Daytona zontes ADV [emoji290][emoji289][emoji288] T310!!! hate or love!!!

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Με προβληματιζει το μονοκιλινδρο... Τα αλλα της κατηγοριας ειναι δικυλινδρα νομιζω και kawasaki και bmw... Διορθωστε με αν κανω λαθος.... Αλλα ειναι πιο ομορφο απο τα αλλα!!!
 

ouzakias

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
R 1200GS ADV 2010
Με προβληματιζει το μονοκιλινδρο... Τα αλλα της κατηγοριας ειναι δικυλινδρα νομιζω και kawasaki και bmw... Διορθωστε με αν κανω λαθος.... Αλλα ειναι πιο ομορφο απο τα αλλα!!!
Kawasaki 2 - bmw 1
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Μονο η kawasaki... Ομορφα, αρα θα ναι και πιο ανετη και για μακρινα... Λοιπον ειμαι για καφε αλλα δεν μπορω να τραβηξω φωτο, εχω βαλει το xt660 διπλα σε ενα beneli 525 οκ ανεβαινουμε κατηγορια και παλι στα ιδια εξοδα, αλλα παιδια για τα λεφτα του επαθα ΠΛΑΚΑΑΑΑΑ.... Νομιζα για αρχη οτι ηταν το vstrom το nephew...

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Μονο η kawasaki... Ομορφα, αρα θα ναι και πιο ανετη και για μακρινα... Λοιπον ειμαι για καφε αλλα δεν μπορω να τραβηξω φωτο, εχω βαλει το xt660 διπλα σε ενα beneli 525 οκ ανεβαινουμε κατηγορια και παλι στα ιδια εξοδα, αλλα παιδια για τα λεφτα του επαθα ΠΛΑΚΑΑΑΑΑ.... Νομιζα για αρχη οτι ηταν το vstrom το nephew...

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αμαν......αλλος Θοδωρης (αναποφασιστος αγοραστης) μας βρηκε.....βρε αγορι 2 μηχανακια εχεις.......προσφατα τελειωσες την αφρικανα....τι κοιτας συνεχως αλλα........χαχα !!!!!!!
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Οχι οχιιιι ουτε καν δεν υπαρχει σαλιο γοα κατι καινουργιο... Απλα αν φυγει το χτ! Θελω να βαλω το πολυ ενα χιλιαρικο και να παρω κατι ποιο οικονομικο γιατι ασφαλειες σηματα κλπ δεν βγαινω και αναγκαζομαι να περνω για ενα μηνα πιμακιδες για το αφρικα, καλα καθε μερα σε εφοριες ειμαι αλλα θα την βαρεθω αυτη την διαδικασοα πιστευω

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Οχι οχιιιι ουτε καν δεν υπαρχει σαλιο γοα κατι καινουργιο... Απλα αν φυγει το χτ! Θελω να βαλω το πολυ ενα χιλιαρικο και να παρω κατι ποιο οικονομικο γιατι ασφαλειες σηματα κλπ δεν βγαινω και αναγκαζομαι να περνω για ενα μηνα πιμακιδες για το αφρικα, καλα καθε μερα σε εφοριες ειμαι αλλα θα την βαρεθω αυτη την διαδικασοα πιστευω

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Όλοι με έναν κυρίαρχο θα καταντήσουμε..
 

rodouma

::..PRoVoΚάΤωΡ..::
Περιοχή
W
Όνομα
T
Μοτό
::..GT..::
Όλοι με έναν κυρίαρχο θα καταντήσουμε..
Ε όχι και κατάντια ο κυρίαρχος! Εδώ μέχρι και σε άγρια μονοπάτια σε ταξίδεψε...:cool:

Πάντως, η αλήθεια είναι ότι ο Γκάντι σου μας άναψε μονοκύλινδρες φωτιές...:hungry:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Λες λες ????? μην με ψηνεις!
Μίλησες για 1000ρικο.....
Ασε που την Κυριακή λασπωνομαστε και τώρα πίνω καφεδάκι και δεν με κοροϊδεύει ο κόσμος, όπως όταν είμαι με τη χοντρή.
Ξέρεις... Οι μπεμβεδακηδες μόνο για καφέ πάνε κλπ κλπ!




Advphone....
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Μίλησες για 1000ρικο.....
Ασε που την Κυριακή λασπωνομαστε και τώρα πίνω καφεδάκι και δεν με κοροϊδεύει ο κόσμος, όπως όταν είμαι με τη χοντρή.
Ξέρεις... Οι μπεμβεδακηδες μόνο για καφέ πάνε κλπ κλπ!




Advphone....
Βρε γεροντα εχεις ξεμωραθει με το μονοκυλινδρο.......βαζε τα γυαλια σου οταν διαβαζεις........να βαλει διαφορα ενα 1000αρικο εγραψε το αγορι να παρει κατι πιο μικρο........μεσαιου κυβισμου εχει......χαχα !!!!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Βρε γεροντα εχεις ξεμωραθει με το μονοκυλινδρο.......βαζε τα γυαλια σου οταν διαβαζεις........να βαλει διαφορα ενα 1000αρικο εγραψε το αγορι να παρει κατι πιο μικρο........μεσαιου κυβισμου εχει......χαχα !!!!!
Πρώτον.... Δεν φοραω γυαλια γιατί είμαι ακόμα τζοβενο.
Δεύτερον.... Εννοείται ότι θα βάλει ένα χιλιαρικο επιπλέον για έναν "κυρίαρχο", γιατί οι τιμές εδώ και κάποιους μήνες έχουν εκτοξευτεί. :friend:
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Πρώτον.... Δεν φοραω γυαλια γιατί είμαι ακόμα τζοβενο.
Δεύτερον.... Εννοείται ότι θα βάλει ένα χιλιαρικο επιπλέον για έναν "κυρίαρχο", γιατί οι τιμές εδώ και κάποιους μήνες έχουν εκτοξευτεί. :friend:
Καλοοοο.......ο κυριαρχος ειναι μια φουσκα σαν τοχρηματιστηριο κ θα σκασει......μολις βρεθει τετ α τετ.....με τον Αυτοκρατορα απο το Akashi......χαχαχα !!!!!!
 

Θάνος.Κ

Σκουτεροtraveller
Περιοχή
Νότια Προάστια Αθηνών forever
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Honda SH 300i C-Abs
Δε με τρελαινει εμφανισιακα. Για να μάθουμε εντυπώσεις απο τα πρώτα που θα βγουν στο δρόμο κ να φανούν οι όποιες παιδικές ασθένειες.
Ορθότατο το σχόλιο που διάβασα παραπάνω περι παρωπίδων κ προσυπογράφω.
 

lleonidas

Μέλος
Όνομα
Λεωνίδας
Μοτό
Αμήχανος!
64 ταξινομήσεις μόνο μέσα στο Σεπτέμβριο για το T310.
Και συνολικά πρώτο από την αρχή του έτους με 243 ταξινομήσεις μέχρι και τον Αύγουστο (άρα πάνω από 300 συνολικά μέχρι σήμερα), παρόλο που ξεκίνησε να πωλείται από την άνοιξη.
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Ακομπλεξαριστα ατομα που δεν κολλανε στην ταμπελα made in china και προτιμουν με τα ιδια λεφτα να αγορασουν μηχανη με τα ολα της παρα σκουτεροπαπακια...
 

lleonidas

Μέλος
Όνομα
Λεωνίδας
Μοτό
Αμήχανος!
H τιμή είναι δελεαστική.Αν δεν εμφανίσει κάποιο σημαντικό κουσούρι, θα γεμίσει η Αθήνα (και όχι μόνο) μέσα στα επόμενα χρόνια.
Και φυσικά θα αυξηθεί λίγο και η τιμή!
 
Top Bottom