Dakar 2022: Βασίλης Μπούδρος #147!

mxersraz

Βοσκός
Περιοχή
Κρήτη
Όνομα
Ορέστης
Μοτό
xrv750 , crf450
Σημερινό βίντεο. Μπορώ να πω αρκετά παραστατικός με χιουμορ!
128 χλμ αμμόλοφοι...

Όπως τον κόβω παίζει και να το πήρε στην πλάτη το μηχανάκι να ανέβει τον αμμόλοφο και να λέει "έσπρωχνα" για τους τύπους...
Τιτάνας!
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Έχω την αίσθηση από ότι ποστάρει στο Instagram και την ενέργεια που βγάζει ότι το απολαμβάνει στο έπακρον. Και πολύ περισσότερο από MotoGP..

 

Srider

Βόρειο Μέλος
Περιοχή
Gothenburg - Sweden
Όνομα
Giorgos
Μοτό
Ténéré 700 World Raid | 2022
Ενα ακόμη φαβορί βγήκε εκτός (αχ ΚΤΜ... γιατί;;; )



Kevin Benavides was obviously very disappointed and sad when he had to abandon the stage due to a broken engine. The #1 will not be able to defend his title.
 
Τελευταία επεξεργασία:

endtourista

'' ... ''
Όνομα
ΣΠΥΡΟΣ
2 κ’ νύχτωσε!

---- Ανάμεσα σε 122 αναβάτες (από 144 που εκκίνησαν) που συνεχίζουν να αγωνίζονται

#147
12η μέρα, stage 10, 759km
54η θέση με χρόνο 3:52’:40’’(+0:47’:08’’)(+16)
72η θέση γενικής ..............................................(+4)

---- οι 4τροχοι συνεχίζουν να "μαζεύουν" θέσεις

#769
40η θέση σκέλους
48η θέση γενικής
 
Τελευταία επεξεργασία:

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Άντε τώρα να χορτάσεις το Βασίλη άμμο στο Σχοινιά!!
Ειπα να του στειλω φωτο με παϊδακια, εκει που ελεγε για μπαρες και ζελεδακια, αλλα λεω ασε.
:ckg::ha
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Άντε τώρα να χορτάσεις το Βασίλη άμμο στο Σχοινιά!!
Νομίζω ότι μόνο η ακτογραμμή Δυτικής Πελλοποννησου πλέον θα του κάνει για προπονηση.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Ο Πετρούτσι διαμαρτύρεται για παρεμβάσεις "εκ των έσω" ώστε να βγούν κερδισμένοι συνάδελφοι του. Το KTM του σβήνει χωρίς εξήγηση (η μετάφραση από τα Ιταλικά έλεγε ότι καίει περισσότερες ασφάλειες από βενζίνη, αλλά επιφυλάσσομαι για την ορθότητα της μεταφρασης). Αισθάνεται σίγουρος ότι τον σαμποτάρουν και έχει τσαντιστεί γιατί έχει φοβηθεί για τη σωματική του ασφάλεια.
Αυτά.
Όποιος μάζεψε τη κούκλα από τη πίστα των μεγάρων να μιλήσει τώρα, εγώ τη πέταξα εκεί για να καταστραφεί.
 

endtourista

'' ... ''
Όνομα
ΣΠΥΡΟΣ
Ες αύριον τα σπουδαία!

----

#147
13η μέρα, stage 11, 501km
73η θέση με χρόνο 5:08’:37’’(+1:37’:41’’)(-19)
70η θέση γενικής ..............................................(+2)

----

#769
87η θέση σκέλους
50η θέση γενικής

----ρε πως περνάν οι μέρες!...
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ο Πετρούτσι διαμαρτύρεται για παρεμβάσεις "εκ των έσω" ώστε να βγούν κερδισμένοι συνάδελφοι του. Το KTM του σβήνει χωρίς εξήγηση (η μετάφραση από τα Ιταλικά έλεγε ότι καίει περισσότερες ασφάλειες από βενζίνη, αλλά επιφυλάσσομαι για την ορθότητα της μεταφρασης). Αισθάνεται σίγουρος ότι τον σαμποτάρουν και έχει τσαντιστεί γιατί έχει φοβηθεί για τη σωματική του ασφάλεια.
Αυτά.
Όποιος μάζεψε τη κούκλα από τη πίστα των μεγάρων να μιλήσει τώρα, εγώ τη πέταξα εκεί για να καταστραφεί.
Εγώ τον νιώθω πάντως, να του πούμε να αποσυνδεθεί το εμπρός φρένο από την λάμπα να φτιάξει
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Εγώ τον νιώθω πάντως, να του πούμε να αποσυνδεθεί το εμπρός φρένο από την λάμπα να φτιάξει
Είναι αγαθός ο άνθρωπος, ακόμη δεν έχει καταλάβει. Νομίζει πως αν απολύσει έναν μηχανικό θα φτιάξει.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Είναι αγαθός ο άνθρωπος, ακόμη δεν έχει καταλάβει. Νομίζει πως αν απολύσει έναν μηχανικό θα φτιάξει.
Θυσία θα τον κάνει στην πυρά
 
Top Bottom