Domi's corner

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Απ'τα πιο ωραία μοντιφιασμένα ντομι που έχω δει.Μπροστινό Οhlins απο ΤΜ,φανάρι Aprilia,κάνιστρο-μπαγκαζιέρα και πολλές άλλες όμορφες λεπτομέρειες.




Πραγματι ειναι ενα διαφορετικο ντομι Με ομορφες λεπτομερειες και προφανως και με πολλες ωρες δουλειας πανω του

Το ψαλιδι ειναι ενισχυμενο απο κατω για μεγαλυτερο ογκο Σωστα;
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Πραγματι ειναι ενα διαφορετικο ντομι Με ομορφες λεπτομερειες και προφανως και με πολλες ωρες δουλειας πανω του

Το ψαλιδι ειναι ενισχυμενο απο κατω για μεγαλυτερο ογκο Σωστα;
Σίγουρα είναι πιο εμφανίσιμο,να δίνει άραγε μεγαλύτερη ακαμψία?


 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Απ'τα πιο ωραία μοντιφιασμένα ντομι που έχω δει.Μπροστινό Οhlins απο ΤΜ,φανάρι Aprilia,κάνιστρο-μπαγκαζιέρα και πολλές άλλες όμορφες λεπτομέρειες.




Είναι πολύ ωραίο όντως. ......αν εξαιρέσουμε το φανάρι.
Είναι "καπως".....να βλέπεις στους καθρέφτες να πλησιάζει ένα aprilia και να σε περνάει ενα domi:UH:
Αλλά το υπόλοιπο είναι πολύ ωραίο.
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Είναι "καπως".....να βλέπεις στους καθρέφτες να πλησιάζει ένα aprilia και να σε περνάει ενα domi
Ουτοπική η παρατήρηση σου :laugh:
Εμένα μου αρέσει γιατί δίνει φρεσκάδα(όπως και άλλες λεπτομέρειες) στην όλη σχεδιαση η οποία θα μπορούσε να ανήκει σε σύγχρονο μηχανάκι(εξαιρουμένου του μοτερ) και οχι σε μοντέλο 1996.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Και μια πολύ όμορφη μετατροπή...







 

Srider

Βόρειο Μέλος
Περιοχή
Gothenburg - Sweden
Όνομα
Giorgos
Μοτό
Ténéré 700 World Raid | 2022

zissimo

Μέλος
Περιοχή
Πατρα
Όνομα
Ζησιμος
Μοτό
BMW r 100 gs pd , BMW r 1150 r

Ευχαριστώ πολύ

Ζήσιμε, πρέπει να πατήσεις το εικονίδιο με την εικόνα (δίπλα από τη χαμογελαστή φατσούλα) και εκεί να επικολλήσεις το λινκ.

Δυστυχώς ............ δεν τα καταφέρνω :(
 
Τελευταία επεξεργασία:

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Ο τελευταίος έρωτας μου :laugh:
Ακραίο moding απο έναν Γάλλο που ασχολείται με customizing μοτο και αυτοκινήτων
Χειροποίητο ντεπόζιτο και υποπλαίσιο,ουρα/σέλα απο montesa trial,ψαλίδι/αμορτισερ pds/εξάτμιση KTM,μπροστινό DRZ400.






 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Ο Maurizzio Vettore είναι Ιταλός εντουράς που απο το 2012 συμμετέχει στον Πρόλογο του Erzberg Rodeo.Φυσικά δεν κυνηγάει την διάκριση αλλά τρέχει καθαρά για την συμμετοχή σε μια τέτοια γιορτή.







Το ντομι του είναι σχεδόν νορμάλ με κυριότερη αλλαγή στις αναρτήσεις(απο XR600).





Απο την συμμετοχή του 2015
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ο Maurizzio Vettore είναι Ιταλός εντουράς που απο το 2012 συμμετέχει στον Πρόλογο του Erzberg Rodeo.Φυσικά δεν κυνηγάει την διάκριση αλλά τρέχει καθαρά για την συμμετοχή σε μια τέτοια γιορτή.







Το ντομι του είναι σχεδόν νορμάλ με κυριότερη αλλαγή στις αναρτήσεις(απο XR600).





Απο την συμμετοχή του 2015
Respect λέμε...:like:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Απ'τα πιο ωραία μοντιφιασμένα ντομι που έχω δει.Μπροστινό Οhlins απο ΤΜ,φανάρι Aprilia,κάνιστρο-μπαγκαζιέρα και πολλές άλλες όμορφες λεπτομέρειες.




perfect
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Ο Maurizzio Vettore είναι Ιταλός εντουράς που απο το 2012 συμμετέχει στον Πρόλογο του Erzberg Rodeo.Φυσικά δεν κυνηγάει την διάκριση αλλά τρέχει καθαρά για την συμμετοχή σε μια τέτοια γιορτή.







Το ντομι του είναι σχεδόν νορμάλ με κυριότερη αλλαγή στις αναρτήσεις(απο XR600).





Απο την συμμετοχή του 2015
respect 2
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Σήμερα πήγα να κανω μια ζυγοστάθμιση στο αμάξι και έπεσα πάνω στο παλιό μου domi , το έχει ακόμα το θηρίο και σε καλή κατάσταση .



Sent from my iPhone using Tapatalk
Σε Honda ξαναγυρισες βλεπω !!!
 
Top Bottom