Ducati Multistrada V4 2020

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
onroad

Κωστάρα καλοτάξιδο αν το πήρες το εργαλείο! Αν δεν το πήρες, ε να το πάρεις!
 
Reactions: STF

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Συγγνώμη δηλαδή ένα τέτοιο δεν μπορείς να πάρεις; (Οτιδήποτε αρκεί να φύγει το πορτοκαλί από το σπίτι). Μόνο 25000 έχει κορίτσι, ε καλά πάρε δύο.


 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Οι Αυστραλοί της πίνουν το αίμ.... Την κάνουν τεστ ράιντ κατά τα γνωστά τους.


 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ε όχι, δεν τους έχει μιλήσει κανείς για τον πιο ντροπιαστικό προορισμό του πλανήτη;


 

snpl

Μέλος
Περιοχή
Βιβ λα Φρανς
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
Teneke II
:eek:

Φαγωθήκατε με το ακρωτήρι και τη σφαίρα...
Το Σούνιο έχει μεγαλύτερο ενδιαφέρον.
Άσε που το φτάνει και το ντουκάτι...
 
Τελευταία επεξεργασία:

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Να αυτά βλέπω και λέω shut up and take my money, όσο διαρκεί το βίντεο, μετά μου περνάει.


Κι εγώ στην αρχή καραγουστάρω αλλά μετά βάζω σε μια λογική τις σκέψεις μου.

30000Ε δεν θα έχει? Δηλαδή, 20000Ε περισσότερο από το 800ΜΤ, 15000Ε από το δικό σου XR, 10000Ε παραπάνω από ένα μεταχειρισμένο R1250GS κτλ. Βάζεις δηλαδή τα χρήματα αυτά σε μια σύγκριση του τι δίνω/τι παίρνω και λες "καλά, άντε γειά"....
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Κι εγώ στην αρχή καραγουστάρω αλλά μετά βάζω σε μια λογική τις σκέψεις μου.

30000Ε δεν θα έχει? Δηλαδή, 20000Ε περισσότερο από το 800ΜΤ, 15000Ε από το δικό σου XR, 10000Ε παραπάνω από ένα μεταχειρισμένο R1250GS κτλ. Βάζεις δηλαδή τα χρήματα αυτά σε μια σύγκριση του τι δίνω/τι παίρνω και λες "καλά, άντε γειά"....
34100 full extra και 34600 η "σπέσιαλ χρώμα", το κοίταξα νωρίτερα.

Καλά, το ότι βάζεις το ΜΤ800 στην ίδια συζήτηση είναι τεράστιο φάουλ, το μόνο κοινό που έχουν είναι οι δύο ρόδες.
Με το XR θα μπορούσε να παίξει (σχετική) συζήτηση γιατί έχουν την ίδια "άρρωστη" φύση, αχρείαστα πολύ γκάζι, κοντές σχέσεις για ταξίδι σε ΕΟ αλλά το XR δεν έχει 19 εμπρός και δυστυχώς έχει ευπαθείς ζάντες για χώμα.

Εδώ χρειάζεται ο γιατρός με τα diavel του άλλου ιστότοπου να μας θυμίσει ότι δεν φταίει το μηχανάκι αν είμαστε φτωχάντζες. Αν είχα εξαψήφιο ετήσιο εισόδημα δεν θα το σκεφτόμουν πολύ (οκ, μετά από ένα τεστ ράιντ/ενοικίαση ΣΚ να δω δυο τρία πράγματα σχετικά με την άνεση). Για το R1250GSA θεωρώ ότι ο μόνος χώρος που είναι στο ίδιο επίπεδο με τούτο είναι στο μυαλό των μαρκεταραίων. Δεν έχει την ίδια "ψυχή", άσχετο αν πιθανότατα θα κινείται στον ίδιο ρυθμό ή και γρηγορότερα στον επαρχιακό.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
μικρή ταπεινή γνώμη αλλα νομίζω οτι το V4 είναι ένα βήμα πίσω σε αισθητική σε σχέση με το V2. Πολύ ατσούμπαλος όγκος με λιγότερο αρμονικές γραμμές

Συμφωνώ μαζί σου....αλλά ο ήχος από κοντά σε κάνει να ξεχνάς τα πάντα.
 
Top Bottom