Fazer s2 πωλειται. :(

KonsSpin

Μέλος
Όνομα
Konstantinos
Μοτό
Fazer s2
Καλησπέρα ομάδα. Έχει έρθει ο καιρός να αποχωριστώ το αγαπημένο και τέρμα φιλότιμο fazeraki μου.
Η άδεια του είναι 2/2010 έχει 72.000 χλμ το πήρα τους πρώτους μήνες του 2017 και απο τότε ειναι σε κλειστό πάρκιν.
Δεν έχει σκουρίες,ξεβαματα είναι σε πολύ καλή κατάσταση για την ηλικία του.Την μηχανή την χαίρομαι που σημαίνει έχει καπου καμια γρατζουνία οι δισκόπλάκες των φρένων ειναι έτσι όπως σε ενα μηχανάκι 10 χρονών.
Είμαι υπερ ευχαριστημένος απο το φαζερ απλά ήρθε η ώρα του.Θέλω να πάω σε ενα πιό χωμάτινο μιας και η ανακάλυψη και η περιπέτεια με εξιτάρει και νίωθω οτι το φέιζερ με περιορίζει σε μόνο ασφάλτινες βόλτες,αυτός ειναι και ο βασικός λόγος που θέλω αν το αλλαξω,μιας και η Κρήτη έχει παρα πολύ χώμα που με περιμένει.Μακάρι να μπορούσα να το κρατήσω και να παρω και ενα 990/africa/tenere.
Παραθέτω την αγγελία απο το γνωστό site. Yamaha FZ6 Fazer S2 2008 - Car.gr
Η τιμή είναι εννοείται συζητήσιμη σε λογικά πλαίσια και επειδή καταλαβαίνω τους δύσκολους καιρούς που είμαστε αλλα ειναι ρε παιδιά πολύ τίμιο μηχανάκι για να το σκοτώσω και τελειως.

1.Αλυσογράναζα καινούργια(η αλυ-σιδο-γραναζα?)
2.Μαμα καρίνα.
3.After market Ζελατίνα, φλας , φτερό για την πινακίδα.(Η μηχανη φοράει την κανονική πινακίδα και φτερό τα extra θα δωθούν στον αγοραστη).
4.Τώρα Αρχές Σεπτεμβρη θα το ξαναβάλω για λάδια φιλτρα κλπ ούτως η άλλως πέραν της πώλησης του γιατί το χρησιμοποιώ.
5. Εχει κάτι φθωρές το κάλυμα της σέλας που στις φωτο δεν φαίνονται καθώς έγιναν τώρα το καλοκαίρι και θα τις φτιάξω.

Ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας.

(χωματα και σκόνες θέλω λεμε, ήμουν μικρός και πήρα στριτ αλλαξοπιστησα το ομολογώ χαχαχαχα)

Γειά σου ομάδα.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom