kia και Hyandai.
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Αυτό που θα με απέτρεπε να πάρω ένα μηχανάκι σαν και αυτό είναι και να δώσω τα 9Κ είναι αν στα 5-6 χρόνια που θα φάει μια τούμπα η θα πάθει κατι, το ανταλλακτικό η το πλαστικό που θα. χρειαστώ, θα το βρω η θα κάνω πατέντες; Όταν αυτό εξακριβωθεί τότε ο μοτοσυκλετιστής θα αλλάξει γνώμη για τα κινεζικά. Όπως έγινε με Kia και Hyandai.
να προσθέσω και την δυνατότητα service στην επαρχία.... τουλάχιστον για την διάρκεια της εγγύησης

πάντως μου αρέσει πολύ!!!
 

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Κανεις πολυ παρεα τελευταια με τον αμιρου...εεεε...;;;
Τον amyroukai δεν μπορεί να τον φτάσει κανείς
Ειναι πολύ μπροστά :friendship:


κοίτα το cf μου κλείνει το δεξί το μάτι

αυτό μου κλείνει το αριστερό



Πέρα απο την πλάκα αν όντως το φέρουν στην κατάλληλη τιμή τότε θα πρέπει να αποχωριστώ την Χιονάτη και να την αντικαταστήσω με το νέο ...

Αν τελικά περάσει απο την μονομέλεια και το υπερψηφίσει ...



Με λίγα λόγια δεν ξέρω τι θέλω ... (δεν έχω αρκετό ελεύθερο χρόνο για βόλτες, οπότε το μυαλό παίζει παιχνίδια) :yew:
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Θα φας σφαλιάρες από την γυναίκα και θα σου κλείσει και τα δύο μου φαίνεται.

350cc μηχανάκι μόνο καθαρόαιμο εντούρο, το ζεν στην άσφαλτο έχει όρια και νομίζω ότι τα βρήκα με τον Πήγασο, όχι άλλο. Το 800άρι είναι "αυτό που πρέπει" γενικότερα.
 

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Θα φας σφαλιάρες από την γυναίκα και θα σου κλείσει και τα δύο μου φαίνεται.

350cc μηχανάκι μόνο καθαρόαιμο εντούρο, το ζεν στην άσφαλτο έχει όρια και νομίζω ότι τα βρήκα με τον Πήγασο, όχι άλλο. Το 800άρι είναι "αυτό που πρέπει" γενικότερα.
προς τα εκεί πάει το πράγμα :ha
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Ωπ! Μπαλαρα απο τους κινεζους... Τιμες Αυστραλιας κατω απο τα 9000€.


 
Top Bottom