Eορταστικη χωματαδα 16/12/2018 (Βοιωτια)

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Είδα ότι έκοψες ένα κομμάτι του ποστ μου!!!!ξέρεις...
Είναι η μαύρη αλήθεια φίλε μου όλοι οι αεριζμοι του κόζμου να γίνουν το μηχανάκι σου είναι ξεπερασμένο δεν έχει λάμψη, μπαςκλασαρια σκέτη..... Τρατζικ!!!
Το κόκκινο πιστόλι σποουκντ
Διαχειριστής ειμαι οτι θελω κάνω ! Γι αυτο ασε τις μαγκιες μη σε μπλοκαρω :cautious: Επισης οταν μπει η μπλε σελα και βαφτουν μαυρες οι ζαντες τα ξαναλεμε :punch: βασικα τοτε βλεπω να το βαζεις στα χαρίζεται το κοκκινο ματρακα :laugh:
 

lunatickpr

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
vstrom 650,crm 125 ktm525
:woho:ΚαλοΛάσπωτο Στέργιε .:friendship:




ΥΓ: 5 €/lt θα σου πουλάει μπετζίνα στο βουνό ο σοφός γέροντας. :ha
Παρακαλώ 15 λίτρα και για μένα.........

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Θα μιλήσω στο τερέν.....θα ξεμπαζωσω δρόμους χαντάκια και γούρνες
Όσοι έχουν ψυχή θα κατέβουν στο γήπεδο οι υπόλοιποι στους καναπέδες με τσάι........


Στάλθηκε από το ANE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Μόλις σου εστειλα μνμ, ρωτώντας το μχνκι πήρες, αλλά απαντήθηκε η ερώτηση μου ...
Εγώ δεν είμαι παλιοχαρακτήρας ν αρχίσω το δούλεμα, κατ αρχάς καλορίζικο και φυσικά καλές βόλτες,
το δούλεμα από το επόμενο μνμ :mooning:

Εγώ δυστυχώς, λόγω κατάστασης ΑΜΕΑ ακόμα, θα την παρακολουθήσω την βόλτα από εδώ ... Καλά να περάσετε !
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Μόλις σου εστειλα μνμ, ρωτώντας το μχνκι πήρες, αλλά απαντήθηκε η ερώτηση μου ...
Εγώ δεν είμαι παλιοχαρακτήρας ν αρχίσω το δούλεμα, κατ αρχάς καλορίζικο και φυσικά καλές βόλτες,
το δούλεμα από το επόμενο μνμ :mooning:

Εγώ δυστυχώς, λόγω κατάστασης ΑΜΕΑ ακόμα, θα την παρακολουθήσω την βόλτα από εδώ ... Καλά να περάσετε !
Κρίμας που δεν έρχεσαι και περαστικά
Σε ήθελα στα αποκαλυπτηρια της αγκουστα μαζι με την φριτέζα σου τέλος πάντων θα υπάρχουν άλλα........ (Ηλία που σε ρε αρχητιγανιαρη)
 

flash

Μέλος
Όνομα
panagiotis
Μοτό
transalp xlv650
Suzuki drz 400
Μόλις σου εστειλα μνμ, ρωτώντας το μχνκι πήρες, αλλά απαντήθηκε η ερώτηση μου ...
Εγώ δεν είμαι παλιοχαρακτήρας ν αρχίσω το δούλεμα, κατ αρχάς καλορίζικο και φυσικά καλές βόλτες,
το δούλεμα από το επόμενο μνμ :mooning:

Εγώ δυστυχώς, λόγω κατάστασης ΑΜΕΑ ακόμα, θα την παρακολουθήσω την βόλτα από εδώ ... Καλά να περάσετε !
Δημητρη περαστικα εχω χασει επεισοδιο τι επαθες;
 

lunatickpr

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
vstrom 650,crm 125 ktm525
Δημητρη περαστικα εχω χασει επεισοδιο τι επαθες;
Εγώ τίποτα μάλλον μπέρδεψες τα μηνύματα.... Αύριο θα σας πιω το αίμα.... Αν και δεν θέλω να κάνω δηλώσεις..... Χαχαχαχα

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Κρίμας που δεν έρχεσαι και περαστικά
Σε ήθελα στα αποκαλυπτηρια της αγκουστα μαζι με την φριτέζα σου τέλος πάντων θα υπάρχουν άλλα........ (Ηλία που σε ρε αρχητιγανιαρη)
Εγω δεν εχω μηχανακι για αυτη τη βολτα !! Το τραβελοεντουρο το εκοψα !!! Καλα να περασεις με τη γκουστερα σου :laugh:
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Καλολασπωτο το κόκκινο μηχάνημα @Phoenix !
Δεν θα έρθω μαζί σας γιατί θα έχω προβλημα με του νευρώνες της κάτω κεφαλής!!!!
Μόλις δω το κόκκινο μηχάνημα που αναφέρω παραπάνω!!!
Ανταλλαγή gs 1200 με εντουρο δέχομαι όμως
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Δημητρη περαστικα εχω χασει επεισοδιο τι επαθες;
Γειά σου ρε Πάνο, είχα ένα τροχαίο 19/10 το οποίο μου άφησε ένα μεγάλο αιμάτωμα στο αριστερό πόδι,
το οποίο ενώ δεν φαίνοταν σοβαρό, με έβαλε σε ΜΕΓΑΛΕΣ φασαρίες, τελος καλό όμως όλα καλά,
απλά χώμα από το νέο έτος ... δυστυχώς ...
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Εφτασε και η καθιερωμενη πλεον εορταστικη χωματαδα για να φυγει σωστα λασπωμενο το 2018.
Η συναντηση θα γινει στο χωριο μου Καλλιθεα Βοιωτιας οπου θα πιουμε τον πρωινο μας καφε και θα ξεκινησουμε.
Η διαδρομη θα ειναι καταλληλη για ολες τις on-οff μοτοσυκλετες και θα εχει Θαλασσα-βουνο-λασπη-πετρα-ρεματιες.
Αν ο καιρος ειναι βροχερος
θα χρειαστειτε χωματινα ελαστικα για τα περασματα στους καμπους της Θηβας.


Στο τελος θα παμε για φαγητο στο χωριο Αμπελοχωρι που θα μας περιμενουν τα καλυτερα κοψιδια.

Ετοιμαστειτε!

Αποστόλη, η διαδρομή είναι βατή για τετρακίνητο αμάξι ?
Από το να κάτσω σπίτι, λέω να ρίξω τη μούρη μου και να έρθω με το αμάξι, αν γίνεται βέβαια ... :sorry:
Έχω τριγυρίσει αρκετά εκεί, και νομίζω θα την παλέψω ... εκτός εαν έχει πολύ στενά περάσματα,
αλλά πάλι ... άμα χωράνε τα BMW θα χωράει και το Forester ... :)
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Γειά σου ρε Πάνο, είχα ένα τροχαίο 19/10 το οποίο μου άφησε ένα μεγάλο αιμάτωμα στο αριστερό πόδι,
το οποίο ενώ δεν φαίνοταν σοβαρό, με έβαλε σε ΜΕΓΑΛΕΣ φασαρίες, τελος καλό όμως όλα καλά,
απλά χώμα από το νέο έτος ... δυστυχώς ...
Γρηγορα καλα φιλε. Νομιζα οτι ηταν λιγοτερο σοβαρο, αλλα τελικα 1.5 μηνας μεχρι τωρα.
Περαστικα.
 
Reactions: dtz

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Αποστόλη, η διαδρομή είναι βατή για τετρακίνητο αμάξι ?
Από το να κάτσω σπίτι, λέω να ρίξω τη μούρη μου και να έρθω με το αμάξι, αν γίνεται βέβαια ... :sorry:
Έχω τριγυρίσει αρκετά εκεί, και νομίζω θα την παλέψω ... εκτός εαν έχει πολύ στενά περάσματα,
αλλά πάλι ... άμα χωράνε τα BMW θα χωράει και το Forester ... :)
Περνάει ;)
 

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Αποστόλη, η διαδρομή είναι βατή για τετρακίνητο αμάξι ?
Από το να κάτσω σπίτι, λέω να ρίξω τη μούρη μου και να έρθω με το αμάξι, αν γίνεται βέβαια ... :sorry:
Έχω τριγυρίσει αρκετά εκεί, και νομίζω θα την παλέψω ... εκτός εαν έχει πολύ στενά περάσματα,
αλλά πάλι ... άμα χωράνε τα BMW θα χωράει και το Forester ... :)
ναι μπορεις να ακολουθησεις εκτος απο καποια σημεια τα οποια τα παρακαμπτεις.
 
Reactions: dtz

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Εγω δεν εχω μηχανακι για αυτη τη βολτα !! Το τραβελοεντουρο το εκοψα !!! Καλα να περασεις με τη γκουστερα σου :laugh:
Η βολτα ειναι σχετικα μικρη ακι βγαινει με λιγοτερο απο ενα τεποζιτο του exc...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Η βολτα ειναι σχετικα μικρη ακι βγαινει με λιγοτερο απο ενα τεποζιτο του exc...
Δεν βγαίνει με τσόκαρο στο κεφάλι.... Όμως!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Θα με καθυστερεί ο Μπαμπης ρε φιλε αν ερθω με αυτο ! Καλα αντε θα το σκεφτω !!! :p
Θα σου χαϊδεύει το κράνος... Έλα και θα καλοπερασεις και εσύ και ο αγκουστα!
 
Top Bottom