Dainese Nighthawk C2 Gore-Tex

Cube

George No Brakes!!!
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Πριόνι.
Dainese Nighthawk C2 Gore-Tex

Τις εχει κανεις να πει μια γνωμη;;

καμια παρομοια προταση;;

 

desert fox

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Σε αναμονη......
Αναρωτιεμαι ποσο gore-tex μπορει να ειναι με τοσο εκτεθημενο φερμουαρ. :rolleyes:
Εκτος και εχει μεμβρανη απο μεσα..
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Αναρωτιεμαι ποσο gore-tex μπορει να ειναι με τοσο εκτεθημενο φερμουαρ. :rolleyes:
Εκτος και εχει μεμβρανη απο μεσα..
Μια μπότα της Sidi που έχω έχει τη μεμβράνη απο μέσα και έχει φερμουάρ όπως αυτή. Δεν είχα ποτέ πρόβλημα να πάρει νερά. Βέβαια έχει η δικιά μου και ένα έξτρα κάλλυμα πάνω στο φερμουάρ..

Υποθέτω πως το φερμουάρ θα είναι καλό αδιάβροχο σε αυτήν εδώ αλλιώς bye bye στεγανοποίηση!!
 

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
Τις εχω......νουμερο 46 και τις εχω και αγγελια στο car :):):)
Πολυ ωραιο μποτακι,το ευχαριστηθηκα οσες φορες το φορεσα Αθηνα(δεν ηταν και πολλες) εφαγα και βροχουλες αλλα δεν εβαλε τιποτα(δεν θα βαλει νερο απο πουθενα λογω goretex αλλα φτανουν μεχρι τον αστραγαλο και ισως βαλουν απο πανω αν δεν κατεβαινει αρκετα το παντελονι-αδιαβροχο)
Ειναι πολυ ανετες σε περπατημα,σκαλοπατια κτλ εχουν καλες προστασιες και γενικα δεν εχω παραπονο αλλα δεν τις εχω φορεσει και τοσοοο πολυ.
Ο λογος που τις δινω(για να μην αναρωτιεσαι)ειναι οτι πλεον ειμαι επαρχια και δεν τις φοραω γιατι οι αποστασεις ειναι μικρες και μαλλον θα παρω adve touring (ψηλες) μποτες(οταν τις πουλησω)μονο για τα ταξιδια...
Ελπιζω να βοηθησα....
 
Τελευταία επεξεργασία:

Cube

George No Brakes!!!
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Πριόνι.
Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες

Δυστυχώς το νούμερο που φοράω είναι 41 με 42

Οπότε το 46 και νυχι να αφήσω πάλι δεν θα μου κάνει. :D
 

Cube

George No Brakes!!!
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Πριόνι.
@Cube Παρτες φιλε....ειναι πολυ καλες...δεν νομιζω να μην σου αρεσουν...
Φαίνονται πολύ καλές( απλά επειδή δεν τις λες και φτηνές) ρωτάω μην μου βγουν μαπα.

Θα πάω μέσα στην εβδομάδα από Πέτρου Ράλλη να τις δω και από κοντά.
 

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
@Cube αντιστοιχες σε ψηλες με πολυ καλες κριτικες ειναι οι fulcrum τις ιδιας εταιριας....δες και αυτες εχουν πολυ "clean" προφιλ...ιδιο στιλ αλλα σε πιο ψηλο με κανα 20ευρω πιο πανω
 

TopGun

Μέλος
Περιοχή
Athens
Όνομα
Πέτρος
Μοτό
Honda VFR800X crossrunner MY2016
Τις έχω και εγώ. Πολύ καλές μπότες, άνετες και στο περπάτημα και απόλυτα στεγανές. Όσες φορές έφαγα βροχή δεν πέρασε τίποτα μέσα.
 
Top Bottom