ENDUROHOUSE SPRINT ENDURO BY MIMIKOS MOTOSHOP

alekni

Μέλος
Περιοχή
Χαλκίδα
Όνομα
Aλέξης
Μοτό
R 1150 GS
Για μια διαδρομη enduro εκτος απο την μοτο, κάποιος χρειάζεται και τον απαραίτητο εξοπλισμο, μποτες, κρανος, προστασιες, και την κάποια εμπειρία στο χωμα.....γνωρίζοντας οτι δεν διαθέτεις ΤΙΠΟΤΑ απο τα παραπάνω, θα σε παρακαλούσα οχι μονο να προσέχεις, αλλα να πάρεις μαζι σου μια κάμερα και να καταγράψεις το εγχείρημα μα σου αυτό, ετσι ώστε να προσφέρεις απλόχερα γέλιο μεχρι δακρύων σε όλους εμας σε ετουτο εδω το χώρο, αλλα και στις γενιες που θα έρθουν μποΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Για μια διαδρομη enduro εκτος απο την μοτο, κάποιος χρειάζεται και τον απαραίτητο εξοπλισμο, μποτες, κρανος, προστασιες, και την κάποια εμπειρία στο χωμα.....γνωρίζοντας οτι δεν διαθέτεις ΤΙΠΟΤΑ απο τα παραπάνω, θα σε παρακαλούσα οχι μονο να προσέχεις, αλλα να πάρεις μαζι σου μια κάμερα και να καταγράψεις το εγχείρημα μα σου αυτό, ετσι ώστε να προσφέρεις απλόχερα γέλιο μεχρι δακρύων σε όλους εμας σε ετουτο εδω το χώρο, αλλα και στις γενιες που θα έρθουν μποΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
Θα του δώσω εγώ. ....
Θα πέσει πολύ γέλιο .....:friendship:
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Δεν κάνει παλληκάρι μου το μοτοσακό που θέλεις να πάρεις για τη βόλτα αυτή ...:D
Αμα θέλεις να κάνεις τέτοια, πρέπει να πάρεις "ΜΗΧΑΝΑΚΙ" ... αλλιώς ... :cry::cry::cry:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Δεν κάνει παλληκάρι μου το μοτοσακό που θέλεις να πάρεις για τη βόλτα αυτή ...:D
Αμα θέλεις να κάνεις τέτοια, πρέπει να πάρεις "ΜΗΧΑΝΑΚΙ" ... αλλιώς ... :cry::cry::cry:
Και έλεγα !!!!!!!
Δε θα βγει απο την σπηλιά !!!!!!!;;;;;;;;
Θα πάω !!!!!!
Εχω κανει και χειρότερα !!!

Από αδιευκρίνιστο !!!!
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
ΟΚ, LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLike τότε :ok:

και μην ξεχάσεις ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ λαστιχα, και τσέκαρε αν δουλεύει το βεντιλατέρ ...:D
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Δεν ξέρω ακόμα ... υπάρχει περίπτωση να φύγω αύριο απόγευμα ...
την κάναμε τη βόλτα τέλος Απρίλη και κλαίγαμε ... την Κυριακή μπορεί να "αιτηθούμε αναβολή" ...
Μιλήσα με τον Κώστα και έχει ΒΡΕΞΕΙ ...
ο πύραυλος πάντως είναι έτοιμος ...

 
Τελευταία επεξεργασία:

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Τελικά το πήρες το κατσίκι...;
Χρήστο, μη το μάθει κανείς, πάρτον τηλέφωνο να του κάνεις πλάκα ... το κατσίκι βγήκε "βετούλι"...:D:D:D
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
τζιφος !!!!
Γκαντεμιά !!!!
 
Top Bottom