Dakar 2019

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Πιστεύει κανείς ότι αν αποφασίσει η Honda να σπρώξει πακέτα για να βγαίνει πρώτη και στο dakar, θα ξαναβγεί άλλη εταιρεία πρώτη??
Eγώ...Πιστεύω. :sneaky:
Η ΚΤΜ είναι σίγουρα πρώτη και με διαφορά στα χώματα...... Αλλα!!!
Τώρα μιλάς αντικειμενικά.:ok:
Και χωρίς "αλλά".


@al800 ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ για την ανταπόκριση-ενημέρωση. :friendship:
 

mxersraz

Βοσκός
Περιοχή
Κρήτη
Όνομα
Ορέστης
Μοτό
xrv750 , crf450
οταν λεμε τρολαρισμα,εννουμε τις εγκαταλειψεις της χοντα και αν εγκατελειπε η κτμ θα ειχαμε το αναποδο τρολαρισμα,αυτο και τιποτα αλλο.Δεν νομιζω να ειναι στημενο το ντακαρ,με την καμια,αμα μπουμε σε αυτη τη λογικη,ολα ειναι στημενα και ολα ειναι ψεκασμενα!!!
Φίλε μου Μανώλη, το πόστ μου ήτανε τρολάρισμα και εντελώς χιουμοριστικό! Και σε καμία περίπτωση δε θα σου έκανα τέτοια επίθεση! Προσπαθώ να πνίξω την πικρία μου με τραβηγμένο γκρινιάρικο χαβαλέ. Νόμιζα πως ήταν τόσο άκυρο που δε θα με έπαιρνες στα σοβαρά.

:p
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Φίλε μου Μανώλη, το πόστ μου ήτανε τρολάρισμα και εντελώς χιουμοριστικό! Και σε καμία περίπτωση δε θα σου έκανα τέτοια επίθεση! Προσπαθώ να πνίξω την πικρία μου με τραβηγμένο γκρινιάρικο χαβαλέ. Νόμιζα πως ήταν τόσο άκυρο που δε θα με έπαιρνες στα σοβαρά.

:p
φιλε ορεστη πρεπει να ανεβουν τα κυβικα και να τρεξει το nc:p:p:p
καμια επιθεση φιλε μου ,ουτε αμυνα....ο χαβαλες ειναι μεταδοτικος
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Αν θυμάμαι καλά είχε βγάλει ένα 450 εντουρο η βμβ


Sent from my iPhone using Tapatalk
Πολυ παλια,παει 7ετια σιγουρα...δεν περπατησε νομιζω το ελεγε g450x
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Δώστε βάση στον τρόπο στήριξης των ποδιών του αναβάτη και το δέσιμο της μπότας με ιμάντα...o_O


Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Δώστε βάση στον τρόπο στήριξης των ποδιών του αναβάτη και το δέσιμο της μπότας με ιμάντα...o_O


Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Eιναι ενας παραπληγικος αναβατης , αναπηρος απο τη μεση και κατω, παλαιμαχος των ραλλυ που αποφασισε να τρεξει και φετος με ειδικη μηχανη αλλα του τα σκατωσε η οργανωτικη επιτροπη.


Nicola Dutto
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Eιναι ενας παραπληγικος αναβατης , αναπηρος απο τη μεση και κατω, παλαιμαχος των ραλλυ που αποφασισε να τρεξει και φετος με ειδικη μηχανη αλλα του τα σκατωσε η οργανωτικη επιτροπη.


Nicola Dutto
Ναι το γνωρίζω...
Κάπου το έχω αναφέρει σε προηγούμενα ποστ...:)
 
Top Bottom