Ducati Multistrada V4 2020

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Επειδή σε λίγο θα είμαι σε αναζήτηση αντικαταστάτη του Tenere, μέσα στην τριάδα των επιλογών μου είναι και το 1260. Από την μικρή έρευνα που έχω κάνει, γνωρίζω ότι στο μεγάλο σέρβις των 30Κ ζητάει 700€, ένα GS θα δώσει σημαντικά λιγότερα;
Θα με ενδιέφερε πραγματικά γιατί τα κοιτάω όλα, εκτός από το κόστος της αγοράς, σαφώς σημαντικό ρόλο παίζει και το κόστος συντήρησης!
σε εξου/νο το δικο μου του 2006 300 καθε 10000 και 400 καθε 20000 δηδ περιπου 350 καθε 10.000
σε μη εξου/νο λιγο παραπανω απο τα μισα...
στο 1250 δεν ξερω
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
μηχαναρα
μετα απο μια δεκαετια που τοτε το πρωτο μουλτι εδειξε το δρομο
ηρθε ο μεγαλος αδερφος να τον ξαναδειξει
 

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
σε εξου/νο το δικο μου του 2006 300 καθε 10000 και 400 καθε 20000 δηδ περιπου 350 καθε 10.000
σε μη εξου/νο λιγο παραπανω απο τα μισα...
στο 1250 δεν ξερω
Δινεις παρα πολλα η κανεις καποιο λαθος
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Είναι πάρα πολλά για το σέρβις των 10.000 χλμ τα 300€!!!
Δεν λέω ότι δεν τα έδωσες, όμως είναι πολλά.
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Παίδες μην μπερδεύετε,οι εκπτώσεις που κάνει η εταιρία παραδοσιακά κάθε χειμώνα ,αποτελεί μονόδρομο :p στο να κάνεις το εκάστοτε μεγάλο σερβις τότε.
Οι τιμές είναι τέρμα .........γήινες .
Σέρβις 20χ.χιλιομετρων με 2 φυσουνες μέσα ,αλλά με λαδακια δικά μου ένα 300αρι .
Νομίζω ότι είναι καλά ,γιατί περιλαμβάνει και σχεδόν ολες τις ρυθμίσεις.
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Χωρίς πολλά λόγια...οθονάρα και ήχος από Panigale...

Ωραία επεξήγηση για το μοτέρ και τις διαφορές από τα άλλα V4...Νο more desmo...οπότε για τους φανατικούς πλέον δεν ειναι για γνώσται...προδοσία...Mass centalisation like Honda? Αίσχος!!!Κατανάλωση αυξημένη σε σχέση με το δικύλινδρο 1260. Και πλαίσιο αλουμινιένο πλέον. Best bike ever made by Ducati? Ιεροσυλία γιατί μονο Panigale μπορεί να είναι η απάντηση σε τέτοια ερώτηση...Η Ducati λέει έφτιαξε telelever χωρίς telelever...
 
Top Bottom