CONTINENTAL TKC 70

Dimisgs

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1200GS 2009
Πρίν 1000χλμ έβαλα τα εν λόγω ελαστικά.. χώμα δεν πάω.. απλά άκουσα ότι σε μερικούς άρεσαν και σε περίπτωση που έβρισκα χωματόδρομο να ήμουν λίγο πιο άνετα από τα Scorpion trail 2. Η τιμή τους είναι 270ε
 

Dimisgs

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1200GS 2009
Πας και σε χωματόδρομο άνετα ,πολύ καλά λάστιχα
Ναι τό ξέρω.. μου το έχουν πει.. αλλά εγώ δεν πάω και μίας και είμαι 99%δρομο είπα να τα πουλήσω... δεν μπορώ να βάλω όμως φωτογραφίες... μπορεί κανείς να βοηθήσει;;;
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ναι τό ξέρω.. μου το έχουν πει.. αλλά εγώ δεν πάω και μίας και είμαι 99%δρομο είπα να τα πουλήσω... δεν μπορώ να βάλω όμως φωτογραφίες... μπορεί κανείς να βοηθήσει;;;
Στείλε μου στο kdelaportask@yahoo.gr
 

christos ktm R

Μέλος
Όνομα
χρηστος
Μοτό
ktm adventure 990R
Yamaha xt 550
Piaggio liberty
honda cub 90
τα εψαχνα πολυ καιρό πέρυσι κ δεν τα έβρισκα πουθενά,τελικα κατεληξα σε dunlop.Αν θελεις πες μου σε ποιον τα εβαλες.
 

Dimisgs

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1200GS 2009
και στην άσφαλτο καλυτέρα απο τα σκορπιον... κρατήσετα
Δέχομαι την άποψη σου συντροχε..θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω... αυτά είχα πριν από τα Continental... Για μένα στην άσφαλτο είναι καλύτερα τα Scorpion... Ίσως αυτός να ήταν ο λόγος που με ξενερωσαν τα TKC. Δεν πρόκειται να τα κρατήσω..
 
Τελευταία επεξεργασία:

Dimisgs

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1200GS 2009
μητσε ειναι λαστιχαρες....
σε βρεγμενο και στεγνο...
κρατα τα...

:prft::friendship:
Σε ευχαριστώ για την γνώμη σου φίλε..με τίποτα δεν τα κρατάω..με τα Scorpion ήμουν πολύ πιο ανέμελος.. διάβαζαν τέλεια τόν δρόμο.. αυτά τα έβαλα μόνο και μόνο γιατί καλοκαίρι κατέβηκα σε παραλία διπλός και μετά ζορηστικα να ανέβω...
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Δέχομαι την άποψη σου συντροχε..θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω... αυτά είχα πριν από τα Continental... Για μένα στην άσφαλτο είναι καλύτερα τα Scorpion... Ίσως αυτός να ήταν ο λόγος που με ξενερωσαν τα TKC. Δεν πρόκειται να τα κρατήσω..
θα συμφωνησω , ακομα και τα str μου βγαζουν περισσοτερο εμπιστοσυνη στο δρομο για καποιο λογο,ειναι και να κανει και με το στυλ οδηγησεις
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Συγνώμη αλλά δεν κατάλαβα, είναι καινούργια η έχουν κάνει 1000 χλμ;
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ευχαριστώ πολύ φίλε για την εξυπηρέτηση. Πώς μπορώ όμως να το κάνω μόνος μου;;; μπορείς να μου εξηγήσεις;;;
Εύκολο....διάβασε με ποιον τρόπο στο παρακάτω

 
Top Bottom