Desierto 3 fairing για bmw r1200gs (απλό όχι adventure) του 2004.

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Θα στεναχωρήσεις κόσμο, να το ξέρεις.
Γούστα είναι αυτά... Αλίμονο αν είχαμε όλοι το ίδιο
Το μπλιαχ πήγαινε για το συνολο
Η μάσκα desierto είναι όμορφη, αν και η ποιότητα της χάλια.
 

Boxer Bill

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Βασιλης
Μοτό
Bmw r1200gs 2004
Τα ελαστικά είναι ολίγον ποαραφωνία με το σύνολο αλλά ΟΚ, ίσως ταξιδεύει πολύ ο άνιρωπος.




Πολύ όμορφο!! Ζηλεύω τις εξατμίσεις! Απορία: η εξάτμιση έβγαινε μόνο ολόσωμη που καταργεί τους καταλύτες η υπήρχε και έκδοση που έβαζες μόνο τα τελικά?
 

Boxer Bill

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Βασιλης
Μοτό
Bmw r1200gs 2004
Γούστα είναι αυτά... Αλίμονο αν είχαμε όλοι το ίδιο
Το μπλιαχ πήγαινε για το συνολο
Η μάσκα desierto είναι όμορφη, αν και η ποιότητα της χάλια.
Πανέμορφο το desierto αλλά όντως η ποιότητα ειδικά στα πλαϊνά πλαστικά είναι κάπως...
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Φίλε με το ντεζερτο το νεοαπωκτηθεν
Όταν το βαρεθεις μου το πουλάς
Αν μπαίνει σε αντβε
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Πολύ όμορφο!! Ζηλεύω τις εξατμίσεις! Απορία: η εξάτμιση έβγαινε μόνο ολόσωμη που καταργεί τους καταλύτες η υπήρχε και έκδοση που έβαζες μόνο τα τελικά?
Προσωπικά λίγα πράγματα γνωρίζω για τα GS και το συγκεκριμένο που ρωτάς δεν το γνωρίζω, ίσως σου απαντήσει κάποιος άλλος. Αυτή η μηχανή απλά βρίσκεται στο γκαράζ που βάζω και τη δικιά μου αλλά την κυκλοφορεί ελάχιστα, δεν τον έχω δει ποτέ.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Πολύ όμορφο!! Ζηλεύω τις εξατμίσεις! Απορία: η εξάτμιση έβγαινε μόνο ολόσωμη που καταργεί τους καταλύτες η υπήρχε και έκδοση που έβαζες μόνο τα τελικά?
Οι εξατμίσεις βγαίνουν και ολόσωμες και μόνο τελικό.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Δεν παίρνει αριστερή βαλίτσα με φενετε ........
 

Boxer Bill

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Βασιλης
Μοτό
Bmw r1200gs 2004
Φίλε με το ντεζερτο το νεοαπωκτηθεν
Όταν το βαρεθεις μου το πουλάς
Αν μπαίνει σε αντβε
Αφού έχεις ήδη τεποζιτακλα εσυ με το adv :) κάτσε να το πάρω πρώτα με το καλό και να το βαρεθώ κιόλας και το συζητάμε τότε χεχεχε :)
 

Boxer Bill

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Βασιλης
Μοτό
Bmw r1200gs 2004
Προσωπικά λίγα πράγματα γνωρίζω για τα GS και το συγκεκριμένο που ρωτάς δεν το γνωρίζω, ίσως σου απαντήσει κάποιος άλλος. Αυτή η μηχανή απλά βρίσκεται στο γκαράζ που βάζω και τη δικιά μου αλλά την κυκλοφορεί ελάχιστα, δεν τον έχω δει ποτέ.
Ευχαριστώ για τις φωτό όπως και να έχει! Μπαίνω στην πρίζα με την εξάτμιση τώρα... πάλι άφραγκο με βλέπω και γκρίνια από την γυναίκα.... ευχαριστώ πολύ φιλαράκι ;)
 
Reactions: STF

Boxer Bill

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Βασιλης
Μοτό
Bmw r1200gs 2004
Οι εξατμίσεις βγαίνουν και ολόσωμες και μόνο τελικό.
Οοοοοοο οκ θενξ!!! Δεν είχα ιδέα, νομίζα πως έβγαινε μόνο ολόσωμη. Κάπου διάβασα πιο κάτω πως δεν χωράει η αριστερή βαλίτσα η vario. Αν υσχηει κάτι τέτοιο δεν με βολεύει, αλλιώς αν χωράει θα την λιγουρεύομαι μου φαίνεται για καιρό... :)
 

Boxer Bill

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Βασιλης
Μοτό
Bmw r1200gs 2004
Δεν παίρνει αριστερή βαλίτσα με φενετε ........
Πολύ μείον αυτό. Θα το ψάξω περισσότερο... εκτός και αν ξέρει κάποιος περισσότερες ινφο! Όπως και να έχει άψογη η παρατήρηση, ευχαριστώ! :)
 

Boxer Bill

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Βασιλης
Μοτό
Bmw r1200gs 2004
Οοοοοοο οκ θενξ!!! Δεν είχα ιδέα, νομίζα πως έβγαινε μόνο ολόσωμη. Κάπου διάβασα πιο κάτω πως δεν χωράει η αριστερή βαλίτσα η vario. Αν υσχηει κάτι τέτοιο δεν με βολεύει, αλλιώς αν χωράει θα την λιγουρεύομαι μου φαίνεται για καιρό... :)
Με λίγο ψάξιμο βρήκα αυτή την φωτό που φαίνονται οι καταλύτες κανονικά. Άντε βρες την όμως...

 

Boxer Bill

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Βασιλης
Μοτό
Bmw r1200gs 2004
Η βαλίτσα τελικά δεν μπαίνει. Το είδα από το official site akrapovic. Δεν πειράζει οικονομία για την ώρα δηλαδή :p
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Με λίγο ψάξιμο βρήκα αυτή την φωτό που φαίνονται οι καταλύτες κανονικά. Άντε βρες την όμως...

Aυτο που εχεις σε κυκλο ειναι οι αισθητηρες λαμδα, οχι ο καταλυτης. Αυτους, οτι χειροποιητους λαιμους και να φτιαξεις, μπορεις να τους προσαρμοσεις παλι!!!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Επειδή έχω περάσει από όλο το φάσμα των βελτιώσεων τουνιγκ και έχω πληρώσει πολλά !!!!
Μια συμβουλή σε κατόχους bmw μέχρι και πριν τα υδροψυκτα
Κρατήστε τα μαμά δεν θα καταφέρετε τίποτα παρά μόνο υψηλές καταναλώσεις αν τα πειράξετε καθώς και μείωση του προσδόκιμου κατά πολύ !!!!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Επειδή έχω περάσει από όλο το φάσμα των βελτιώσεων τουνιγκ και έχω πληρώσει πολλά !!!!
Μια συμβουλή σε κατόχους bmw μέχρι και πριν τα υδροψυκτα
Κρατήστε τα μαμά δεν θα καταφέρετε τίποτα παρά μόνο υψηλές καταναλώσεις αν τα πειράξετε καθώς και μείωση του προσδόκιμου κατά πολύ !!!!!
Τι μου θύμισες...
 
F

Fotis.tza

Επισκέπτης
Καλησπέρα και χρόνια πολλά!!!!
Ψάχνω και εγώ desierto (R1200GSA 2008)
Αν έχει κάποιος οποιαδηποτε πληροφορία θα το εκτιμούσα ιδιαιτέρως!!!
 
Top Bottom