ENDURO TRAINING BASIC LEVEL (εκδήλωση ενδιαφέροντος)

southstromer

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BMW
Επειδή ενδιαφέρομαι να παρακολουθήσω το εν λόγω μάθημα, στο οποίο εκπαιδευτής είναι ο Νίκος Σπανός και πραγματοποιείται είτε ατομικά είτε για δύο άτομα, ανά εκπαιδευτή, ενδιαφέρεται κάποιος από το φόρουμ για την πραγματοποίηση της εκπαίδευσης προκειμένου να μοιραστεί το κόστος στα δύο άτομα ( κόστος 80 € το άτομο)? Περιοχή Αττική (Ανάβυσσος ή Βαρυμπόμπη) και κατά προτίμηση το ΣΚ.
Περισσότερες πληροφορίες εδώ ENDURO BASIC - All Road Training
 

ktasos

Μέλος
Περιοχή
Κιάτο
Όνομα
Tasos
Μοτό
BMW R1200GS LC ADV
Παιδιά χωρίς να είμαι σίγουρος, τα μαθήματα έχουν μεταφερθεί στον Μαραθώνα. Αύριο που έχω εγώ ένα μάθημα με τον Νίκο, θα τον ρωτήσω και θα σας ενημερώσω. Αν θέλετε να τον ρωτήσω κάτι άλλο σχετικά με μαθήματα πείτε το. :)
 

rodouma

::..PRoVoΚάΤωΡ..::
Περιοχή
W
Όνομα
T
Μοτό
::..GT..::
Το 'χουμε συζητήσει με τον Γιώργο @southstromer για το BASIC κάποιο ΣΚ, αλλά το τρενάρω μέχρι να ανοίξει λίγο ο καιρός...

Περισσότερο με ενδιαφέρει το θεωρητικό μέρος, για ψυχολογικούς λόγους, καθώς θεωρώ ότι ήδη έχω οδηγήσει -με σχετική επιτυχία- σε αρκετά δύσκολα τερέν με τη βοήθεια έμπειρων φίλων του ADVride...
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
Κι εγώ το έχω στα υπόψην.
Κάποια στιγμή θέλω να το κάνω το μάθημα,έχω κάνει και μια πρώτη επαφή με τον σπανό για κάποιες πληροφορίες.
 

southstromer

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BMW
Όντως, αλλαξε ο τόπος πραγματοποίησης της εκπαίδευσης και πλέον για τους κατοίκους της Αττικής, όπως αναφέρει η ιστοσελίδα της ART, είναι ο Μαραθώνας
 

Τσακάλι

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
R1200GS
Honda Sh 150
Ενδιαφέρει κι εμένα παίδες. Σε περίπτωση που κανονίσουμε κάτι είμαι μέσα. Επίσης στο site του αναφέρεται και για γκρουπ 6-8 ατόμων στα 500 κάτι ευρώ.

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ktasos

Μέλος
Περιοχή
Κιάτο
Όνομα
Tasos
Μοτό
BMW R1200GS LC ADV
Μαραθώνας παίδες.
Εγώ έχω μάθημα τον Φεβρουάριο, 2ήμερο τον Μάρτιο, και μετά Μάϊο πάλι 2ήμερο. Με λίγα λόγια, έχω χαζέψει χαχαχα
 

Ragnarsson

Μέλος
Περιοχή
Άνω Πατήσια, Αθήνα
Όνομα
Thanos
Μοτό
Φρέσκος Έρωτας F 800 GS Anniversary
Το έχω και εγώ στο πρόγραμμα για κάποιο ΣΚ αλλά το καθυστερώ λόγω υποχρεώσεων, θεωρώ θα είναι καλό προηγούμενο για να ακολουθήσω μετά το φόρουμ!

Άαα ρε GS, θα σου βγάλω την πίστη!
 

abakas

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1250GS ADV
ΚΤΜ 950 ADV :-)
Καλημέρα, αποκάλυψη το training για τις δυνατότητες της μηχανής αλλά και του αναβάτη! Εξαιρετικός ο Νίκος Σπανός, μεθοδικός, εμπεριστατωμένος με σαφές πρόγραμμα. Ξεκινάς ως καθημερινός αναβάτης και φτάνεις να κινείσαι με 60Km στο χώμα πλαγιολισθαίνοντας κατά την επιτάχυνση σαν να είναι το πιο φυσικό πράγμα. Η εξέλιξη σου κατά την εκπαίδευση είναι ραγδαία και έρχεται με απολύτως φυσικό τρόπο. Οποιοσδήποτε θέλει να εξελιχθεί σαν οδηγός και θα ήθελε να μάθει τι μπορεί να κάνει η μηχανή του (κατάλαβα πόσο πολύ μελετημένο - δομικά, μηχανικά, ηλεκτρονικά- είναι το GS για travel enduro ) ας το παρακολουθήσει.
 

jocker-t

#Ντανταντιρλάνταντα
Περιοχή
Busy Riding
Όνομα
Harris
Μοτό
"The Whip"
Έτοιμος για τον Σπανό την Κυριακή στις 26



Sent from my iPhone using Tapatalk
Απ τα λιγα μηχανάκια που του πάει τόσο πολύ το τακούνι το GS.
 

Chester24

Fatus Olus
Περιοχή
Πατρα - Σαμος
Όνομα
Κωστας
Μοτό
Yamaha XT660z
Καλημέρα, αποκάλυψη το training για τις δυνατότητες της μηχανής αλλά και του αναβάτη! Εξαιρετικός ο Νίκος Σπανός, μεθοδικός, εμπεριστατωμένος με σαφές πρόγραμμα. Ξεκινάς ως καθημερινός αναβάτης και φτάνεις να κινείσαι με 60Km στο χώμα πλαγιολισθαίνοντας κατά την επιτάχυνση σαν να είναι το πιο φυσικό πράγμα. Η εξέλιξη σου κατά την εκπαίδευση είναι ραγδαία και έρχεται με απολύτως φυσικό τρόπο. Οποιοσδήποτε θέλει να εξελιχθεί σαν οδηγός και θα ήθελε να μάθει τι μπορεί να κάνει η μηχανή του (κατάλαβα πόσο πολύ μελετημένο - δομικά, μηχανικά, ηλεκτρονικά- είναι το GS για travel enduro ) ας το παρακολουθήσει.
Αυτο ειναι το σχολειο που γινεται στο Λαυριο?
 

Τσακάλι

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
R1200GS
Honda Sh 150
Κοντά στο Λαύριο, στις αλυκές Αναβύσσου.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Θα κάνει κι άλλα ομαδικά μαθήματα; σας είπε κάτι;

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

abakas

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1250GS ADV
ΚΤΜ 950 ADV :-)
Θα κάνει κι άλλα ομαδικά μαθήματα; σας είπε κάτι;

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Δεν είπε κάτι αλλα τα βγάζει στο site και στο Facebook
Αρχική - All Road Training


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top Bottom