Ducati Desert X...

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Το δικό μας παιδί το σωστό το γεμάτο.


 

@spyro

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Spyros
Μοτό
KTM 990 ADV
Αντιθέτως με όλα τα μηχανάκια μέχρι τώρα οσο το βλέπω σε promo και διαφημίσεις μπροστά μου τόσο λιγότερο μου αρέσει. Εως τώρα δούλευε ανάποδα η συχνή επαφή
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ήπια καφέ προχθές με το γεμάτο αγόρι και μου είπε ότι 2 είναι τα σωστά τα μηχανακια αυτή την εποχή....το ένα είναι το tuareg και το άλλο η λευκή κούκλα!

Και όταν ο Τάκης βγάζει έξω τα κτμ .....κατι καλό συμβαίνει στους άλλους.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Είναι οριακά λιγότερο βαρετός από παλιότερα, αλλά τα λέει αναλυτικά και... Περιμένουμε κάτι πιο ενδιαφέρον, τυχαία λέω τώρα τους Αυστραλούς


 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αυτό το είδα το πρωί ζωντανά.

Είχα δει και τα άλλα βίντεο, με τα τσακισμένα ντεπόζιτα στο νεύρο...

Το μηχανάκι φαίνεται ότι είναι πραγματικά λίρα 100, με σοβαρή ένσταση στην τιμή του που το κάνει για λίγους, έστω και με το χρηματοδοτικό (δεν έχω κοιτάξει όρους τελευταία).

Η καλύτερη ερώτηση ήταν αν κάνει για φλώρους το μηχανάκι, που του είπε ναι αν το πατάς ο Ζακ. Περίεργο και αυτό με την ζελατίνα, καλές εντυπώσεις οι ψηλοί, κακές από κατοίκους Χομπιτον.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Είναι οριακά λιγότερο βαρετός από παλιότερα, αλλά τα λέει αναλυτικά και... Περιμένουμε κάτι πιο ενδιαφέρον, τυχαία λέω τώρα τους Αυστραλούς


Αν αντέξεις όμως να τον ακουσεις παιρνεις μια πολυ καλη εικόνα για το οποιοδήποτε μηχανάκι. Και συνήθως λέει καλά και κακά στο καθενα
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αν αντέξεις όμως να τον ακουσεις παιρνεις μια πολυ καλη εικόνα για το οποιοδήποτε μηχανάκι. Και συνήθως λέει καλά και κακά στο καθενα
Ναι οκ. Μεγάλο αν.

Έχω αντέξει να δω βίντεο του σααφ χωρίς να αλλάξω κεφάλαιο, οκ, μια φορά μόνο, οπότε προοδεύει η υπομονή μου.

Λίγο εκεί που οδηγεί και γελάει πιεσμένος γιατί "το κάνουν όλοι", σαν το ψεύτικο Μμμμμμμ πεντανόστιμο της μαγειρικής τηλεόρασης με κάνει να θέλω να τον δειρω.
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Λίγο εκεί που οδηγεί και γελάει πιεσμένος γιατί "το κάνουν όλοι", σαν το ψεύτικο Μμμμμμμ πεντανόστιμο της μαγειρικής τηλεόρασης με κάνει να θέλω να τον δειρω.
αυτό πάλι.... Γκαζιά και χαχαχαχα όλοι, κούρασε πια.
 
Top Bottom