CRF 300L 3ος 2022

Noe

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
CRF 300L
Ήρθε η ώρα....
Ξεκινάω από το φόρουμ και θα το βάλω και στο car μόλις μπορέσω.

8400 χλμ.
UP 4700 ευρώ ,όσο το παίρνουν για την ανταλλαγή μιάς και βρέθηκε το επόμενο.....

Θα βάλω και φώτο βραδάκι....
Θα δωθεί όπως είναι στις φώτο,με τις χούφτες,τα προστατευτικά πλαισίου,τις μανέτες και τους σπαστούς καθρέπτες.
Λάστιχα metzeler tourance Dot 34/22 πίσω και 24/22 μπροστά.
Πρίν λίγα χιλιόμετρα αλλάχτηκαν λάδια-φίλτρο.
Με βιβλίο σέρβις τα 2 κλειδιά και το user manual.
Μπήκε και στο car,για να δούμε θα προλάβω να σκεφτώ το επόμενο;;; ή θα κλείσει χρόνο τούτο μαζί μου;Ντροπής πράματα...:roflmao: 8/8/2022 το πήρα.:D






 
Τελευταία επεξεργασία:

Noe

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
CRF 300L
να μην φαινονται οι ατελειες ????

:p:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
με το καλο το επομενο..:friendship:
Μ'αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι....:laugh:

κι επειδη ειμαι και στις καλές μου και μία με φώς :cool:

με το καλο το επομενο..:friendship:
Έλα ντε,πιό θα είναι το επόμενο;ούτε κι εγώ ξέρω,ή θα γυρίσω στα στριτάδικα ή στην ίδια κατηγορία...
Το σίγουρο είναι ότι θα είναι πιό χαμηλό και ΟΧΙ κόκκινο.....
 

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
Μ'αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι....:laugh:

κι επειδη ειμαι και στις καλές μου και μία με φώς :cool:



Έλα ντε,πιό θα είναι το επόμενο;ούτε κι εγώ ξέρω,ή θα γυρίσω στα στριτάδικα ή στην ίδια κατηγορία...
Το σίγουρο είναι ότι θα είναι πιό χαμηλό και ΟΧΙ κόκκινο.....
Πάρε βάρκα να μας σώσεις
 
Reactions: Noe

Noe

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
CRF 300L
Ένα up μιάς και βρέθηκε το επόμενο...
Η τιμή της ανταλλαγής που το πέρνουν είναι στα 4700 και το δίνω τόσο....
όμως αν είναι μέσω του φόρουμ κάποιος,θα το δώσω 100 λιγότερα μιάς και θα έχω περισσότερες επιλογές με το χρήμα στο χέρι.
Περισσότερες φώτο και λεπτομέρειες στην αγγελία στο car.

Μερσί.
 

Noe

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
CRF 300L
Ας πάει τσις διεκπεραιωμένες,η ιδέα του οδηγού της γλυκοΓιώργαινας για νυχτερινές φωτογραφίες λειτούργησε :roflmao::roflmao:

Πάμε για το επόμενο τώρα.....

Ευχαριστώ για την φιλοξενία!
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος
Όνομα
Al
Μοτό
CRF300L
Καλορίζικο το επόμενο...απλά να ενημερώσω ότι υπάρχει ένας νέος κανόνας στο φόρουμ όσον αφορά στις αγγελίες...όσοι θέλουν να πουλήσουν Χονδα πρέπει να αναγράφουν ποιο θα είναι το επόμενο...αν είναι χονδα τρανσαλπ 750 νέο και πανω τότε η αγγελία ανεβαίνει αυτόματα...αν το επόμενο δεν ειναι χονδα τότε η αγγελία ανεβαίνει μετά από έγκριση αφού διαβαστεί η αιτιολόγηση της νέας αγοράς. Ο αγώνας του μίστερ μίστερ τώρα δικαιώνεται...
 

Noe

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
CRF 300L
Καλορίζικο το επόμενο...απλά να ενημερώσω ότι υπάρχει ένας νέος κανόνας στο φόρουμ όσον αφορά στις αγγελίες...όσοι θέλουν να πουλήσουν Χονδα πρέπει να αναγράφουν ποιο θα είναι το επόμενο...αν είναι χονδα τρανσαλπ 750 νέο και πανω τότε η αγγελία ανεβαίνει αυτόματα...αν το επόμενο δεν ειναι χονδα τότε η αγγελία ανεβαίνει μετά από έγκριση αφού διαβαστεί η αιτιολόγηση της νέας αγοράς. Ο αγώνας του μίστερ μίστερ τώρα δικαιώνεται...
Χμμμμ.....εσύ κρύβεσαι κάπου στο,σπίτι μου....φανερώσου γιατί θα αμολήσω τα σκυλιά :roflmao:
 
Top Bottom