DR250s '97 αξίζει;

Whiteyez

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
Honda NC700X - Honda XR250R
το είδα έξω από το λαστιχάδικο σήμερα ,όταν άφησα το μούλτι για σέρβις .ετοιμάζομαι κ' εγώ βλέπεις!!! άντε καλορίζικα και καλολάσποτα!!!
τί λάστιχο έβαλες ?
Ευχαριστώ Χάρη, τα Dunlop ΜΧ52 πέρασα.
 

Whiteyez

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
Honda NC700X - Honda XR250R
Μου φαίνεται το πήρες για να το βλέπεις........αυτά τα μηχανάκια είναι για ταλαιπώρια.... χρήστο !!!
Αααααα .........την Κυριακή πρωι θα βγω !!
Τελειώνουν οι μέρες του στο γκαράζ Ηλία :hungry:.
 
Περιοχή
Νικήτη- Χαλκιδικη
Όνομα
στεργιοςςςςς
Μοτό
ktm lc4 640 adv.
Καλημέρα σε όλους, οι αρχή έγινε εχθές και μπήκε και αυτό το μικρόβιο δυστυχώς :D, οι πρώτες μου εντυπώσεις θετικές παρά τις τούμπες που έφαγα :roflmao:.

αυτο ειναι το μονο μικροβιο για το οποιο χαιρομαι που κολλησα... καλη αρχη και καλες εντουραδες... :ok::ok::ok:
 

Whiteyez

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
Honda NC700X - Honda XR250R
Δυστυχώς τα πράγματα δεν ήρθαν όπως τα ήθελα το μηχανάκι βγήκε off και όχι offroad, και ίσα που πρόλαβα μία βόλτα στο βουνό. Από το γρανάζι της αντλίας λαδιού λοιπόν έσπασαν ( η ήταν σπασμένα ) μερικά δόντια και έτσι δεν έστελνε λάδι στο επάνω μέρος του κινητήρα και αυτό είχε σαν αποτέλεσμα, στρόφαλος κεφαλή και καπάκι κεφαλής άναψαν για τα καλά.










Το μηχανάκι θα πάει για ανταλλακτικά μιας και δεν έχω όρεξη-χρήμα και άλλο χρόνο να αφιερώσω στο να βρω και να του βάλω άλλο κινητήρα. :(
 
Τελευταία επεξεργασία:

ckalfas

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
BMW R 1200 GSA
KTM 640 ADV
Yamaha Virago 250
Δυστυχώς τα πράγματα δεν ήρθαν όπως τα ήθελα το μηχανάκι βγήκε off και όχι offroad, και ίσα που πρόλαβα μία βόλτα στο βουνό. Από το γρανάζι της αντλίας λοιπόν λαδιού έσπασαν ( η ήταν σπασμένα ) μερικά δόντια και έτσι δεν έστελνε λάδι στο επάνω μέρος του κινητήρα και αυτό είχε σαν αποτέλεσμα, στρόφαλος κεφαλή και καπάκι κεφαλής άναψαν για τα καλά.










Το μηχανάκι θα πάει για ανταλλακτικά μιας και δεν έχω όρεξη-χρήμα και άλλο χρόνο να αφιερώσω στο να βρω και να του βάλω άλλο κινητήρα. :(
Κρίμα!!!
 
E

enduro

Επισκέπτης
Δεν πειράζει κάθε εμπόδιο για καλό
Πες μας τώρα εντυπώσεις από την πρώτη βόλτα για να δούμε τι μηχανή θα πάρεις η όχι

husqvarna 125
 

Whiteyez

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
Honda NC700X - Honda XR250R
Αν έλεγα ότι δεν μου άρεσε θα ήταν ψέματα, και το DR μου φάνηκε πολύ φιλικό το γκάζι του ειδικά για κάποιον σαν και εμένα που ήθελε να κάνει τα πρώτα του βήματα στο βουνό. Τώρα για το τι μηχανή θα πάρω...αυτό θα αργήσει μιας και δεν υπάρχει σάλιο πλέον μετά απόλα αυτά. :thumbsdown:
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Δυστυχώς τα πράγματα δεν ήρθαν όπως τα ήθελα το μηχανάκι βγήκε off και όχι offroad, και ίσα που πρόλαβα μία βόλτα στο βουνό. Από το γρανάζι της αντλίας λαδιού λοιπόν έσπασαν ( η ήταν σπασμένα ) μερικά δόντια και έτσι δεν έστελνε λάδι στο επάνω μέρος του κινητήρα και αυτό είχε σαν αποτέλεσμα, στρόφαλος κεφαλή και καπάκι κεφαλής άναψαν για τα καλά.










Το μηχανάκι θα πάει για ανταλλακτικά μιας και δεν έχω όρεξη-χρήμα και άλλο χρόνο να αφιερώσω στο να βρω και να του βάλω άλλο κινητήρα. :(
Οχι ρε γαμωτο.Τετοια πργματα κ στην 1η βολτα μπορουν να σου "κοψουν τα φτερα".Μετα απο ολη αυτη την ετοιμασια ΜΗΝ το πουλας ,θα βρεις μερικα χρηματα κ μοτερ μετα απο λιγο καιρο
 

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
Όχι Γ@μ0τ!!! Τι γκαντεμιά ήταν αυτή!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Kριμα!
Οχι τοσο για χρηματα που ουσιαστικα πεταξες αλλα γιατι σου εμεινε η χαρα:(


Αληθεια τα σπασμενα δοντια τα βρικατε μεσα το μοτερ;
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αν έλεγα ότι δεν μου άρεσε θα ήταν ψέματα, και το DR μου φάνηκε πολύ φιλικό το γκάζι του ειδικά για κάποιον σαν και εμένα που ήθελε να κάνει τα πρώτα του βήματα στο βουνό. Τώρα για το τι μηχανή θα πάρω...αυτό θα αργήσει μιας και δεν υπάρχει σάλιο πλέον μετά απόλα αυτά. :thumbsdown:
Μην απογοήτευσε Χρήστο.......αναποδιες συμβαίνουν!
Τι κοστολογιο για επισκευή σου ειπαν;
 
Top Bottom