Enduro riding

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
:yew::clp::friendship::ll::yup::stm:
Θα γίνει και στην Τριπολη οργανωμένη βόλτα εντούρο. Οπότε έχουμε και λέμε:

Αγίοι Θεοδώροι 1/12/19
Μέγαρα (αναμένουμε λεπτομέρειες)
Τρίπολη (δεν θυμάμαι ημερομηνία).
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Μέγαρα 9 Φεβρουαρίου αν και δεν έχει ανακοινωθεί επίσημα ακόμα νομίζω και καπου στα μέσα Δεκέμβρη έχει στα Μέγαρα παλι την βολτα από τους Βετερανους .

Τα υπόλοιπα όπως τα είπατε παραπάνω. Πιστεύω θα πάμε σε όλα καλά να είμαστε
 

bill race

Μέλος
Περιοχή
Λουτρακι
Όνομα
Βασιλης
Μοτό
Gamoto
Η εντουρόβολτα των βετεράνων στα Μέγαρα γινεται καθε χρονο Δεκεμβρη πριν τις γιορτές, ειναι μικρη 35χλμ και με μικρο βαθμο δυσκολίας.
Ακολουθει γλεντη, φαγοπότι και σκοπος της ειναι η συναντηση και το μπλα μπλα παλαιων εντουράδων.

Η βολτα τηςΤρίπολης περυσι ηταν φιάσκο, κολλησαν αρκετοι σε ποταμι με πολυ νερο και λασπη, η οργανωση ηταν απουσα και καποιοι εφυγαν απο εκει στις 11 το βραδυ μετα απο πολυ ταλαιπωρια.
Φετος εμαθα οτι δεν ειναι οι ιδιοι στην οργανωση της βόλτας και οτι η διαδρομη θα μας μεινει αξεχαστη!!!!
Το ελπιζω γιατι το Μαιναλο ειναι πανεμορφο....

Οι πρώτες βοήθειες μετά τον πνιγμό :laugh:
 
Τελευταία επεξεργασία:

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Η εντουρόβολτα των βετεράνων στα Μέγαρα γινεται καθε χρονο Δεκεμβρη πριν τις γιορτές, ειναι μικρη 35χλμ και με μικρο βαθμο δυσκολίας.
Ακολουθει γλεντη, φαγοπότι και σκοπος της ειναι η συναντηση και το μπλα μπλα παλαιων εντουράδων.

Η βολτα τηςΤρίπολης περυσι ηταν φιάσκο, κολλησαν αρκετοι σε ποταμι με πολυ νερο και λασπη, η οργανωση ηταν απουσα και καποιοι εφυγαν απο εκει στις 11 το βραδυ μετα απο πολυ ταλαιπωρια.
Φετος εμαθα οτι δεν ειναι οι ιδιοι στην οργανωση της βόλτας και οτι η διαδρομη θα μας μεινει αξεχαστη!!!!
Το ελπιζω γιατι το Μαιναλο ειναι πανεμορφο....

Οι πρώτες βοήθειες μετά τον πνιγμό :laugh:
Η βόλτα που είχε γίνει στην Τρίπολη το 2012 ήταν όλα τα λεφτά.

Πέρσυ δεν πήγα αλλά κάτι φιλαράκια μου που πήγαν είχαν θέμα. Το χειρότερο ήταν πως το crf 450 του ενός που είναι και γερόλυκος του εντούρο τον άφησε χρόνους στο ποτάμι. Η άλλη παρέα βγήκε από εκεί αργά το απόγευμα.

Εύχομαι φέτος να είναι πιο νορμάλ τα πράματα να το χαρεί κόσμος.

Στους βετεράνους στα Μέγαρα, όλα τα λεφτά είναι η εμφάνιση-show του Μεζίτη και το γλεντακι μετά. Και η βόλτα μια χαρά είναι, εύκολη βεβαια και γκαζερή αλλά σε ωραία κομμάτια συνήθως. Με 2 γύρους είναι πιο χορταστική.
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
3 βολτες στη σειρά, 3 συνεχόμενες Κυριακές μου είναι δύσκολο, οπότε πολύ πιθανό κάποια να την κάψω.
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Την Κυριακή που έρχεται θα είναι κάνεις από εδώ στην εντουροβολτα στους Αγίους Θεοδώρους?
 

bill race

Μέλος
Περιοχή
Λουτρακι
Όνομα
Βασιλης
Μοτό
Gamoto
Ηλία θα είμαι εκεί, ώρα ακριβώς δεν ξέρω αλλά υπολογίζω κατά τις 10 να ξεκινήσουμε.
Θα βρεθούμε εκεί,το τηλ μου είναι στο προφίλ, τα λέμε πάλι Σάββατο:happy::happy:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Την Κυριακή που έρχεται θα είναι κάνεις από εδώ στην εντουροβολτα στους Αγίους Θεοδώρους?
Θα μαι κει Λιακο μπουρνωντα αν έρθεις θα σε χαλάσω...προφυλαξου!!!!
 
Top Bottom