Dakar 2019

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
το ντακαρ θελει στρατηγικη,προσηλωση και ολη η ομαδα να δουλευει μεθοδικα,ο καθενας στον τομεα του.....
η ΚΤΜ διαπρεπει σε αυτο,στηριζομενη στην εμπειρια της.Οι αλλοι εχουν πλησιασει,αλλα καλο ειναι να κοιταξουν και λιγο τον κινητηρα:wacky::wacky::wacky:

μα να μεινει και το γιαμαχα απο μοτερ?
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
το ντακαρ θελει στρατηγικη,προσηλωση και ολη η ομαδα να δουλευει μεθοδικα,ο καθενας στον τομεα του.....
η ΚΤΜ διαπρεπει σε αυτο,στηριζομενη στην εμπειρια της.Οι αλλοι εχουν πλησιασει,αλλα καλο ειναι να κοιταξουν και λιγο τον κινητηρα:wacky::wacky::wacky:

μα να μεινει και το γιαμαχα απο μοτερ?
Μα και το Yamaha από μοτέρ...:fun
Καλά είπε ο @XLGeorge πιο πάνω για το dakar..
Πολλοί παίρνουνε μέρος αλλά στο τέλος νικάνε τα Ktm...:roflmao:
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Μα και το Yamaha από μοτέρ...:fun
Καλά είπε ο @XLGeorge πιο πάνω για το dakar..
Πολλοί παίρνουνε μέρος αλλά στο τέλος νικάνε τα Ktm...:roflmao:
ο παϊσιος το ειχε πει πρωτος:cool::cool::cool:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Μα και το Yamaha από μοτέρ...:fun
Καλά είπε ο @XLGeorge πιο πάνω για το dakar..
Πολλοί παίρνουνε μέρος αλλά στο τέλος νικάνε τα Ktm...:roflmao:
Tο Dakar ειναι ενας αγωνας οπου καμποσοι παλαβοι τρεχουν για δυο εβδομαδες στην ερημο, και στο τελος κερδιζουν παντα τα ΚΤΜ.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Για πάμε πάλι...είναι που μοιάζει σαν ψεύτικη...
Αν βλεπαμε ολη τη φωτογραφια θα ηταν ξεκαθαρο, αν και τους εχω ικανους να κανουν αναριχηση παντου!!

Εγω θελω να ευχαριστησω οσους μας ενημερωναν ολες αυτες τις ημερες σε αυτο το νημα !!
Ιδιως τον @al800 ......μιλαμε ουτε πολεμικος ανταποκριτης!:friendship:
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Αν βλεπαμε ολη τη φωτογραφια θα ηταν ξεκαθαρο, αν και τους εχω ικανους να κανουν αναριχηση παντου!!
Oλα ειναι αναποδα στην αμμο, προσωπικα δεν με ενοιαζε η αναρριχηση τοσο πολυ αλλα το κατεβα, που πρεπει να κατεβεις τον αμμολοφο με ανοιχτο γκαζι... Χεζμεντεν.
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Αν βλεπαμε ολη τη φωτογραφια θα ηταν ξεκαθαρο, αν και τους εχω ικανους να κανουν αναριχηση παντου!!

Εγω θελω να ευχαριστησω οσους μας ενημερωναν ολες αυτες τις ημερες σε αυτο το νημα !!
Ιδιως τον @al800 ......μιλαμε ουτε πολεμικος ανταποκριτης!:friendship:
Απλά παρακολουθούσα καθημερινά τον αγώνα μέσα από το advrider.com και κάποια άλλα site οπότε ό,τι εκρινα ενδιαφέρον το μετέφερα εδώ...
πολεμικοί ανταποκριτές ήταν όσοι πήγαν στο ντακάρ και μετέφεραν ειδήσεις από εκεί...
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Το τρολαρισμα που κανουμε στους γιαπωνεζους ειναι για πλακα παιδιά... το ιδιο θα καναν και στην αντίθετη περιπτωση.Δεν υπαρχει ψαλιδα αναμεσα σε ευρωπη-τζαπαν πια...στον ιδιο παρανομαστη ειναι
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Το τρολαρισμα που κανουμε στους γιαπωνεζους ειναι για πλακα παιδιά... το ιδιο θα καναν και στην αντίθετη περιπτωση.Δεν υπαρχει ψαλιδα αναμεσα σε ευρωπη-τζαπαν πια...στον ιδιο παρανομαστη ειναι
Πιστεύει κανείς ότι αν αποφασίσει η Honda να σπρώξει πακέτα για να βγαίνει πρώτη και στο dakar, θα ξαναβγεί άλλη εταιρεία πρώτη??
Η ΚΤΜ είναι σίγουρα πρώτη και με διαφορά στα χώματα...... Αλλα!!!
 
Top Bottom