Conti Trail Attack (μτχ)

Μητσάρας

Μέλος
Περιοχή
Αιτωλικό
Όνομα
Μητσος
Μοτό
Ténéré XT660z

piaggio PX200
να βαλω κ εγω το λιθαρακι μου σ αυτο το θεμα του φορουμ.

χαριζω το πισω λαστιχο που φοραγε το τεν μου.ειναι σε σχετικα καλη κατασταση,με dot 0712,αποθηκευμενο μεσα στο σπιτι.
σαν λυση αναγκης και επειδη οι καιροι ειναι ζορικοι,ελπιζω να βολεψει καποιον που εχει δευτερη πισινη ζαντα για ασφαλτινες εξορμισεις.Σαν συμπεριφορα οσο το δουλεψα δεν ειχε κανενα θεμα.
αποστολη με κτελ.η παραλαβη απο εμενα,αν και το βλεπω δυσκολο τωρα που μετακομοισα.
λεπτομεριες για τον τυπο του ελαστικου στην τελευταια φωτο.

το λαστιχο ειναι το παρακατω.







 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
να βαλω κ εγω το λιθαρακι μου σ αυτο το θεμα του φορουμ.

χαριζω το πισω λαστιχο που φοραγε το τεν μου.ειναι σε σχετικα καλη κατασταση,με dot 0712,αποθηκευμενο μεσα στο σπιτι.
σαν λυση αναγκης και επειδη οι καιροι ειναι ζορικοι,ελπιζω να βολεψει καποιον που εχει δευτερη πισινη ζαντα για ασφαλτινες εξορμισεις.Σαν συμπεριφορα οσο το δουλεψα δεν ειχε κανενα θεμα.
αποστολη με κτελ.η παραλαβη απο εμενα,αν και το βλεπω δυσκολο τωρα που μετακομοισα.
λεπτομεριες για τον τυπο του ελαστικου στην τελευταια φωτο.το λαστιχο ειναι το παρακατω.
μητσε κλαιω ρε απο τα γελια....λιωσιμο λεμε.....
δεν πιστευω να το στειλεις απο σενα σε σενα ???:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
:friend::friendship:
...




:yrk::hlb::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship:
 

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
μητσε κλαιω ρε απο τα γελια....λιωσιμο λεμε.....
δεν πιστευω να το στειλεις απο σενα σε σενα ???:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
:friend::friendship:
...




:yrk::hlb::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship:
πιστεύω ήθελε να γράψει ο φίλος ως εναλλακτική λύση να το παραλάβει κάποιος από τον ίδιο χωρίς αποστολή δλδ
ή παραλαβη απο εμενα.απλά ξέχασε στο γράμμα Η να βάλει τόνο
 

est

Μέλος
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
Σουζούκι ΔρΖ
να βαλω κ εγω το λιθαρακι μου σ αυτο το θεμα του φορουμ.

χαριζω το πισω λαστιχο που φοραγε το τεν μου.ειναι σε σχετικα καλη κατασταση,με dot 0712,αποθηκευμενο μεσα στο σπιτι.
σαν λυση αναγκης και επειδη οι καιροι ειναι ζορικοι,ελπιζω να βολεψει καποιον που εχει δευτερη πισινη ζαντα για ασφαλτινες εξορμισεις.Σαν συμπεριφορα οσο το δουλεψα δεν ειχε κανενα θεμα.
αποστολη με κτελ.η παραλαβη απο εμενα,αν και το βλεπω δυσκολο τωρα που μετακομοισα.
λεπτομεριες για τον τυπο του ελαστικου στην τελευταια φωτο.

το λαστιχο ειναι το παρακατω.







Δικαίωμα για το λάστιχο Μητσάρα.
Δες και τις υπόλοιπες προτάσεις αν υπάρχουν και μου λες. :ok:
 

Μητσάρας

Μέλος
Περιοχή
Αιτωλικό
Όνομα
Μητσος
Μοτό
Ténéré XT660z

piaggio PX200
πιστεύω ήθελε να γράψει ο φίλος ως εναλλακτική λύση να το παραλάβει κάποιος από τον ίδιο χωρίς αποστολή δλδ
ή παραλαβη απο εμενα.απλά ξέχασε στο γράμμα Η να βάλει τόνο
και να ταν μονο το η..:D
Δικαίωμα για το λάστιχο Μητσάρα.
Δες και τις υπόλοιπες προτάσεις αν υπάρχουν και μου λες. :ok:
Στεφανε,οι προτασεις ειναι αυτες που βλεπεις κ εσυ,οποτε δικο σου!
μιλαμε για τις λεπτομεριες.
:ok:
 
Top Bottom