Euroβολιά 2017

socrates

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Σωκράτης
Μοτό
dl650
Ξεκίνησες όμορφα και με τρομερές φωτο...
Ο φακός που σου δάνεισα είναι 35 mm... :D



advphone
Εεεεε ρε σκάλωμα που έχω φάει με τον 50άρι. Εχεις δίκιο Κώστα.

τα μερη που αναφερεις αποτελουν στανταρ για ενα δυνατο ταξιδωτικο κ ανυπομονουμε να το διαβασουμε, οι δε φωτο δειχνουν προσεγμενες κατι που μας εξιταρει ακομα περισσοτερο...ομως....εχουν μεγεθος γραμματοσημου...τις αδικεις.
Ας είναι καλά το google + που τις έχω μεταφορτώσει και δεν μου επιτρέπει να τις βάλω με μεγαλύτερο μέγεθος. Με το που θα βρω ένα image hosting της προκοπής θα τις αντικαταστήσω με μεγαλύτερο μέγεθος. Από ανάλυση δεν υπάρχει θέμα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Καταπληκτικά μέρη και για μένα η Φλωρεντία (όπου έχω μείνει 2 μήνες) ταξίδι 2,5 δεκαετίες πίσω...
Ψάξ'το με το Google + , άλλοι ανεβάζουν φωτογραφίες πολύ μεγαλύτερου μεγέθους.
 

socrates

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Σωκράτης
Μοτό
dl650
Καταπληκτικά μέρη και για μένα η Φλωρεντία (όπου έχω μείνει 2 μήνες) ταξίδι 2,5 δεκαετίες πίσω...
Ψάξ'το με το Google + , άλλοι ανεβάζουν φωτογραφίες πολύ μεγαλύτερου μεγέθους.
Το μόνο που με ξενέρωσε στην Φλωρεντία ήταν ένα από τα απρόοπτα στην διαμονή μας, αφου λόγω βλάβης μείναμε χωρίς ρεύμα όλο το βράδυ (=> όχι φως, όχι κλιματισμό, όχι φόρτιση στις συσκευές, όχι wifi, όχι ψυγείο για το πρωινό).

Resize μπορώ να κάνω αλλά η ανάλυση παραμένει ίδια επομένως οι φωτογραφίες δεν φαίνονται καλά σε μεγαλύτερο μέγεθος. Έχεις κάποιο τρόπο να πάρω τον συνδεσμο της φωτογραφίας στην full έκδοση της;
 
Τελευταία επεξεργασία:

socrates

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Σωκράτης
Μοτό
dl650
Βιντεο... Το ανέβασμα της Αυστρίας μετά την Σλοβενία. Φίλαχ - Σάλτσμπουργ σε επιλεγμένο επαρχιακό.
Οδηγική απόλαυση, με σύμμαχο τον καιρό. Ούτε για φωτογραφίες δεν σταματάγαμε.

 
Top Bottom