Decal Kit F800GS

MikeG

Μέλος
Περιοχή
Southest Point of Europe
Όνομα
Mike
Μοτό
BMW F800GS , Haibike XDURO AllMtn 2.0
Καλησπέρα.

Μιας και το κορίτσι το έχουμε κάμποσα χρόνια, σκέφτομαι για μια οπτική ανανέωση, έτσι για να δημιουργηθεί πάλι έντονη οπτική έλξη.
Έχει κανείς ιδέα που θα βρω σετ αυτοκόλλητα (decal kit) ώστε να τη ντύσω ; Μοντέλο 2010.

Έχω ψάξει αρκετά ονλαην αλλά δε βρίσκω κάτι, πέρα από κάποιο κιτ για το 2012 και μετά.

Ευχαριστώ.
 

dimprio

Μέλος
Περιοχή
Πάτρα
Όνομα
dimitris
Μοτό
GS 800
Εγώ απλά θα άλλαζα χρωμα στον Ευτυχη στην Αθήνα με αυτοκόλλητο βυνιλιου. Άσε που σου φτιάχνει κ ότι θες . Επίσης να βάλεις και το φανάρι το led . Θα δεις τεράστια διαφορά στην εμφάνιση
 

Rangos

Stop buying, Start riding
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
BMW F 800 gs
KTM 300 exc
YAMAHA Majesty 125
YAMAHA CT 50
Ψάξε και τον δικό μας με την epsilon mx που κάνει φοβερές δουλειές καστομ κλπ και επικοινώνησε μαζί του για λεπτομέρειες.
Υ.Γ: αν δεν τον βρεις, μιλά να σου δώσω στοιχεία

Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

MikeG

Μέλος
Περιοχή
Southest Point of Europe
Όνομα
Mike
Μοτό
BMW F800GS , Haibike XDURO AllMtn 2.0
Εγώ απλά θα άλλαζα χρωμα στον Ευτυχη στην Αθήνα με αυτοκόλλητο βυνιλιου. Άσε που σου φτιάχνει κ ότι θες . Επίσης να βάλεις και το φανάρι το led . Θα δεις τεράστια διαφορά στην εμφάνιση
Έχεις κάποιο link, photos, κάτι; Βλέπεις δεν είμαι Αθήνα.
Ψάξε και τον δικό μας με την epsilon mx που κάνει φοβερές δουλειές καστομ κλπ και επικοινώνησε μαζί του για λεπτομέρειες.
Υ.Γ: αν δεν τον βρεις, μιλά να σου δώσω στοιχεία

Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ευχαριστώ man, θα το κοιτάξω!
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Advhellas γράψε στο Facebook να δεις τι ντύνει . Από μηχανές αμάξια μέχρι βαλίτσες κ κράνη
Ο Ευτυχης μου εφτιαξε νεα γραφικα στο Κουλουρι....με αλλα χρωματα στο ιδιο πατρον με τα παλια !!!!
Ειναι πολυ καλος κ οικονομικος !!!!!
 
Top Bottom