Eορταστικη χωματαδα 16/12/2018 (Βοιωτια)

rock n rolla_990

Κόπανος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Ζ
Μοτό
GS χιλιαδιακοσα
Piaggio Beverly
Vespa PX200E
Στο lambiko στη Λενορμαν πρεπει να με βριζουν ακομα απο χθες το βραδυ.. Βουρκο το εκανα.
Βολτάρα! Ευχαριστουμε πολυ για την οργανωση! Μηχανακι τσεκ, χερι πρησμενο τσεκ, σαμπρελα τσεκ, καλο φαγητο καρατσεκ! Ευχαριστω ολους για το σπρωξιμο, το σηκωμα και την αλλαγη ελαστικου!
Και στην επομενη!
Αναμενουμε φωτορομαντζο και βιντεορομαντζο! Στα μισα βιντεο θα ειμαι εγω να πεφτω.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Στο lambiko στη Λενορμαν πρεπει να με βριζουν ακομα απο χθες το βραδυ.. Βουρκο το εκανα.
Βολτάρα! Ευχαριστουμε πολυ για την οργανωση! Μηχανακι τσεκ, χερι πρησμενο τσεκ, σαμπρελα τσεκ, καλο φαγητο καρατσεκ! Ευχαριστω ολους για το σπρωξιμο, το σηκωμα και την αλλαγη ελαστικου!
Και στην επομενη!
Αναμενουμε φωτορομαντζο και βιντεορομαντζο! Στα μισα βιντεο θα ειμαι εγω να πεφτω.
Τελικά είχε δίκιο ο διαβολάκος...!;)
 

Giorgopro

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
KTM 640 Adv. 1999
Στο lambiko στη Λενορμαν πρεπει να με βριζουν ακομα απο χθες το βραδυ.. Βουρκο το εκανα.
Βολτάρα! Ευχαριστουμε πολυ για την οργανωση! Μηχανακι τσεκ, χερι πρησμενο τσεκ, σαμπρελα τσεκ, καλο φαγητο καρατσεκ! Ευχαριστω ολους για το σπρωξιμο, το σηκωμα και την αλλαγη ελαστικου!
Και στην επομενη!
Αναμενουμε φωτορομαντζο και βιντεορομαντζο! Στα μισα βιντεο θα ειμαι εγω να πεφτω.
Ούτε να το συζητάς , κάθε σπρώξιμο είναι δική μας ευχαρίστηση!!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Ούτε να το συζητάς , κάθε σπρώξιμο είναι δική μας ευχαρίστηση!!
εισαι στον σωστο δρομο μπραβο σου, οπου σμπρωξιμο μεσα!!!
 

lep990

Μέλος
Περιοχή
ΚΙΑΤΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
Όνομα
Νίκος
Μοτό
ΚΤΜ adventure 990
GAS GAS EC250
Honda bros 400
Σφηγκοφωλια!!!!
Τι κερδιζω?:roflmao:

Νικόλα αν βάλω για πολιτικός θα φτιάξω μια γέφυρα Κιάτο Λιβαδοστρα η θα βαλω φέρρυ-μποτ για κάθε χωμάτινη να περνάς απέναντι.
Οτι σε βολεύει.
Επειδή τα καλα παιδια δεν γίνονται πολιτικοί! αρα δεν θα γίνεις! θα έρχομαι απο γύρο φιλε και ας λιώνω τα λάστιχα στην εθνική!
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Επειδή τα καλα παιδια δεν γίνονται πολιτικοί! αρα δεν θα γίνεις! θα έρχομαι απο γύρο φιλε και ας λιώνω τα λάστιχα στην εθνική!
Θα χαρώ πολύ να σε ξαναδώ Νικόλα κ χαίρομαι που δεν με βλέπεις σαν πολιτικό
 
Top Bottom