DUNLOP TRAILSMART MAX 150/70r17 90/90/21

dimprio

Μέλος
Περιοχή
Πάτρα
Όνομα
dimitris
Μοτό
GS 800
Τα είχα στο gs κανα 7000χλμ. Το πίσω είναι dot 2019 κ το μπροστά 2015. Είναι σε πολύ καλή κατάσταση και με αρκετό ψωμί ακόμα για άλλα τόσα χλμ τουλάχιστον . Τα δίνω 100 ευρώ με μεταφορικά δικά μου .




Sent from my iPhone using Tapatalk
 

ChristosGR

Σκουριασμένο Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-Strom 800 DE - Husaberg FE-390
Ο καθένας πουλάει ότι θέλει όσο θέλει.

Και σαν δημόσιο φόρουμ και ο καθένας σχολιάζει ότι θέλει.

Με χιλιόμετρα σε βαρύ μηχανάκι που μου λέει ότι είναι αρκετά πιο κοντά στο τέλος της ζωής τους απ την αρχή.

Ειδικα το μπροστά θα είναι πιο ξερό κι από κόντρα πλακέ στα οκτο χρόνια.

Βασικά ούτε να μου το χάριζαν καινούργιο, δεν έβαζα οκτώ χρόνων μπροστινό λάστιχο.
 

dimprio

Μέλος
Περιοχή
Πάτρα
Όνομα
dimitris
Μοτό
GS 800
Ο καθένας πουλάει ότι θέλει όσο θέλει.

Και σαν δημόσιο φόρουμ και ο καθένας σχολιάζει ότι θέλει.

Με χιλιόμετρα σε βαρύ μηχανάκι που μου λέει ότι είναι αρκετά πιο κοντά στο τέλος της ζωής τους απ την αρχή.

Ειδικα το μπροστά θα είναι πιο ξερό κι από κόντρα πλακέ στα οκτο χρόνια.

Βασικά ούτε να μου το χάριζαν καινούργιο, δεν έβαζα οκτώ χρόνων μπροστινό λάστιχο.
Σαν δημόσιο φόρουμ οπως λες και σύ θα σου απαντήσω . Είσαι από τους τύπους που χαλάνε τις αγγελίες των άλλων χωρίς να ενδιαφέρονται . Εκτός αν σε ενδιαφέρει κ σε χαλάει η τιμή , όποτε εκεί μπορούμε να τα βρούμε .

Από ποτε το 800 τρώει λάστιχα στα 6500 κ 7000 χλμ; Τι το πέρασες bmw XR ? Όλοι δν έχουν την οικονομική δυνατότητα να δώσουν 300 ευρώ για λάστιχα . Μπορεί να βολευτεί κάποιος με κάτω από 100 ευρώ και να βγάλει κάποια χλμ , απο το να έχει λάστιχα με 20000χλμ μέχρι να βγουν τα λινά . Κ για να κλείσω , σε σένα όχι δν θα το χάριζα
 

ChristosGR

Σκουριασμένο Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-Strom 800 DE - Husaberg FE-390
Σαν δημόσιο φόρουμ οπως λες και σύ θα σου απαντήσω . Είσαι από τους τύπους που χαλάνε τις αγγελίες των άλλων χωρίς να ενδιαφέρονται . Εκτός αν σε ενδιαφέρει κ σε χαλάει η τιμή , όποτε εκεί μπορούμε να τα βρούμε .

Από ποτε το 800 τρώει λάστιχα στα 6500 κ 7000 χλμ; Τι το πέρασες bmw XR ? Όλοι δν έχουν την οικονομική δυνατότητα να δώσουν 300 ευρώ για λάστιχα . Μπορεί να βολευτεί κάποιος με κάτω από 100 ευρώ και να βγάλει κάποια χλμ , απο το να έχει λάστιχα με 20000χλμ μέχρι να βγουν τα λινά . Κ για να κλείσω , σε σένα όχι δν θα το χάριζα
Κατ αρχήν αν δεν αντέχεις τις γνώμες των άλλων βαλτα στο. Car oχι εδώ.

Γνώμη μου είναι δεν χρειάζεται να συμφωνήσει κάνεις.

Δεύτερον μια που έκανες το λάθος να βγάλεις γλώσσα για τύπους που χαλανε αγγελίες, θα πω κι εγώ ότι ελπίζω μόνο να είσαι τόσο άσχετος, και να μην παίζεις συνειδητά με την ασφάλεια κάποιου αφελή που δεν ξέρει.

Επιλέγεις ότι σε βολεύει να δεις και όχι τα άλλα.

8χρονων λάστιχο κι απ το ράφι απάτητο να το πάρεις είναι πάρα πολύ πιθανό να είναι όχι απλώς ξεραμένα σκουπίδια αλλά και επικίνδυνα για την ασφάλεια κάποιου που δεν ξέρει.

Οπως μάλλον δεν διάβασες παραπάνω, Προσωπικά δεν με ενδιαφέρουν τα επικυνδυνα σκουπίδια που πουλάς, ούτε δωρεάν, οπότε σ αυτό συμφωνούμε, μη μου τα χαρίσεις.

Δεν θα έπρεπε να ενδιαφέρουν και κανέναν που δεν τιμολογει το κεφάλι του 200 κωλοευρώ, αλλά ας αποφασίσει ο καθένας μόνος του τι βλέπει, μην σου χαλάσουμε και την αγγελία.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Φίλε μου με κάθε σεβασμό, ασφάλτινο λάστιχο 7ετίας έχει μειωθεί πολύ η αποτελεσματικότητά του λόγω πολυκαιρίας και είναι επικίνδυνο.

Για την τιμή δε θα το σχολιάσω γιατί είναι καθαρά αξιολόγηση του αγοραστή.

(το παίζουμε good cop bad cop με τον ΧρήστοΕΛ)
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
οταν πηρα 06/2022 την 'χοντρη' ειχε ακριβως τα ιδια ελαστικα τα οποια συμφωνα με τον πωλητη ηταν αγορασμενα προσφατως.
πραγματι ηταν τοποθετημενα μερικους μηνες πριν με ελαχιστα χιλιομετρα....ΟΜΩΣ... ηταν παλιας παραγωγης,του 2016 εμπρος κ 2017 πισω
αγοραστηκαν απο καταστημα οντως καινουργια σε πολυ χαμηλη τιμη για εναν κ μονο λογο..να εχει η μοτο ελαστικα καθοτι τα προηγουμενα ηταν φθαρμενα.
ετσι ο πωλητης με ενα κοστος ελαχιστο σου εδινε την μοτο χωρις να εχεις αμεσα αυτο το εξοδο
μετα απο 2-3 βολτες τα αλλαξα με φρεσκα ελαστικα διοτι απλα η παλαιοτητα τους δεν αφηνε κανενα περιθωρειο να κινηθεις με ασφαλεια..εφοσον βεβαια μπορουσες να αντιληφθεις οτι η μοτο κυλουσε στον δρομο κ δεν παταγε...

δεν προσπαθω να ενοχλησω την αγγελια σου αλλα θα ηταν παραλογο να μην συμφωνω με τον Χρηστο κ τον Γιαννη.
ειμαστε μεγαλοι ανθρωποι,θεωρω υπευθηνοι κ οφειλουμε να ειμαστε αντικειμενικοι.
 
Top Bottom