DR250s '97 αξίζει;

Whiteyez

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
Honda NC700X - Honda XR250R
Τσουκου - τσουκου.......θα σε πάει. Αν είναι αξιόπιστο;;;; είναι σκύλος !! Σε παίρνει λίγο ακομη να ρίξεις την τιμή.
Δυστυχώς δεν πάει πιο κάτω, απλά εχω μια ευχέρεια στην πληρωμή.
 

tsiou

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 950 Adventure
900 ευρώ η αγορά και αρκετά για μαζέματα... Εγώ θα έλεγα να πας για κανα άλλο που να κινείται κιόλας! :D
Δηλαδή, από το να αναστήσεις ένα πεθαμένο, μπορείς να βρεις ένα σε μέτρια/καλή κατάσταη (ανάλογα με το badget σου) και να το μαζέψεις! Αρκεί να κινείται...
 

Whiteyez

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
Honda NC700X - Honda XR250R
Επανέρχομαι στο θέμα, τελικά η τιμή έπεσε στα 650€ και από τα 2000€ που ήθελαν τα XR που κοιτούσα είπα θα τα δώσω για το SUZUKI, με λίγη προσωπική δουλειά το έφερα σε μια καλή κατάσταση. Μένει να γίνουν service οι αναρτήσεις ( μπρος πίσω ) και κάποιες μικρές ακόμα λεπτομέρειες.



 
Περιοχή
Νικήτη- Χαλκιδικη
Όνομα
στεργιοςςςςς
Μοτό
ktm lc4 640 adv.
Επανέρχομαι στο θέμα, τελικά η τιμή έπεσε στα 650€ και από τα 2000€ που ήθελαν τα XR που κοιτούσα είπα θα τα δώσω για το SUZUKI, με λίγη προσωπική δουλειά το έφερα σε μια καλή κατάσταση. Μένει να γίνουν service οι αναρτήσεις ( μπρος πίσω ) και κάποιες μικρές ακόμα λεπτομέρειες.



κουκλι εγινε... καλες βολτες... :ok::ok::ok:
 

vakou

Μέλος
Όνομα
Βαγγέλης
Καλορίζικο φίλε, θα σου βγάλει τα καλύτερα γούστα, ο χαβαλές, η διασκεδαση στο χώμα δεν σχετίζεται με το πόσο καινούργιο και δυνατό είναι το μηχανάκι
 

porto-nicky

Μέλος
Όνομα
ΝΙΚΟΣ
Μοτό
XR750V, DR250S
Τώρα το είδα φίλε. Κούκλα !!! πολύ καλή η τιμή. Εγώ δεν το δίνω για 650 !
Είναι άσπαστο και πιο δυνατό από XR κλπ με 29 άλογα και πιο καλοστημένο από πλαίσιο και αναρτήσεις εμπρός πίσω.
Έχω ακριβώς ίδιο και είναι μοντέλο 90 -91.
Θα το ευχαριστηθείς.

Μαζεύεται εύκολα και μόνο τσιμουχάκια στα UPD μπροστινά και καμιά ντίζα συμπλέκτη - νομίζω όλα τα DR - μου ζητάει που και που.
Δεν έχει καλό φως μπροστά (35/35W) και η μόντα που του έκανα με after market μάσκα με Η4 λάμπα ...λίγο καλλίτερα τα έκανε...
Φίλος του έβαλε μτχ μασκάκι από ΧΤ 600 και ήταν καλλίτερο με διαφορά από το δικό μου.
Δεν έχει μπαταρία να σου θυμίσω!

Υ.Γ. φλασάκια, χούφτες, και καγκελάκι μπροστινής τρόμπας φρένου σου έδωσε ο πρώην;

Καλόβολτο.
 

Whiteyez

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
Honda NC700X - Honda XR250R
Τώρα το είδα φίλε. Κούκλα !!! πολύ καλή η τιμή. Εγώ δεν το δίνω για 650 !
Είναι άσπαστο και πιο δυνατό από XR κλπ με 29 άλογα και πιο καλοστημένο από πλαίσιο και αναρτήσεις εμπρός πίσω.
Έχω ακριβώς ίδιο και είναι μοντέλο 90 -91.
Θα το ευχαριστηθείς.

Μαζεύεται εύκολα και μόνο τσιμουχάκια στα UPD μπροστινά και καμιά ντίζα συμπλέκτη - νομίζω όλα τα DR - μου ζητάει που και που.
Δεν έχει καλό φως μπροστά (35/35W) και η μόντα που του έκανα με after market μάσκα με Η4 λάμπα ...λίγο καλλίτερα τα έκανε...
Φίλος του έβαλε μτχ μασκάκι από ΧΤ 600 και ήταν καλλίτερο με διαφορά από το δικό μου.
Δεν έχει μπαταρία να σου θυμίσω!

Υ.Γ. φλασάκια, χούφτες, και καγκελάκι μπροστινής τρόμπας φρένου σου έδωσε ο πρώην;

Καλόβολτο.
Μάσκα δεν αλλάζω μπροστά γιατί πιστεύω θα χάσει την ομορφιά του, φλασάκια κοντέρ και ενδείξεις τα έχω βγάλει μιας και δεν χρειάζονται για το βουνό, κάγκελο μπροστινής τρόμπας δεν είχε.
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Kαλοβολτο!
Βαλε οπωσδηποτε προστατευτικα ατα καλαμια
Και το κοντερ χρειαζεται στο βουνο Τουλαχιστον για να υπολογιζεις ποση βενζινη εχεις ακομα Και τα φλας χρειαζονται στην πολη
:friendship:
 
Top Bottom