Ducati Desert X...

Augotaraxos

Μέλος
Περιοχή
Κως
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Γκόλφω
CRF 300L
Βαριά δήλωση πάντως από τον Ryan F9 γιατί δεν μασάει τα λόγια του συνήθως και είναι από τους πιο αντικειμενικούς στο YouTube. Στο τέλος του βίντεο με την τελετή μύησης στη Ducatti πέθανα.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Τσάρλι το μικρόφωνο σε εσένα. Ένα καθόλου τεχνικό review από τον Πατριάρχη της κατηγορίας, αυτόν που όλοι μετανιώνουν που δεν του έδωσαν μηχανάκι κάποτε.


 

Augotaraxos

Μέλος
Περιοχή
Κως
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Γκόλφω
CRF 300L
Δεν έχω ξαναδεί πάντως τόσο πολλές διθυραμβικές κριτικές για μοτοσυκλέτα στο YouTube.
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Δεν έχω ξαναδεί πάντως τόσο πολλές διθυραμβικές κριτικές για μοτοσυκλέτα στο YouTube.
Μην τρελαινεσαι, ετσι πρεπει...οχι οτι δεν ειναι καλη αλλα οι υπερβολες κρατανε ζωντανα καναλια, εταιρειες, εμας κλπ ;)
 

Augotaraxos

Μέλος
Περιοχή
Κως
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Γκόλφω
CRF 300L
Για επιβεβαιωση οτι φερνει κατι απο το παρελθον, ζιπακια στο πλαινο καπακι...ο,ποιος την παρει να εχει μαζι του κανα δυο... :)
Ναι το κοροϊδευουν αυτό. Όπως και ότι αντί για Desert X έπρεπε να λέγεται Dealer X επειδή για το παραμικρό το manual λέει: visit an authorized Ducati dealership.
 

jon t

Μέλος
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
Honda CRF1100L
Κάτι είπε αρκετά σημαντικό και αρνητικό για την μοτοσυκλέτα, έστω και χαριτολογώντας.

"Κροταλίζει" είπε ο κινητήρας σε χαμηλές στροφές, εννοώντας προφανώς ότι σκορτσάρει. Το πόσο αυτό δημιουργεί πρόβλημα στο χώμα αυτός το ξέρει και όσοι άλλοι την οδηγήσουν...
 

Adventurous

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
GSXR Κ8 1000
Εμένα με έπεισε πάντως με την μαγκούρα.Αν τα είχα το έπαιρνα άνετα για αντβέντιουρ bike αλλά επειδή δεν τα έχω με βλέπω να μένω με το όνειρο.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Εμένα με έπεισε πάντως με την μαγκούρα.Αν τα είχα το έπαιρνα άνετα για αντβέντιουρ bike αλλά επειδή δεν τα έχω με βλέπω να μένω με το όνειρο.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Μπορείς όμως να ξεκινήσεις με την μαγκούρα!!!! :happy:
Ταιριάζει με το άλλο θέμα.... :roflmao:
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Αυτούνη την έχω ήδη και σε γκλίτσα,η μηχανή μου λείπει


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ασ τη μωρε, μ'αυτη μπορει να πεσεις, να σου'ρθει κανας βραχος της κακιας σκαλας στο κεφαλι, να σε δαγκωσει κανα ζλαπ...ενω με τη γκλιτσα...αρχοντας ;)
 
Top Bottom