Falco-avantour

Jeronimo

Simplicity
Περιοχή
Athens
Όνομα
George
Μοτό
Suzuki GT1000
Honda Super Cub C125
Honda SH350
Τις παρηγγειλα Κυριακη βραδυ και δευτερα πρωι ηταν ηδη στην αθηνα απο το μαγαζι της πατρας.

Value for money Σίγουρα μεσω της εκπτωσης.

Πολυ ελαφρια αισθηση , φαινονται οτι δεν θα ενοχλησουν σε ολοημερη χρηση + περπατημα .

Σιγουριά στην ποιότητα και αντοχή της θα δείξει μόνο ο χρόνος .

Καλοφόρετες σε Όλους !


Υ.Γ. Δεν ήμουν σίγουρος για το νούμερο γιατι στις streetαδικες φοραω και 45αρι και 46αρι αναλογα με την φόρμα καθε φιρμας.
Στις συγκεκριμένες στο δικο μου πόδι η φορμα τους ειναι άνετη και στο 45 εχουν και περιθωριο , παλι καλα που δεν πηρα 46αρι.

Υ.Γ.2 @forester Θοδωρή Χρωστάω μπύρα λάιβ. Ευχαριστώ για την άμεση ενημέρωση ξανά.


Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αυτο το ειδος μποτας, ειναι φαρδυ μπροστα και πολυ ανετη!
Μην παίρνετε μεγαλύτερα νούμερα, εκτός και έχετε πολύ μακριά νύχια.. :p

Η μποτουλα ήταν ευκαιρία πραγματικη..
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ναι όλα καλώς κι ευχαριστώ για τις ευχαριστίες....:D:D:D
αλλά τα ευχαριστώ τα οφείλετε στο Γιάννη @jmar_oulis , γιατί αυτός ενημέρωσε για το έξτρα -15% ;)
Το οποίο εγώ έχασα, μια και τις είχα αγοράσει ουσιαστικά την περασμένη Πέμπτη. Αλλά και τα 159 πάλι πολύ καλή τιμή είναι, κάτω από οπιαδήποτε πρόταση στην ίδια κατηγορία και ποιότητα! Τα 135 δεν το συζητάω....:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Λαχείο !:cool:


Κατι ανευ ουσίας πλέον, αλλά να το αναφέρω, έτσι...
Γράφει το κουτι του Γιώργη 239€ τιμή, κι εμένα το ίδιο. Στο site τις είχε 259 και τις καφέ τόσο τις έχει. Απλώς το αναφέρω (το παίζω μάνιακ και γάτος στην παρατηρητικότητα των φώτο:D:p)
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Καλοφόρετες σε όλους! :)
Απλά το είδα κι επειδή είχε ανοιχτεί το θέμα το έβαλα να επωφεληθει όποιος ήθελε ακόμα περισσότερο , και αν γινόταν να παραγγελνε και ο @forester με νέα παραγγελία κι ας ακυρωνε την παλιά, αλλά δυστυχώς δεν είχε το νούμερο στο site
Κι εγώ να σας πω της γλυκοκοιταξα αλλά πήρα πρόσφατα τις άλλες (πιο τουριστικές η αλήθεια) και λέω άσε στην επόμενη :D
 

Jeronimo

Simplicity
Περιοχή
Athens
Όνομα
George
Μοτό
Suzuki GT1000
Honda Super Cub C125
Honda SH350
Επιβεβαιώνω τους @forester + @jmar_oulis

& μπράβο για την αμεσότητα !

135.15€ Τελική

➡Λεπτομέρειες προσεχώς



@forester Κυριακη στις 22,52 ποσταρα και υπηρχαν ακριβως 67 !!! λεπτα διαθεσιμα για οποιον ηταν online να προλαβει το εξτρα -15% ( οπως και το μπράβο και στους 2 σας για την αμεσότητα και την πληροφορία ):ok:

Τα 239 ευρω σε σχεση με τα 259 που γράφει ακόμα στο σάιτ παρατηρηθηκε κατευθειαν.

Φυσικα απο πλευρας μου θα ειχαν επιλεγει και στα 159 ευρω :prft:, αν ομως δεν υπηρχε αυτη η εκπτωση στην αρχικη των 239 ή 259 ευρω
θα επελεγα να τσοντάρω +50-60 ευρω και τις sidi adventure ή για πιο οικονομική λύση κάποια από τις forma με εως 200 ευρώ .

Καλά χιλιόμετρα σε Όλους :friendship:


Υ.Γ. Αυτή τη στιγμή υπαρχει διαθεσιμότητα στα νούμερα 41-42-46-47:secret:

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Στην αρχική τους τιμή, όντως έχουν ανταγωνισμό δυνατό. Με +50 περίπου πας σε alpine stars και sidi adventure, που είναι η κορυφή!
Και με λίγο λιγότερα από την αρχική του τιμή, παίρνεις τις εξίσου καλές Forma Terra (στα 220 εύκολα, βρίσκονται ακόμα λίγο κάτω).
Αλλά στα 160 και κάτω που πήραμε όσοι πήραμε εδώ, δεν έχουν αντίπαλο νομίζω!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
εκτος απο πανω θα περασει σε αλλη περιπτωση νερο?

!
Όταν χαλάσει η αδιάβροχη μεμβράνη....
Πότε;
Θα δείξει.... ;)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
44 δεν ειχε απο την περασμενη Πςμπτη. Κοιταξε στο 1ο ποστ. Το εχω γραψει απο τοτε
 

rock n rolla_990

Κόπανος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Ζ
Μοτό
GS χιλιαδιακοσα
Piaggio Beverly
Vespa PX200E
Το πρωτο πραγμα που εκανα οταν τις πηρα ηταν να λυσω τις αλλεν και να βαλω κολλα σπειρωματων. Διαβασα σε review οτι φευγουν για πλακα και πρεπει να ηταν και αληθεια γιατι δε χρειαστηκε καθολου δυναμη για να ξεβιδωθουν!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Γραφτηκε κι εδω.
Θα το κανω κι εγω ;)
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Εντύπωση μου έκανε αυτό που βρήκε μετά από αναζήτηση και αφορά την προϋπόθεση χαρακτηρισμού μιας μπότας "αδιάβροχη" "waterproof".
The only scientific test to determine, define and indicate whether a motorcycle boot is waterproof is the test required by the regulations EN 13634: 2010. The testing method consists of walk of 100 steps on a suitable platform with water level 5mm above the sole. At the successful completion of this test the boot is considered waterproof.”
Δεν το λες και καλή δοκιμασια

Στάλθηκε από το MotoG3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Λογικα οσα εγραψε ο Ολλανδος.
Με 250 γιουρα μποτα, που πας ρε καραμητρο σς ταξιδια ετησια;;:laugh::laugh::laugh::laugh:
Για μας το εξαμηνο του, ειναι ισα με 3ετια και βαλε :cool::D

Αλλιως δινεις τα 300 για sidi adventoure ή τα 500 γι αλλες κατασκευες (touratech, bmw κλπ)
 

Alex990

Μέλος
Περιοχή
Βέροια
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
KTM 990
44 δεν ειχε απο την περασμενη Πςμπτη. Κοιταξε στο 1ο ποστ. Το εχω γραψει απο τοτε
Το ειχα δει, αλλά είπα μηπως ειχαν κρατημενο για μενα...:p
Καλοφόρετες σε όσους την αγόρασαν!!!
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Όποιος θέλει εγγυημένη αδιαβροχοποιηση μόνο Goretex μην το ψάχνετε! Αλλά εκεί δύσκολα να βρεις ψιλοεντουραδικη μπότα κάτω από 230-250 με έκπτωση! Μην τα θέλουμε και όλα!
Τώρα για τα 135 τι να λέμε, ούτε καθαρά απλές δερμάτινες μπότες δεν παίρνεις με αυτά τα λεφτά.
 
Top Bottom