F800GS-Tζόγος στα δισκόφρενα?!?

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
ναι δεν ειναι ελαττωμα αλλα ειναι πολυ εκνευριστικο!ισως ειναι και για αλλαγη ετσι και αλλιως οποτε ψαχνομαι να δω τι θα κανω.μαργαριτα παλι πλευστους ε;
Παντως ειναι πολυ λιγα τα χλμ που εχεις και πιθανον και η φθορα ελαχιστη...μην το βιαζεσαι για αντικατασταση και ισως να κοιτουσες και τη λυση πρεσαρισματος ωστε να σταματησει να σε ενοχλει
 

Γιαννης20v

Μέλος
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
BMW R1200GS LC
Παντως ειναι πολυ λιγα τα χλμ που εχεις και πιθανον και η φθορα ελαχιστη...μην το βιαζεσαι για αντικατασταση και ισως να κοιτουσες και τη λυση πρεσαρισματος ωστε να σταματησει να σε ενοχλει
οτι εχουν μια φθορα τν εχουν αλλα οχι τραγικη απλα δε μπορω να τους ακουω να "κουδουνιζουν" κ ελεγα να τους αλλαξω μια κ καλη.πρεσαρισμα ε;;τοχεις κανει;ξερεις που πως ποσο;;
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
οτι εχουν μια φθορα τν εχουν αλλα οχι τραγικη απλα δε μπορω να τους ακουω να "κουδουνιζουν" κ ελεγα να τους αλλαξω μια κ καλη.πρεσαρισμα ε;;τοχεις κανει;ξερεις που πως ποσο;;
Nαι αυτο εκανα τελικα οταν ειδα οτι ειχα ενα τζογο και μαλιστα αρκετα νωρις καπου στα 30.000χλμ(ισως κ λογω χωματος παραπανω...)πηγα πρεσα με ελαχιστο κοστος-αν θυμαμαι κανα 20αρικο μου πηρε)και ειναι κομπλε απο τοτε...με σημερινα 55.000κατι χλμ και ολα βαινουν καλως
 

Γιαννης20v

Μέλος
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
BMW R1200GS LC
Nαι αυτο εκανα τελικα οταν ειδα οτι ειχα ενα τζογο και μαλιστα αρκετα νωρις καπου στα 30.000χλμ(ισως κ λογω χωματος παραπανω...)πηγα πρεσα με ελαχιστο κοστος-αν θυμαμαι κανα 20αρικο μου πηρε)και ειναι κομπλε απο τοτε...με σημερινα 55.000κατι χλμ και ολα βαινουν καλως
μπορεις να μου δωσεις παραπανω πληροφοριες;
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
μπορεις να μου δωσεις παραπανω πληροφοριες;
Για Πατρα ναι,αν θελεις σου λεω...Αθηνα δεν γνωριζω που μπορεις να απευθυνθεις...αν καποιος γνωριζει ας βοηθησει
 
Top Bottom