Fantic Xef 450 Rally

Dakkar1983

WannaBe
Περιοχή
Αιγάλεω
Όνομα
Νικόλαος
Μοτό
BMW g 650 x challenge
Τελευταία με απασχολεί πολύ το θέμα και περιμένω να δω κατά πόσο ισχύει αυτό που είπαν οι Ιταλοί δλδ ότι θα βγει σε παραγωγή κοντά στο καλοκαίρι. Θα με ενδιέφερε πολύ να ακούσω την γνώμη των πιο έμπειρων (από μένα) και πρεσβυτέρων.. :thinking:
 

HackmaN

Χωμασφάλτινος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Xtz 660 tenere 2009
Μακάρι να βγει, σε ανταγωνιστική τιμή και με πινακίδα. Επίσης και μια μικρή κάλυψη service, ανταλλακτικών, κτλ.
Αυτά τα λίγα. :p
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Όμορφο φαίνεται και με κινητήρα Yamaha αλλά με ύψος σέλας στα 955mm νομίζω καθίσταται απαγορευτικό για την πλειοψηφία...

 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ο αμυρου έχει χώρο στο γκαράζ

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ο καπετάνιος να δεις εσύ... :roflmao:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

Dakkar1983

WannaBe
Περιοχή
Αιγάλεω
Όνομα
Νικόλαος
Μοτό
BMW g 650 x challenge
Όμορφο φαίνεται και με κινητήρα Yamaha αλλά με ύψος σέλας στα 955mm νομίζω καθίσταται απαγορευτικό για την πλειοψηφία...

Ρε συ Θένο σε παρακαλώ, μπορείς να μου πεις πώς ανέβασες το βίδεο? (δε μπορούσα να το βρω με τίποτα:agr:)
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ρε συ Θένο σε παρακαλώ, μπορείς να μου πεις πώς ανέβασες το βίδεο? (δε μπορούσα να το βρω με τίποτα:agr:)
Σε οποιοδήποτε βίντεο κυκλοφορεί στο σωλήνα και όχι μόνο κάνεις κοινοποίηση με το βελάκι που έχει στο βίντεο - αντιγραφή το url και επικόλληση εδώ.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Και από γουγλ το ίδιο?
Λογικά ναι...
Από όπου κι αν προέρχεται το βίντεο κάνεις αντιγραφή το url και επικόλληση εδώ.
 

snpl

Μέλος
Περιοχή
Βιβ λα Φρανς
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
Teneke II
Τελευταία με απασχολεί πολύ το θέμα και περιμένω να δω κατά πόσο ισχύει αυτό που είπαν οι Ιταλοί δλδ ότι θα βγει σε παραγωγή κοντά στο καλοκαίρι. Θα με ενδιέφερε πολύ να ακούσω την γνώμη των πιο έμπειρων (από μένα) και πρεσβυτέρων.. :thinking:
Νομιζω το συγκεκριμένο το βγάζει για να τρέξει dakar του χρόνου ( και όχι για πολιτικό ) αν και δεν νομίζω ότι έχει ανακοινώσει οδηγό ακόμα.
 

Diam

Μέλος
Όνομα
Διαμαντής
Μοτό
YAMAHA XT 600E
"Η XEF 450 Rally θα είναι διαθέσιμη στα τέλη του καλοκαιριού του 2022 για το κοινό, σε τιμή κοντά στα 15.000 ευρώ, ενώ η Fantic Motor θα διαθέτει και Factory kit για αγώνες, με πολλά έξτρα."

 

snpl

Μέλος
Περιοχή
Βιβ λα Φρανς
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
Teneke II
"Η XEF 450 Rally θα είναι διαθέσιμη στα τέλη του καλοκαιριού του 2022 για το κοινό, σε τιμή κοντά στα 15.000 ευρώ, ενώ η Fantic Motor θα διαθέτει και Factory kit για αγώνες, με πολλά έξτρα."

Ειχαν ανακοινώσει ότι ηταν οδηγός δοκιμών για το xef. Αλλα με ολο τον σεβασμό για τον Picco και την πορεία του, στο dakar του 22 θα είναι 67 χρονών. Ενδεχομένως να ανακοινωσουν κάποιον άλλο αργότερα..
 

Dakkar1983

WannaBe
Περιοχή
Αιγάλεω
Όνομα
Νικόλαος
Μοτό
BMW g 650 x challenge
Ειχαν ανακοινώσει ότι ηταν οδηγός δοκιμών για το xef. Αλλα με ολο τον σεβασμό για τον Picco και την πορεία του, στο dakar του 22 θα είναι 67 χρονών. Ενδεχομένως να ανακοινωσουν κάποιον άλλο αργότερα..
Μα έτρεξε στο φετινό Dakar αν δεν κάνω λάθος.. :rolleyes:
 

ΥΑΚΙΝΘΟΣ

Μέλος
Όνομα
ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Μοτό
ADV350 - 23
εχω παθει κεραυνοβολο ερωτα με αυτο το πραγμα.Ξερουμε που εχει το ντεποζιτο?
 
Τελευταία επεξεργασία:

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Top Bottom