DISTINGUISHED GENTS RIDE 2014

DoctorAbo

Μέλος
Περιοχή
Aθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
R1200GS 04
Εγγλέζικες ψευτοκυρίλες :p:laugh:
 

IoannisPanagiotidis

Μέλος
Περιοχή
Solingen - Thessaloniki
Όνομα
Ιωαννης
Μοτό
R1200GS
βασικα αν δεις ολες τις φωτο ... εγγλεζοι ή οχι ...εμενα μ αρεσε η ιδεα ! παντα μιλαω για κατασταση μια βολτας ετσι σαν αυτη πιο πολυ για τη φαση και τον χαβαλε ,παρα για την οδηγηση !

............. :ok:
 

ikontop

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW F800GS
Ωραίοι τύποι μου φαίνονται εμένα και ξεκάθαροι για το τι είναι και τι είναι για αυτούς οι μηχανές τους. Οχι σαν τους δικούς μας π.χ. εδώ στην Καλαμάτα με τα 1200 και τον κατάλογο της touratech επάνω με σαγιονάρα-γυαλί- πετσέτα-χωρίς μπλούζα ολο το καλοκαίρι και μεγαλύτερη διαδρομή πλατεία-παραλία. Α, και φοβερά κοστούμια και υφάσματα, εγγλέζικο τατς!
 

Koive k9

Μέλος
Περιοχή
Kavala
Όνομα
Panos
Μοτό
Bmw , vespa
Εμενα μου αρεσει το στυλακι τους και μην ξεχναμε την κοινη αγαπη που τους ενωνει,όπως και εμας,τους δυο τροχους!Κανουν αυτό που κανουν με στυλ,ετσι είναι οι Αγγλοι.
 

MOYTPO

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Παυλος
Μοτό
BMW
Οχι σαν τους δικούς μας π.χ. εδώ στην Καλαμάτα με τα 1200 και τον κατάλογο της touratech επάνω με σαγιονάρα-γυαλί- πετσέτα-χωρίς μπλούζα ολο το καλοκαίρι και μεγαλύτερη διαδρομή πλατεία-παραλία.
Θα σε τσιμπησουν οι τυποι της ΛΕ.ΜΟ.ΜΕ και να δω που θα κρυφτεις με τις συκοφαντιες που γραφεις!!!!!

:pointu::pointu::pointu:

Υπαρχει κατασκοπος να ξες.......
 

ikontop

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW F800GS
Θα σε τσιμπησουν οι τυποι της ΛΕ.ΜΟ.ΜΕ και να δω που θα κρυφτεις με τις συκοφαντιες που γραφεις!!!!!

:pointu::pointu::pointu:

Υπαρχει κατασκοπος να ξες.......
όπα, για αυτό με κοίταζαν περίεργα κάτι τύποι τώρα το πρωί;;:muted::woot:
 
Top Bottom