Ducati Scrambler Desert X 2020

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Τα τεράστια πλαϊνά καπάκια πολύ καλά (το ένα είναι και καυσίμου), αποκλείεται να γρατζουνίσεις πλαίσιο σε πτώση. Επίσης δε θα πλαγιάζει πολύ στις πτώσεις και θα σηκώνεται εύκολα (αν δε έχει γίνει θρύψαλα).
 

HackmaN

Χωμασφάλτινος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Xtz 660 tenere 2009
To τεπόζιτο βέβαια φαίνεται πολύ εκτεθειμένο. Καλώς ή κακώς, αυτά τα μηχανάκι ως επί τω πλείστον δεν θα οδηγούνται στην έρημο.

Επίσης, ζητούμενο είναι τα πλαστικά καπάκια να κοστίζουν λογικό αντίτιμο, διαφορετικά κάθε πτώση θα είναι και κλάμα.
Αλλιώς, άλλο ένα μηχανάκι για λεφτάδες.
 

Takisg

Μέλος
Περιοχή
Κόρινθος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Husaberg fe 550 2006
18300 πέριξ αναμενόμενη τιμή (παίζουν και κάποιες εκπτώσεις) + 2000 termi +... +... = εικοσιφεύγα χαλαρά
Παραγγελία τώρα για παραλαβή Ιούνιο . Αναμονή για οφθαλμόλουτρο των πρώτων που θα έρθουν και ενδεχόμενο test ride , μεταθέτει την παραλαβή για το 2023.
Μέχρι τώρα 2 τολμηροί ( ; ) έχουν τολμήσει γουρούνι στο σακί.
Βλέποντας τιμές για 990R στο 8k+ και 1190 R στα14k , μου φαίνεται έως και φθηνή .
Θα δώσω στον εαυτό μου προθεσμία τον εναπομείναντα Μάρτη για 9Χ0 και αν δεν βρω κάτι αξιόλογο , θα πατήσω την υπόσχεση στον εαυτό μου όταν έκανα unboxing τα κούτα 999 και 450EXC . Να μην ξαναγοράσω καινούργιο μηχανάκι . Τότε όμως είχε νόημα η αγορά και το ρίσκο του μεταχειρισμένου σε αντίθεση με σήμερα που , ειδικά στα ΚΤΜ , έχει χαθεί η μπάλα .
 

HackmaN

Χωμασφάλτινος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Xtz 660 tenere 2009
Παραλαβή Αύγουστο είχαν πει στην αρχή... o_O
 

Takisg

Μέλος
Περιοχή
Κόρινθος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Husaberg fe 550 2006
Παραλαβή Αύγουστο είχαν πει στην αρχή... o_O
Ότι μου είπαν λέω. Είμαι σε αναμονή πληροφοριών για τιμές περιφερειακών για χρήση χώματος , σιδερικών προστασίας κλπ. Αν είναι να πληρώνεις τις τούμπες στο χώμα όσο ένα high σε V4R , να λείπει το βύσσινο
 

HackmaN

Χωμασφάλτινος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Xtz 660 tenere 2009
Αργεί ακόμα...
 

Takisg

Μέλος
Περιοχή
Κόρινθος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Husaberg fe 550 2006
Αργεί ακόμα...
Οφθαλμόλουτρο στο Γκάζι την επόμενη εβδομάδα. Θα είμαι Πέμπτη απόγευμα που θα έχει (λογικά) λίγο κόσμο για να την επεξεργαστώ με την ησυχία μου.
Κερνάω καφέ
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ο Φάνης δεν είναι και το πρώτο μπόι.
 
Top Bottom