Eορταστικη χωματαδα Βοιωτια (dirt story)

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
τελικα ολοι περασαν με τον ιδιο τροπο...
το μυστικο κρυβοταν στο χαραχτηριστικο ''ΕΤΣΙ'' του ινδου...
:p:happy::happy::happy:
Δεν νομίζω... Κουλουβαχατα πέρασαν όλοι!!
 

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
Μπράβο σου Αποστολε που κατάφερες να κάνεις το 2018 " λασπωμένο"!!:ok:
 

dkom

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
Tenere 700




Sent from my iPhone using Tapatalk
Ενα ονειρο ειμαι Χρειαζομαι επειγόντως χωματινες βολτες μπας και ξεστραβωθω , μα τι φλωριες ειναι αυτες "αντε μωρε δωσε γκαζι και περνα το " (απορώ πως δεν το ειπε κανενας)
Καλα και η πρωτη του tiger ειναι λες και ειναι 1000αρι supersport 40χλμ βγαζει ρελαντι
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ενα ονειρο ειμαι Χρειαζομαι επειγόντως χωματινες βολτες μπας και ξεστραβωθω , μα τι φλωριες ειναι αυτες "αντε μωρε δωσε γκαζι και περνα το " (απορώ πως δεν το ειπε κανενας)
Καλα και η πρωτη του tiger ειναι λες και ειναι 1000αρι supersport 40χλμ βγαζει ρελαντι
Μία χαρά είσαι και εσύ και ο τίγρης.... Το λάθος απο ότι κατάλαβες ήταν τα λαστιχα.
Κατά καιρούς γράφονται διάφορες κουταμάρες για τα λάστιχα, τα οποία στην πράξη δεν ισχύουν φυσικά και παίζουμε με την ασφάλεια μας.
Τακούνια στο χώμα και την λάσπη.... Τέλος.
 

ilias.ali

Ready To Race
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Ali
Μοτό
KTM 625 SXC 2004
Ζημιά κάνατε. Η τοποθέτηση του @ΛΕΩΝΙΔΑΣ. ήταν απλή και σωστή: Λάθος, συγνώμη. Ο καθένας μας μπορεί να το πάθει.

Από εκεί και πέρα κάθε άλλη απάντηση πλαισιωμένη από δικαιολογίες δημιουργεί εντυπώσεις και προκαλεί απαντήσεις. Δε θέλω να γράψω περισσότερα γιατί σκοπός δεν είναι η αντιπαράθεση αλλά όπως λέγονται τα σωστά πρέπει -έτσι απλά- να εντοπίζονται και τα λάθη. Μας διαβάζουν πολλοί.
Λάθος συγνώμη.ο αναμάρτητος πρώτος τον λίθον βαλέτω.-



Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Λάθος συγνώμη.ο αναμάρτητος πρώτος τον λίθον βαλέτω.-



Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Το είπα Ηλία μου κι εγώ, όλοι μπορούμε να το πάθουμε!
Η συμβουλή, παρότρυνση -δε ξέρω πως αλλιώς να το πω- είναι φιλική, ως φίλος προς φίλους. Δεν είμαι καλύτερος κανενός.
 

tripper.gr

Μέλος
Επαγγελματίας
Περιοχή
ΛΑΡΙΣΑ
Όνομα
Γούλας Θάνος
Μοτό
KTM 990R
Μικρά κατσίκια μέχρι ο αγαπημένος μου δεινόσαυρος (1150 adv και λέω αγαπημένος μιας το είχα αγοράσει 2 φορές) , το κέφι φαντάζομαι πως γκάζωνε όπως το 690 της παρέας , βουνό και θάλασσα , τι άλλο να ζητήσει κανείς? Πάντα τέτοια παίδες!!
 
Top Bottom