Dunlop Mutant

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Και εγώ τα κοιτούσα αλλά μου άλλαξαν τη γνώμη αρνητικά σχόλια περί θορύβου.

Τελικά έβαλα τα meridian όπου και αυτά είναι βεντούζα αλλά βγάζουν και αυτά θόρυβο :roflmao:
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Και εγώ τα κοιτούσα αλλά μου άλλαξαν τη γνώμη αρνητικά σχόλια περί θορύβου.

Τελικά έβαλα τα meridian όπου και αυτά είναι βεντούζα αλλά βγάζουν και αυτά θόρυβο :roflmao:
Δεν σας αντέχω τις πριγκίπισσες θόρυβο λέει το meridian...Ύστερα από το μοτέρ του κατεμ την εξάτμιση όλο το θόρυβο στο κράνος από τον αέρα ακούς το θόρυβο από τα meridian?!!! Μαρουσκααααααααα...... Το Evian δεν αντέχω....!!!
 

Dimisgs

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1200GS 2009
Και εγώ τα κοιτούσα αλλά μου άλλαξαν τη γνώμη αρνητικά σχόλια περί θορύβου.

Τελικά έβαλα τα meridian όπου και αυτά είναι βεντούζα αλλά βγάζουν και αυτά θόρυβο :roflmao:
Να σου πω αλήθεια...ο θόρυβος για μένα είναι το τελευταίο..αν είναι γενικά βεντούζα, διαβάζει καλά τόν δρόμο και βγάζει και σχετικά 13 15χ Χλμ τό βάζω χθές.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Δεν σας αντέχω τις πριγκίπισσες θόρυβο λέει το meridian...Ύστερα από το μοτέρ του κατεμ την εξάτμιση όλο το θόρυβο στο κράνος από τον αέρα ακούς το θόρυβο από τα meridian?!!! Μαρουσκααααααααα...... Το Evian δεν αντέχω....!!!
Θα στο δώσω βόλτα να δεις πως ακούγεται στις κλίσεις και θα μου πεις τη γνώμη σου.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Θα στο δώσω βόλτα να δεις πως ακούγεται στις κλίσεις και θα μου πεις τη γνώμη σου.
Για ηρέμησε λίγο.. :mad::brs:

Δεν παίρνω κλίσεις με μηχανάκια να πάω να πέφτω.. και να μου το δώσεις δεν θα καταλάβω κάτι..:punch:

Άσε που έχω πολύ καιρό ένα ls2 pioneer και έχω κουφαθει έτσι κι αλλιως
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Για ηρέμησε λίγο.. :mad::brs:

Δεν παίρνω κλίσεις με μηχανάκια να πάω να πέφτω.. και να μου το δώσεις δεν θα καταλάβω κάτι..:punch:

Άσε που έχω πολύ καιρό ένα ls2 pioneer και έχω κουφαθει έτσι κι αλλιως
Θα το καταλάβεις ρε, είναι έντονο και δεν χρειάζεται να στρίψεις πολύ. Το κάνει στα 70-90 χαω.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Θα το καταλάβεις ρε, είναι έντονο και δεν χρειάζεται να στρίψεις πολύ. Το κάνει στα 70-90 χαω.
Μην ασχολείσαι με την πλεμπα....αυτός και σε χαγιαμπουσα τακούνια θα εβαζε :wacky:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Μην ασχολείσαι με την πλεμπα....αυτός και σε χαγιαμπουσα τακούνια θα εβαζε :wacky:
Μου ξέρει και το evian η μούμια
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Μην ασχολείσαι με την πλεμπα....αυτός και σε χαγιαμπουσα τακούνια θα εβαζε :wacky:
Ελλάδα είμαστε. Κανείς off road και στη Πειραιώς! Βάλε mutant στο xr να δεις τι σημαίνει μηχανάκι λέμε..άλλα επίπεδα πρόσφυσης..!
 

xarri8

Μέλος
Όνομα
Haris
Μοτό
Ktm 1090 adv r
africa twin 750
Να σου πω αλήθεια...ο θόρυβος για μένα είναι το τελευταίο..αν είναι γενικά βεντούζα, διαβάζει καλά τόν δρόμο και βγάζει και σχετικά 13 15χ Χλμ τό βάζω χθές.
Βάλε το αν δεν πας τέρμα όλη μέρα θα τα βγάλει τα 13κ μην το φοβάσαι. Τώρα το θόρυβο δεν ξέρω εγώ δεν άκουσα κάτι ενοχλητικό.
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200
Να σου πω αλήθεια...ο θόρυβος για μένα είναι το τελευταίο..αν είναι γενικά βεντούζα, διαβάζει καλά τόν δρόμο και βγάζει και σχετικά 13 15χ Χλμ τό βάζω χθές.
Μην το λες αυτο.Σε καποια οδοστρωματα στα κανει τσουρεκια ο θορυβος,σε σημειο που νομιζεις οτι καποιο προβλημα εχει η μηχανη.
 

Smias

ΣΜΙΑΣ (I)
Περιοχή
Αθηνα κεντρο-κεντρο λεμε!
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
xt660z Tenere '09


Duster edc
Πάρα πολύ ωραίο λάστιχο για ελαφρύ supermoto καθημερινής χρήσης, πρέπει να είχα βάλει 3 ζευγάρια σε drz400sm που είχα.
Όπου είχα βρεθεί σε ( βατό)χωματόδρομο με είχαν περιορίσει μόνο οι σφιχτές και για δρόμο σεταρισμενες αναρτήσεις του.
Αν υπήρχε σε "21 - "17 για το Τενερέ θα το δοκίμαζα.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Πάρα πολύ ωραίο λάστιχο για ελαφρύ supermoto καθημερινής χρήσης, πρέπει να είχα βάλει 3 ζευγάρια σε drz400sm που είχα.
Όπου είχα βρεθεί σε ( βατό)χωματόδρομο με είχαν περιορίσει μόνο οι σφιχτές και για δρόμο σεταρισμενες αναρτήσεις του.
Αν υπήρχε σε "21 - "17 για το Τενερέ θα το δοκίμαζα.
Ρε σεις έχετε μπερδευτεί!! Ξεχάστε mutant το παλιό που έβαζες στο drz. Αυτό το λάστιχο εδώ είναι καινούργιο και τελείως διαφορετικής φιλοσοφίας. Απλά κράτησαν το όνομα.
 

Smias

ΣΜΙΑΣ (I)
Περιοχή
Αθηνα κεντρο-κεντρο λεμε!
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
xt660z Tenere '09


Duster edc
Ρε σεις έχετε μπερδευτεί!! Ξεχάστε mutant το παλιό που έβαζες στο drz. Αυτό το λάστιχο εδώ είναι καινούργιο και τελείως διαφορετικής φιλοσοφίας. Απλά κράτησαν το όνομα.
Ήμασταν πειραματόζωα με λίγα λόγια Βαγγέλη μου, πάτησαν επάνω μας
 
Top Bottom