F650GS απλό, Dakar, ή κάτι άλλο;

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Με τα λεφτά που διαθέτεις, Dakar θα προτείνα (με λιγότερα δηλαδή και ότι περισσεύει, διορθώνεις το μηχανάκι, το φέρνεις στα γούστα σου και σου μένουν για βόλτες)...

Αν αρχίσουμε τα +500€ από τον προϋπολογισμό σου για αγορά +πόσα άλλα θα χρειαστείς να βάλεις/φτιάξεις... Ξεφεύγουμε

Ωστόσο, αν δεν βιάζεσαι κι αν δεν είναι το μοναδικό μεταφορικό σου μέσο, ψάξε με την ησυχία σου για την καλύτερη επιλογή
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Με τα λεφτά που διαθέτεις, Dakar θα προτείνα (με λιγότερα δηλαδή και ότι περισσεύει, διορθώνεις το μηχανάκι, το φέρνεις στα γούστα σου και σου μένουν για βόλτες)...

Αν αρχίσουμε τα +500€ από τον προϋπολογισμό σου για αγορά +πόσα άλλα θα χρειαστείς να βάλεις/φτιάξεις... Ξεφεύγουμε

Ωστόσο, αν δεν βιάζεσαι κι αν δεν είναι το μοναδικό μεταφορικό σου μέσο, ψάξε με την ησυχία σου για την καλύτερη επιλογή
Ντάξει έδωσες ρέστα τώρα,ειδικά με το τελευταίο για την καλύτερη επιλογή....
:p:p:p
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Ντάξει έδωσες ρέστα τώρα,ειδικά με το τελευταίο για την καλύτερη επιλογή....
:p:p:p
Επίσης μπορεί να δει το δικό μου VStrom που είναι έτοιμο για όλα και τα κάνει όλα και συμφέρει
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
φίλε Renegade πάρτο το ρημάδι το VStrom του todor μπας και ησυχάσουμε..πόσο είναι η διαφορά να βάλουμε όλοι από κάτι μπας και ησυχάσουμε...εδώ ετοιμάζουμε ταξίδι στην Ινδία για να πάμε να δοκιμάσουμε το Hero...ειδικοί απεσταλμένοι για τον κύριο todor...
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
φίλε Renegade πάρτο το ρημάδι το VStrom του todor μπας και ησυχάσουμε..πόσο είναι η διαφορά να βάλουμε όλοι από κάτι μπας και ησυχάσουμε...εδώ ετοιμάζουμε ταξίδι στην Ινδία για να πάμε να δοκιμάσουμε το Hero...ειδικοί απεσταλμένοι για τον κύριο todor...
:pointu:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
φίλε Renegade πάρτο το ρημάδι το VStrom του todor μπας και ησυχάσουμε..πόσο είναι η διαφορά να βάλουμε όλοι από κάτι μπας και ησυχάσουμε...εδώ ετοιμάζουμε ταξίδι στην Ινδία για να πάμε να δοκιμάσουμε το Hero...ειδικοί απεσταλμένοι για τον κύριο todor...
ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Επίσης γουστάρω που δείχνετε ενθουσιασμό λες και πρόκειται να αγοράσετε εσείς οι ίδιοι την μηχανη!!!!

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Έχουμε σκιαχτει. Δες τον προλαλησαντα todor κ θα καταλάβεις.:p;):)
 

Ragnarsson

Μέλος
Περιοχή
Άνω Πατήσια, Αθήνα
Όνομα
Thanos
Μοτό
Φρέσκος Έρωτας F 800 GS Anniversary
todor Παρακολουθώ απ' την αρχή και το δικό σου θέμα, και έχω να δηλώσω πως γουστάρω, και πως θα την βγάλεις την άκρη ωραία το πας, θα έρθεις και εσύ στο Φ800 κλαμπ στο τέλος.
Να ξέρεις πως ήμουν πιο αναποφάσιστος από 'σένα (ναι γίνεται).

Renegade Λοιπόν αν δε πάρεις το στρώμα του Θοδωρή από πάνω, αν όσο περνάει ο καιρός γίνεσαι και λιγο πιο ελαστικός, ανατρέχοντας στο πρώτο μου ποστ, και εμένα με κατεύθυναν τα παιδιά καρφωτό στο F 800 GS.
Δεν το έχω πολύ καιρό (έκλεισα 5μηνο) αλλά δεν το έχω μετανιώσει στιγμή, ούτε που περίμενα να μαζέψω τη διαφορά να ανέβω κατηγορία, ούτε την επιλογή, και @everyone να 'στε καλά ρε παιδιά με φτιάξατε πολύ καλά!
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Έχουμε σκιαχτει. Δες τον προλαλησαντα todor κ θα καταλάβεις.:p;):)
Μπα... Αυτός θα πάρει εφοχτακοσια... Έτοιμος ψημένος είναι...

Σιγά μη γλιτώσετε από μένα μπουάχαχαχα
 

Renegade

Μέλος
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Θα δείξει
:fun:fun:fun
Δεν υπαρχετε λεμε!! Η αληθεια ειναι πως διαβασα και εγω το θεμα του Todor, και σκιαχτηκα μην καταληξω και εγω ετσι και σας παιδευουμε απο δυο μπαντες ταυτοχρονα!

Μπεσα αν υπηρχαν τα λεφτα, δεν θα το εψαχνα καν, για f800 θα πηγαινα. Απλα ψιλοφοβαμαι να κανω την υπερβαση, γιατι την πατησα με τον ιδιο τροπο οταν αγορασα το 990 και λεω να παω σε πιο safe επιλογη, να εχω περιθωριο δηλαδη αν χρειαστει αμεσα κατι τον πρωτο καιρο.

Το καλο ειναι πως υπαρχει αυτοκινητο, οποτε δεν βιαζομαι πολυ για την αγορα.
Το κακο ειναι πως φτιαχνει ο καιρος, πουλησα και το παπι, εχω εγκλωβιστει μονο με το αυτοκινητο και φοβαμαι μην κανω καμια κινηση απελπισιας στην αναγκη να ξανακαβαλησω διτροχο :p
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Μπεσα αν υπηρχαν τα λεφτα, δεν θα το εψαχνα καν, για f800 θα πηγαινα. Απλα ψιλοφοβαμαι να κανω την υπερβαση, γιατι την πατησα με τον ιδιο τροπο οταν αγορασα το 990 και λεω να παω σε πιο safe επιλογη, να εχω περιθωριο δηλαδη αν χρειαστει αμεσα κατι τον πρωτο καιρο.

αναγκη να ξανακαβαλησω διτροχο
ε μα φωνάζει το θέμα!!!! v-strom!!!! βάζεις και χωμάτινα και το παίζεις και μάγκας!!!!

μετά συμπληρώνεις κι εσύ την λίστα αναμονής για την απάντηση στο θέμα μας


κι εγώ μαζί σου πάντως... για το F800 (όχι 650 και τρέχα γύρευε) θα την έκανα την υπέρβαση :)
(όπως σου προτείνει ο Alex990 )

να κι αλλο Bmw F 800 GS F800 GS '07 - € 4.900 - Car.gr
 

Renegade

Μέλος
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Θα δείξει
Ο συγκεκριμενος εχει και αλλη μια αγγελια για το ιδιο μηχανακι, με το ιδιο τηλεφωνο, το ιδιο ονοματεπωνυμο, αλλη περιοχη, αλλα κμ, αλλες φωτο, και αλλη τιμη!!!
Να τον παρω στα σοβαρα;; Χμμμ
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Παναγιώτη, transalp θα κοιτούσες?
 

Ragnarsson

Μέλος
Περιοχή
Άνω Πατήσια, Αθήνα
Όνομα
Thanos
Μοτό
Φρέσκος Έρωτας F 800 GS Anniversary
Ο συγκεκριμενος εχει και αλλη μια αγγελια για το ιδιο μηχανακι, με το ιδιο τηλεφωνο, το ιδιο ονοματεπωνυμο, αλλη περιοχη, αλλα κμ, αλλες φωτο, και αλλη τιμη!!!
Να τον παρω στα σοβαρα;; Χμμμ
Πολλοί δε ξέρουν πως ακριβώς δουλεύει η φάση και ανεβάζουν την αγγελία 2η φορά αντί να κάνουν edit μη τον παρεξηγείς γι' αυτό.
Χωρίς να λέω ότι το μοτορι είναι καλό ή όχι προφανώς

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 
Top Bottom