Dakar 2022: Βασίλης Μπούδρος #147!

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Έλα μωρέ με τα γατάκια εκεί κάτω
Την έχουν δει παγκόσμιοι !!!!
Ντακάρ και πράσινα άλογα
ΦΑΡΣΑ και ξέρω ψωμί
Γενα πρωταθλητές της πραγματικής ζωής
Μπράβο Βασίλη είσαι ωραίος ως Έλλην
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
O άλλος ο Petrucci με 3 χρονια διαιτα και τερματισε 12 θεσεις πιο πισω!!
Που πας ρεεεεει.
:hh::ha

Ζήτω το Μοτο-Τρως :hungry::laugh::roflmao::roflmao:
 

clear

Μέλος
Περιοχή
Παλλήνη
Όνομα
Κλέαρχος
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Εύγε Βασίλη.

Στα κιλά σε πιάνω, πως θα γίνει να σε πιάσω και στην ηλικία (52 εγώ) και στην τρέλα, δεν ξέρω
Φτιάξε μια ειδική στην Ανατολική Αττική να μας προπονήσεις.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Χίιλια ΜΠΡΑΒΟ!!

Το απόλαυσε φουλ και μας χάρισε και εμάς μια πολύ ωραία ματιά στον αγώνα με τις μεταδόσεις του!
Να σου πω τι μου άρεσε περισσότερο στα βίντεο του Βασίλη; Αυτό που δεν είχαν.
Δεν είχαν πουθενά αυτό το "κοιτάξτε τι φοβερός που είμαι και τι επίτευγμα κάνω" που τυχαίνει να βλέπουμε αλλού. Αντιθέτως ήταν ειλικρινείς και απλός.

Χίλια μπράβο στο άνθρωπο για τον τερματισμό του, πολύ τον χάρηκα. Και όσο για την κουβέντα για το βάρος, δεν χρειαζόταν καν να τερματίσει για να αποδειχθεί πόσο ανούσια ήταν.
 

mousitsas

Μέλος
Όνομα
Αγις
Μοτό
KTM 950SE
2005 HAYABUSA
XR400R
CRF1100
Παει και το ντακαρ. Καποτε ηταν ηταν για Αντρες που περνουσαν διπλα σου και λιποθυμουσες απο την μασχαλη. Τωρα τερματιζουν και οι τσουπωτοι!
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Είναι ξεκάθαρο πλέον ότι οι απόφοιτοι της Φ.Α.Ρ.Σ.Α. τερματίζουν στο Ντακάρ και οι απόφοιτοι της μεγάλης του gsmaniac σχολής κάνουν 5 ώρες τα 135 χλμ...
Τα σχόλια περιττεύουν...
Συγχαρητηρια στον ανθρωπο και μονο ο τερματισμος σε εναν απο τους δυσκολότερους αγώνες σε όλα τα αθληματα σπορ κτλ είναι μεγάλη επιτυχία.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Παει και το ντακαρ. Καποτε ηταν ηταν για Αντρες που περνουσαν διπλα σου και λιποθυμουσες απο την μασχαλη. Τωρα τερματιζουν και οι τσουπωτοι!
Σιγουρα εβλεπες Paris-Dakar τοτε?

:p
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Ναι, ναι, εγώ φταίω τώρα.
Αντί να πάρει μια αφθαρτη και αξιόπιστη Yamaha, έστω μια Honda βρε αδερφέ... πήγε και πήρε τον μύθο όλων των στατιστικών εταιρειών. Του έκαιγαν τις ασφάλειες... και καλά... Από όσο ξέρω η KTM δε φτιάχνει ασφάλειες ώστε να ρίξουμε την ευθύνη εκεί...
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ναι, ναι, εγώ φταίω τώρα.
Αντί να πάρει μια αφθαρτη και αξιόπιστη Yamaha, έστω μια Honda βρε αδερφέ... πήγε και πήρε τον μύθο όλων των στατιστικών εταιρειών. Του έκαιγαν τις ασφάλειες... και καλά... Από όσο ξέρω η KTM δε φτιάχνει ασφάλειες ώστε να ρίξουμε την ευθύνη εκεί...
Πόσα μοτέρ έχει σπάσει η μπλε και η κόκκινη είπαμε;


 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Αυτό ήταν παλιά. Φέτος 2 τρέχανε, 2 τερματίσανε. Είναι γνωστά τα σαμποτάζ που γίνονται εκ των έσω. Τα είπε το παλικάρι ο Πετρούσι.

Εσύ να γράψεις στο πρόχειρο τετράδιο 100 φορές, "δε θα ξαναγράψω για μπλε στο θέμα του Βασίλη".
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom